Hlavní navigace

Výsledky Dne dopravy zdarma: o 191 % objednávek více a útrata 135,5 milionů Kč [INFOGRAFIKA]

David Slížek

Z hlediska zapojených obchodníků dopadl Den dopravy zdarma nad očekávání dobře: podle pořádajícího srovnávače Heuréka.cz se počet objednávek oproti stejnému období minulého týdne zvýšil o 191 %. Do akce se přitom zapojilo 583 českých e-shopů. „Průměrná hodnota jedné objednávky byla 1 555 Kč. Pětinu objednávek lidé uskutečnili v Elektronice, dále objednávali nejvíce zboží ze segmentů Dům a zahrada a Filmy, knihy, hry. Celkem za 24 hodin, kdy akce trvala, lidé uskutečnili v zapojených e-shopech…

Z hlediska zapojených obchodníků dopadl Den dopravy zdarma nad očekávání dobře: podle pořádajícího srovnávače Heuréka.cz se počet objednávek oproti stejnému období minulého týdne zvýšil o 191 %. Do akce se přitom zapojilo 583 českých e-shopů.

„Průměrná hodnota jedné objednávky byla 1 555 Kč. Pětinu objednávek lidé uskutečnili v Elektronice, dále objednávali nejvíce zboží ze segmentů Dům a zahrada a Filmy, knihy, hry. Celkem za 24 hodin, kdy akce trvala, lidé uskutečnili v zapojených e-shopech 87 300 objednávek,“ stojí v tiskové zprávě k akci.

A tady jsou výsledky v infografice:


Autor: Heureka.cz

Zdroj: Tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
2. 12. 2012 15:52

Není to vtip. Prostě někde to funguje takto, jinde takto. Já také preferuji poštu, pač je v mém případě mnohem lepší než soukromníci. Ale také chápu jiné, že pro ně je pošta peklo a soukromník svatoušek.