Hlavní navigace

Warner Bros. chce s filmy proniknout na Facebook, začíná Temným rytířem

Jiří Macich ml.

Filmové studio Warner Bros. hodlá nabízet své tituly ke shlédnutí za poplatek na komunitním serveru Facebook. První vlaštovkou je hit Batman: Temný rytíř, který si lze s pomocí k tomu speciálně vytvořené aplikace přehrát přímo na oficiální facebookové stránce filmu (http://www.facebook.com/darkknight). Zájemci zaplatí za online shlédnutí filmu třicet kreditů nebo tři dolary na 48 hodin. Platí to ovšem jen pro uživatele ze Spojených států.

Filmové studio Warner Bros. hodlá nabízet své tituly ke shlédnutí za poplatek na komunitním serveru Facebook. První vlaštovkou je hit Batman: Temný rytíř, který si lze s pomocí k tomu speciálně vytvořené aplikace přehrát přímo na oficiální facebookové stránce filmu (http://www.fa­cebook.com/dar­kknight). Zájemci zaplatí za online shlédnutí filmu třicet kreditů nebo tři dolary na 48 hodin. Platí to ovšem jen pro uživatele ze Spojených států.

Zdroj: The Hollywood Reporter

Našli jste v článku chybu?
10. 3. 2011 14:35
B (neregistrovaný)

Noo to asi nebude v HD s Dolby Surround zvukem co? :) A dat 70Kc za pujceni DVD na 48hod je mozno i pro USA vysoka cena.