Hlavní navigace

Wooky začne nabízet e-knihy i pro čtečky Kindle

Martin Vyleťal

Uživatelé, kteří si zakoupí e-knihu v některém z e-shopů využívajících platformu Wooky, si ji od zítřka budou moci stáhnout přímo z webu také do čteček Amazon Kindle. Wooky uvolňuje pro Kindle 3500 e-knih. Do čteček Kindle je možné zasílat e-knihy přímo z uživatelského účtu na platformě Wooky bez toho, aby čtenář musel Kindle připojit kabelem k jinému zařízení. E-knihu si čtenář jednoduše pošle ze své Wooky knihovny do Kindle čtečky pomocí služby PersonalDocuments, uvedl Lukáš Novák, ředitel…

Uživatelé, kteří si zakoupí e-knihu v některém z e-shopů využívajících platformu Wooky, si ji od zítřka budou moci stáhnout přímo z webu také do čteček Amazon Kindle. Wooky uvolňuje pro Kindle 3500 e-knih.

Do čteček Kindle je možné zasílat e-knihy přímo z uživatelského účtu na platformě Wooky bez toho, aby čtenář musel Kindle připojit kabelem k jinému zařízení. E-knihu si čtenář jednoduše pošle ze své Wooky knihovny do Kindle čtečky pomocí služby PersonalDocuments, uvedl Lukáš Novák, ředitel společnosti Wooky.

Dosud bylo možné e-knihy stahovat pouze do zařízení, která podporují proprietární formát Wooky. Pro ochranu e-knih v Amazon Kindle bude Wooky využívat systém Wooky vodoznak. Podle představitelů firmy se jedná o technologicky pokročilou formu nyní již velmi rozšířeného a používaného „sociálního DRM“.

Našli jste v článku chybu?
31. 10. 2012 15:50
uhu (neregistrovaný)

přišli na to, že proprietálnířešení je slepá ulička.

1. 11. 2012 15:02
Karel (neregistrovaný)

Tak teď už jen zrušit nesmyslnou a pravděpodobně i nezákonnou expiraci kreditů ve Wooky peněžence a stane se z toho docela použitelná služba. Jsem koukal jak z jara, že jsem si nabil jejich peněženku, koupil si knihu a když jsem šel koupit další, tak jsem zjistil, že zbývající kredity, neboli moje peníze, tam už nejsou. Prý expirovaly. Tím u mne skončili. Firma, u níž mi moje peníze expirují, prostě není z mého pohledu seriózní a proto jim za to zde dělám neplacenou reklamu.