Hlavní navigace

Zemřel Randy Pausch, Google mu na své titulní straně umístil krátké In memoriam

Karel Wolf

Včera agentura Reuters přinesla zprávu o smrti jednoho z významných průkopníků v oblasti virtuální reality, autora 3D výukového systému programování Alice a spoluzakladatele Carnegie Mellon's Entertainment Technology Center. Dnes se v reakci na tuto událost objevil ve spodní části anglické stránky Google drobný text In Memoriam: Randy Pausch (1960–2008) s odkazem na jeho poslední zářijovou přednášku „Last lecture“ o plnění dětských snů profesora počítačových věd. Bez zajímavosti není ani fakt,…

Včera agentura Reuters přinesla zprávu o smrti jednoho z významných průkopníků v oblasti virtuální reality, autora 3D výukového systému programování Alice a spoluzakladatele Carnegie Mellon's Enter­tainment Technology Center. Dnes se v reakci na tuto událost objevil ve spodní části anglické stránky Google drobný text In Memoriam: Randy Pausch (1960–2008) s odkazem na jeho poslední zářijovou přednášku „Last lecture“ o plnění dětských snů profesora počítačových věd. Bez zajímavosti není ani fakt, že po zalinkování videa z titulní stránky Google vidělo záznam již více jak 4 miliony lidí.

Našli jste v článku chybu?
27. 7. 2008 15:42
Michal (neregistrovaný)
Opravdu vniklo tech 4*10^6 hitu az _po_ zalinkovani videa z Google Homepage? Mam tak trochu dojem, ze tohle video bylo ve vsech moznych Top listech uz o mnoho mesicu drive - ja sam jsem jej videl snad pred tremi mesici a uz tou dobou kolem nej byl v USA obrovsky hype. At je to jak je to, je to dobre. Myslim ze kazdemu shlednuti tehle skvele prednasky jedine prospeje. Randy byl borec.