Hlavní navigace

Zoner spustil SSLmarket, nový online prodej SSL certifikátů

Marek Janouš

Údajně levněji než přímo od certifikační autority a do pěti minut (postačí‑li „ověření domény“) si pro svůj web můžete pořídit SSL certifikát na nově spuštěném SSLmarketu od Zoner Software. Zoner Software za přednosti SSLmarketu prohlašuje podporu v češtině, platbu kartou online, fakturaci v korunách a širokou a přehlednou nabídku.

Údajně levněji než přímo od certifikační autority a do pěti minut (postačí‑li „ověření domény“) si pro svůj web můžete pořídit SSL certifikát na nově spuštěném SSLmarketu od Zoner Software.

Zoner Software za přednosti SSLmarketu prohlašuje podporu v češtině, platbu kartou online, fakturaci v korunách a širokou a přehlednou nabídku.

Našli jste v článku chybu?
7. 9. 2012 19:16
Jája (neregistrovaný)

A opravdu myslíte, že na generování klíče, žádosti a následnou instalaci certifikátu postačí sekretářka, která si to objedná za 15 minut? :)))

7. 9. 2012 12:28

Třeba tímto?

SSLmarket - objednávka - zaplacení on-line - kliknutí na e-mail- vystavení. Vše cca 10-15 minut, když máte CSR.

StartSSL - přihlášení - získání osobního certifkátu - přihlášení - objednání - čekání na verifikaci - a možná získání SSL... Navíc stránky jsou totálně neuživatelské. Já to zkoušel 2x a ani jednou se mi nepodařilo SSL získat. Možná to bude tím co sedí na té židli, ale všichni nejsou takoví geeci a klidně si rádi zaplatí za bezproblémovou službu tu pomyslnou 1 Kč denně :)…