Hlavní navigace

Zoznam.sk uvolnil ICQ 6 ve slovenštině

Jiří Macich ml.

Komunikační klient ICQ šesté generace se po osmi měsících od uvedení původní verze dočkal oficiální lokalizace do slovenštiny. Postaral se o ní slovenský portál Zoznam.sk. Českým uživatelům nabídl lokalizovanou verzi ICQ 6.0 portál Atlas.cz již loni v květnu a v říjnu přišel s vylepšeným buildem. ICQ 6.0 pro Windows XP a Windows Vista přináší vyšší kvalitu přenosu hlasu, možnost posílat krátké zprávy přímo z okna s kontakty, podporu sjednocování konverzací do jednoho okna, prohledávání seznamu…

Komunikační klient ICQ šesté generace se po osmi měsících od uvedení původní verze dočkal oficiální lokalizace do slovenštiny. Postaral se o ní slovenský portál Zoznam.sk. Českým uživatelům nabídl lokalizovanou verzi ICQ 6.0 portál Atlas.cz již loni v květnu a v říjnu přišel s vylepšeným buildem.

ICQ 6.0 pro Windows XP a Windows Vista přináší vyšší kvalitu přenosu hlasu, možnost posílat krátké zprávy přímo z okna s kontakty, podporu sjednocování konverzací do jednoho okna, prohledávání seznamu kontaktů či nové zpracování historie konverzací. (Živé.sk)

Našli jste v článku chybu?
5. 1. 2008 11:57

Ale kdeže, to tu pouze Veolw zbůhdarma plácá (třeba už jen ta jeho perla " Pokud by se jabber protokol vyuzil v nejake velke siti jako napr. GTalk...")...

Každý ať si používá, co mu vyhovuje.

4. 1. 2008 11:08
stoural (neregistrovaný)
Ony ani jednotlive servery nejsou vzajemne kompatibilni? Tak to se ani nevidim, ze to u nas skoro nikdo nepouziva, narozdil od ICQ.