Hlavní navigace

DNS Connect 2015 přináší odpovědi na palčivé otázky dneška

14. 10. 2015

Datová exploze, bezpečnost dat, využití umělé inteligence pro zvyšování tržeb. Odpovědi na ty nejpalčivější IT otázky dneška, včetně příkladů z praxe českých firem i úřadů, přijdou již brzy.

V pátek 13. listopadu. A vy můžete být u toho!

Od odpovědí vás dělí jen jeden krok

Potýkáte se s obrovským nárůstem objemu zpracovávaných dat? Chystáte se ve firmě dát sbohem papírovým dokumentům? Jak to udělat bezpečně? Jak z vašich dat dostat přidanou hodnotu a jak vám v tom pomůže umělá inteligence a pokročilé analytické nástroje?

Přijďte si poslechnout přední české IT odborníky. Poodhalte roušku tajemství toho, co již dnes využívají největší české firmy, ministerstva i akademická sféra. Akademie věd ČR, ČEZ, ČSOB, DHL, Ministerstvo zahraničních věcí, Škoda Auto, T-Mobile a mnozí další – to je jen stručný výčet těch, kteří už taková řešení v praxi používají. A teď se s nimi můžete seznámit i vy! V pátek 13. listopadu, v pražském Konferenčním centru City. Co pro to udělat? Registrujte se na www.dnsconnect.cz.

Tak trochu jiná konference

Jak vybudovat bezpečnější firmu. Zvyšování kvality kontaktních center díky umělé inteligenci. Bezpečné ukládání elektronických dokumentů od A do Z. Jak dát sbohem papírovým dokumentům. Analytické nástroje, které vidí vašim zákazníkům do hlavy. Maximalizace dostupnosti dat v různých lokalitách. Divoká budoucnost ukládání dat. To je výčet hlavních témat, která se budou probírat na konferenci DNS Connect 2015, a to už za necelý měsíc. Kdo přijde, ten získá odpovědi na tři nejpalčivější otázky současného IT.

Trápí vás datová exploze?

DNS Connect 2015 vám ukáže, jak se tyto problémy řeší v organizacích jako je CESNET, Masarykova univerzita, několik ústavů Akademie věd ČR, ČVUT v Praze či třeba Česká televize. Jak si poradit s geograficky odděleným ukládáním dat i jak si poradit s bezpečným ukládáním elektronických dokumentů. A nejen to! Přední český IT specialista, který řeší problematiku bezpečného ukládání dat pro firmy jako DHL, Kooperativa pojišťovna, Hypoteční banka, Ministerstvo vnitra či pro samotné IBM se podělí o zkušenosti a způsoby, jak efektivně ukládat všechny důležité dokumenty na jednom bezpečném místě. Dozvíte se také, jak vlastně velké korporace a státní správa v Česku řeší příjem analogových a digitálních dokumentů, jejich ukládání do DMS, digitální vytěžování, automatické třídění a přidělování ke zpracování. I třeba to, jak se dají provádět analýzy nad strukturovanými a nestrukturovanými texty. Zkrátka a dobře – jak dát sbohem papírovým dokumentům.

Řešíte bezpečnost vašich dat?

V dnešní době sofistikovaných útoků a podvodů se bezpečnost musí řešit už komplexně, prostřednictvím specializovaných bezpečnostních řešení. Takových, která již v ostrém provozu využívají třeba ČSOB, Kooperativa pojišťovna, Škoda Auto i řada dalších velkých firem v Česku. O to, jaká ponaučení si (nejen) od nich vzít a jak vybudovat bezpečnou firmu na DNS Connect 2015 popovídá jeden z nejpovolanějších odborníků v Česku.

Věděli jste, že umělá inteligence se již dávno využívá v českém byznysu?

Přejete si, aby vám do firmy proudili noví? Chcete zvýšit tržby? Hodláte vyhrát boj s konkurencí o Vaše klienty? Znáte opravdu své zákazníky, se kterými chcete vytvářet dlouhodobý vztah? Asi nejčastější a nejpřesnější odpověď na poslední z otázek by byla – ano, ale nevíme o tom. Většina firem totiž ve skutečnosti již všechny informace potřebné pro zvýšení tržeb i vytvoření hlubokých, pevných a dlouhotrvajících vztahů se svými zákazníky dávno má. Stačí jen nasadit vhodné inteligentní analytické řešení. Takové, jaké již využívají např. ČSOB, VŠE, ČZU, Akademie věd ČR, Úřad vlády ČR nebo třeba i Česká televize.

DNS Connect 2015 navíc představí i zajímavou novinku v aplikaci umělé inteligence s využitím technologie IBM Watson. Řešení, které bude v říjnu debutovat na výroční konferenci IBM Insight 2015 v americkém Las Vegas a které dokáže na základě obsahu všech zaznamenaných hovorů navrhovat, jak zefektivnit chod telefonického kontaktního centra tak, aby zákazníci byli spokojenější.

Vždycky něco navíc

Zdá se vám toho hodně? Přesto to stále není vše. Na závěr vás čeká ještě vizionářská přednáška od zástupce firmy, které se díky unikátnímu know-how podařilo rychle dostat do těch největších českých firem a k tomu samozřejmě i raut, zajímavé neformální diskuse a mnoho dalšího. DNS Connect 2015 je tak zaručeně tím nejzajímavějším způsobem, jak můžete trávit letošní nadcházející listopadový pátek třináctého. Účast na konferenci je přitom zdarma. Stačí se jen registrovat na www.dnsconnect.cz

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Vitalia.cz: Z tohoto konopí dělají léčivé masti

Z tohoto konopí dělají léčivé masti

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Lupa.cz: Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla