Hlavní navigace

HyperMedia odkoupila hned několik internetových portálů

Společnosti HyperMedia, a.s. se podařilo získat významné akvizice a rozšířit tak své portfolio o několik portálů, kterými jsou Kdekoupitpneu.cz, Kdekupitpneu.sk, Pneuservisy.cz, Pneuservisy.sk, Sosej.cz a Xicht.cz, a vstoupit do společnosti 3solutions, spol.s.r.o.

Rozšířením portfolia internetových medií společnost posílí svoji pozici na českém i slovenském internetovém trhu. Společnost HyperMedia, a.s. získala také 50% podíl ve společnosti 3solutions, spol. s.r.o., jejíž hlavní činností je tvorba webových stránek, e-shopů, 3D prohlídky, SEO optimalizace, mobilní a facebookové aplikace. Pro společnost HyperMedia, a.s. to znamená též získání pobočky v Ostravě. V nejbližší době bude spuštěn nový web 3solutions.cz.

Společnost HyperMedia, a.s. spolupracuje se společností 3solutions, spol.s.r.o. především na projektech Kdekoupitpneu.cz a Kdekupitpneu.sk. Jedná se o velmi specializované portály s ucelenou nabídkou online prodejců pneumatik na jednom místě, které pomáhají všem potencionálním zákazníkům vyhledat nejvýhodnější koupi pneumatik. Nabídka portálu Kdekoupitpneu.cz již dosahuje více než 200 000 různých rozměrů a modelů pneumatik, a to od několika desítek výrobců.

Dalšími nově získanými portály s 50 % vstupem do společnosti Pneuservisy.cz, s.r.o., jsou Pneuservisy.cz a Pneuservisy.sk , které fungují na trhu 1 rok a patří mezi top katalogy pneuservisů v České republice a na Slovensku. Český katalog obsahuje již 1 300 pneuservisů a slovenská varianta 727 pneuservisů. 

Významná je i akvizice praktického portálu Sosej.cz společnosti Sosej, s.r.o., který je zajímavý především pro softwarové společnosti. Portál Sosej.cz vznikl již v roce 2004 a obsahuje více jak 8 000 programů ke stažení. Dle měření Google Analytics je průměrná měsíční návštěvnost portálu 120 000 uživatelů z téměř 500 000 zobrazení za měsíc. Již nyní je připraven kompletně nový design, který bude nasazen nejpozději do 2 měsíců.

V brzké době čeká redesign i další projekt a to 100% odkoupený seznamovací portál Xicht.cz, který má průměrnou měsíční návštěvnost 175 000 uživatelů s měsíčním zobrazením 2,3 mil. Průměrná doba strávená jedním uživatelem na tomto portále činí minimálně 0,5 hodiny.

V současné době intenzivně připravujeme redesign všech portálů tak, aby se všechny nové projekty maximálním způsobem začlenily do celkového portfolia HyperMedia, uvádí Petr Beneš, výkonný ředitel společnosti HyperMedia, a.s.

Akvizice všech zmíněných portálů je dalším krokem společnosti HyperMedia, a.s., kterým došlo k výraznému rozšíření o další projekty chybějící v portfoliu společnosti. Díky těmto akvizicím lze proto očekávat výrazné zvýšení návštěvnosti všech portálů.

Již na podzim v roce 2010 společnost HyperMedia, a.s. zakoupila dva internetové projekty HyperZboží.cz a HyperSlevy.cz, jejich odkupem pomohla ke zvýšení jak jejich návštěvnosti, tak obratu a dostala tak tyto dva projekty mezi elitu v daném segmentu internetového trhu­. 

Tyto projekty nejsou rozhodně poslední akvizicí společnosti HyperMedia, a.s., již v této chvíli máme rozjednaných několik dalších akvizic velmi zajímavých internetových portálů uvádí Petr Beneš, výkonný ředitel společnosti HyperMedia, a.s.

O společnosti:
HyperMedia, a.s. je provozovatel největšího inzertního portálu v ČR, HyperInzerce.cz a řady dalších internetových projektů, kterými jsou například HyperReality.cz, HyperPráce.cz, HyperZboží.cz, HyperSlevy.cz, HyperBydlení.cz, AdresářFirem.cz, VýběrSlev.cz, Katalogmobilů.cz, AktuálníVozy.cz a mnoha dalších. Počet provozovaných portálů bude i nadále stoupat.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

DigiZone.cz: Dreambox DM900 Ultra HD přichází

Dreambox DM900 Ultra HD přichází

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Měšec.cz: Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Podnikatel.cz: EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU