Hlavní navigace

Master Internet: Gigabit a druhý server zdarma

11. 8. 2010

Hostingová společnost Master Internet zveřejnila atraktivní nabídku housingových tarifů, u které slibuje platnost do konce srpna. Kdo nezaváhá, může si přijít k profesionální službě za zajímavých podmínek.

Akce na housing do konce srpna

Akční nabídka serverhousingu zvýhodňuje všechny standardní housingové balíčky společnosti Master Internet. Přidanou hodnotou je gigabitový port + sleva 3 měsíce na další housingový tarif. Znamená to, že zákazníci mohou využívat rychlosti a u neomezených tarifů přenášet až neuvěřitelných 324 TB dat měsíčně za stejnou cenu, která doposud platila pro porty o desetinové propustnosti. Vzhledem k úrovni služeb poskytovaných v datacentrech jednoho z předních hráčů na poli českého serverhostingu jde o zajímavou nabídku. Ve prospěch housingu od Master Internet také hraje dlouholetá zkušenost a stabilita firmy (od r. 1996), vlastní moderní datová centra, garance vysoké dostupnosti a široká paleta doplňkových služeb (zálohování, monitoring, administrace, pronájem software a další). Zvýhodněná nabídka housingu má slíbenou platnost do konce srpna.

Služba housingu serveru

Služba Server Housing (někdy také nazývána obecněji serverhosting) zahrnuje pronájem prostoru pro server a nepřetržité vysokorychlostní připojení serveru k síti Internet. Housing je určen firmám i soukromým osobám, které potřebují zajištění spolehlivého provozu svých serverů, jejich ochranu a připojení k páteřní síti. Služba je běžně využívána např. provozovateli internetových portálů, redakčních systémů, download serverů a dalších aplikací, vyžadujících vysoký výkon nebo datové přenosy.

Komfort datacenter Master Internet

Servery zákazníků Master Internet jsou umístěny ve speciálních prostorách (tzv. datacentrech) s ideálními provozními podmínkami. Datacentra Master Internet jsou vybavena speciálním kompresorovým chlazením. Jednotky jsou napojeny na několik nezávislých chladicích okruhů. Celá serverovna je zabezpečena certifikovaným protipožárním systémem plynového hašení FM-200, který je neškodný člověku a šetrný k životnímu prostředí. Veškeré prostory datacenter jsou monitorovány kamerovým systémem včetně videozáznamu. Mezi další bezpečnostní prvky patří nonstop fyzická ostraha budovy, kódové dveře a nepřetržitý monitoring veškerého hardwaru a služeb.

Více o společnosti Master Internet
Master Internet, s.r.o. (www.master.cz)je na trhu od roku 1996. Díky úspěchu na zahraničním hostingovém trhu a souběžné roli spolehlivého dodavatele mezinárodní IP konektivity se firma postupně vyprofilovala jako přední provozovatel datových center v České republice. V současné době je jejím hlavním cílem napomáhat podnikům při analýze a technické realizaci serverových projektů, zabezpečení firemních dat a jejich přístupu. Zákazníkům zajišťuje služby od pronájmu dedikovaných serverů, clusterů nebo kolokačního prostoru, přes analýzu a optimalizaci stávajícího hostingového řešení, návrhy konsolidace serverů až po kompletní outsourcované ICT projekty včetně VoIP, datových skladů, administrace, podpory a záloh. Master Internet provozuje celorepublikovou síť na technologiích firmy CISCO, která umožňuje nabízet IP konektivitu na portech o kapacitě až 10Gbit/s. V uplynulých třech letech společnost vybudovala dvě vlastní moderní datacentra v Praze a Brně (Master DC Praha/Brno). Master Internet je přímým členem prestižních organizací jako jsou RIPE nebo NIX a provozovatelem vlastního peeringového centra – brněnského CBIXu. Mezi její zákazníky patří například významní čeští ISP a webhostingové společnosti.

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

120na80.cz: Bojíte se encefalitidy?

Bojíte se encefalitidy?