Hlavní navigace

Převratná verze realitního portálu HyperReality.cz je tu!

27. 1. 2011

Portál HyperReality.cz má zcela nový design a je obohacen o nové propracovanější funkce, které jsou přehledné a nabízejí uživateli nové možnosti.

Realitní portál HyperReality.cz se snaží být nápomocen nejen realitním kancelářím v prodeji či pronájmu nemovitostí, ale i samotným uživatelům najít ten pravý dům, byt či zahradu, kterou mají zájem koupit, prodat či pronajmout. Společnost HyperMedia,a.s. se tak rozhodla dát portálu HyperReality.cz zcela nový design a obohatit ho o nové funkce, které by měly všechny uživatele nadchnout.


Úplnou novinkou, kterou portál HyperReality.cz přináší, je zajímavá informace, kolik se za 30 dní prodalo nemovitostí a v jaké celkové hodnotě. Nezapomíná ale ani na aktuální nabídku realit v ČR, která se již nyní na portále pohybuje v řádech desetitisíců.


Velkým pomocníkem je opravdu nepřehlédnutelná cenová mapa, z níž se dají vyčíst zajímavé informace právě pro toho uživatele, který se chystá koupit či prodat nemovitost. Mapa totiž znázorňuje celkový počet inzerovaných nemovitostí, počet realitních kanceláří a ceny nemovitostí a to vše rozděluje do jednotlivých krajů. Ceny nemovitostí zobrazované na tzv. teplotní mapě pak poskytují přehled jak o cenách prodávaných nemovitostí, tak o cenách nemovitostí, které chtějí jejich majitelé pouze pronajmout.


Nová sekce Top makléři, která zahrnuje seznam všech makléřů, které je možno hodnotit a tím tak poskytnout ostatním uživatelům obrázek o jejich kvalitách a dozvědět se o těch nejlepších, je k dispozici hned vedle mapy na hlavní stránce HyperReality.cz. Samozřejmostí je též propracovaný adresář realitních kanceláří.


Pod mapou se nachází ty nejnovější inzeráty. A právě inzeráty se dočkaly největší propracovanosti funkcí, které zaručují to, že uživatel neztrácí čas. Symbolem se zobrazuje zhlédnutí inzerátu, který si může zájemce vložit i do schránky a dále ho přeposlat třeba svým známým. Street view pak zaručuje vyhledání lokace nemovitosti na mapě a zobrazí i to, co se nachází v okolí nemovitosti. A to není zdaleka všechno, nová funkce Hlídat cenu zašle okamžitě zájemci informaci emailem v případě, že by se změnila cena nemovitosti, kterou si vyhlédl. Zcela revoluční je pak Hlídač nemovitostí, jehož nastavením lze získat všechny zajímavé nabídky emailem a kalkulačka, která rychle a snadno dokáže spočítat financování přímo vybrané nemovitosti.


Vložením poptávky zdarma, která bude rozeslána všem realitním kancelářím, které jsou na portále HyperReality.cz zaregistrované, tak můžete docílit bleskového prodeje či pronájmu své nemovitosti.


Pro realitní kanceláře je výhodou úzká propojenost portálu HyperReality.cz s portálem HyperInzerce.cz, neboť si tak mohou zakoupit dvojitý export nemovitostí pro oba tyto projekty.


Portál HyperReality.cz disponuje nejen novým designem, který koresponduje s grafickým provedením všech projektů společnosti HyperMedia a.s., ale současně nabízí úplně nové možnosti v podobě propracovanějších funkcí, které jsou samozřejmostí i u dalších projektů společnosti jako například HyperInzerce.cz, HyperBydleni.cz, HyperSlevy.cz, HyperZboží.cz, HyperPráce.cz.


Kontakt:
Oddělení Marketingu
HyperMedia, a.s.
Email: marketing@hyper­media.cz
Tel.: +420 234 776 863
www.hypermedia.cz

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Přírodní pomoc při angíně

Přírodní pomoc při angíně

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem