Hlavní navigace

Sílící důraz firem na design a identitu řeší on-line konfigurátory

8. 11. 2011

Moderní konfigurátory, které představuje firma iNETPrint na stránkách www.inetprint.cz, pomohou navrhnout diáře na míru a kalendáře s vlastními fotkami tak, aby co nejlépe odpovídaly firemnímu designu.

Trendy ve firemní identitě

Nároky společností na vlastní propagační předměty se stále zvyšují. Posiluje trend, který se odklání od klasických levnějších reklamních předmětů a zaměřuje se na zboží s originálními prvky a vyšší užitnou hodnotou. Společnosti si více uvědomují, jak důležité je, aby i věci běžné každodenní potřeby důstojně odrážely firemní identitu a komunikovaly její vizuální podobu. Příkladem jsou diáře a kalendáře, které sice představují nedílnou součást každodenního firemního života, ale originality a prezentace společnosti u nich bylo možné docílit jen s velkými kompromisy. iNETPrint vychází z těchto trendů a potřeb klientů a představuje nové moderní on-line konfigurátory, které vyjdou maximálně vstříc zákazníkům, jenž chtějí co nejvíce dodržet firemní design pracovních diářů a kalendářů.

Šikovné konfigurátory

On-line konfigurátory jsou praktické nástroje, které dokáží v několika jednoduchých krocích navrhnout vizuální podobu produktů na míru firemnímu designu a zároveň rychle a přehledně nabídnou kalkulace k porovnání zvolených variant. Konfigurátory tak výrazně šetří čas, usnadní práci a rozhodování. 

Konkrétně u diářů lze dojít k požadovanému designu na míru volbou z 5 vizuálních stylů (způsobu obšití), 4 typů vnitřního kalendária, 20 druhů materiálů a barev a 10 různých designů ražby letopočtu, které lze libovolně kombinovat. Náhledy vybraných stylů diáře se automaticky zobrazují přímo na stránce a nově se generují při každé změně parametrů. Vyzkoušet můžete na stránce Sestavte si vlastní diář na míru. Zákazníci mohou do diáře doplňovat také další reklamní prvky, které posílí vizuální identitu firmy. Jedná se o potištěnou záložku, potisk předsádky (1. a 2. strany diáře) nebo např. vložení listů na jakékoliv místo v kalendáriu s vlastní prezentací. iNETPrint dodává diáře na míru do čtyř týdnů již od minimálního počtu 200 kusů. 

Diáře patří každoročně k nejžádanějším dárkům a rok od roku také stoupají požadavky na jejich kvalitu. Nový způsob sestavování jejich desingu na míru spolu s jejich každodenním využitím dělá z diářů bezkonkurenční komunikační prostředek pro prezentaci firemní identity a zakotvení povědomí o dané značce.

Při přípravě nástěnných nebo stolních kalendářů pomohou webové konfigurátory zákazníkovi lépe se zorientovat v nabídce a vybrat vhodný druh kalendáře co do velikosti, provedení, typu kalendária a barev. Pak stačí zaslat své vlastní fotografie nebo firemní vizuály, které chcete mít v kalendáři. Neztrácíte čas s načítáním ani upravováním fotek, protože grafické studio společnosti iNETPrint vše připraví za Vás a předloží kalendář ke schválení. Výrobní lhůty jsou od jednoho týdne, kalendáře s vlastními fotkami tak můžete mít již od 50 kusů. Konfigurátory naleznete na stránkách Nástěnné kalendáře s vlastními fotkami a Stolní kalendáře s vlastními fotkami

On-line kalkulátory a vyhledavače výrazně šetří čas

Navržené diáře a kalendáře můžete okamžitě nacenit díky on-line kalkulátorům. Kalkulátory umožňují snadno porovnat cenu pro více počtů kusů, různé rozměry, druhy kalendárií a reklamní prvky. Výsledná data se pak přehledně zobrazí na jediné stránce, což zákazníkovi pomůže lépe srovnat možnosti a ceny. Díky přehlednosti se může rozhodnout snáze a rychleji.

Novinkou na webu firmy iNETPrint je i katalog reklamních předmětů, který nabízí na 14.000 praktických dárků přehledně rozdělených podle kategorií. Katalog je opatřený inteligentním vyhledávačem, který usnadní nalezení vhodné dárku dle kategorie, barvy, materiálu či ceny. Reklamní předměty a jejich potisk lze rovněž on-line zkalkulovat a objednat. Jedinečnost v oblasti reklamních předmětů představuje možnost online zkalkulovat vhodnou technologii potisku na tisíce předmětů a porovnat až 6 různých technologií brandingu podle typu daného předmětu.

Představením katalogu reklamních předmětů společnost završuje vizi o poskytování komplexního servisu v oblasti prezentačních materiálů a reklamního zboží pod jednou střechou. Ve vylepšování, zdokonalování a modernizaci technologií a služeb si ale firma klade stále vyšší cíle. Proto se klienti mohou i nadále těšit na řadu novinek a inovací pro jednoduché nakupování z navrhování produktů a na míru.

Nejžádanější oblasti sortimentu iNETPrint:

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

DigiZone.cz: Set-top box na zkoušku? Ano!

Set-top box na zkoušku? Ano!

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase