Hlavní navigace

Bezdrátové náhlavní soupravy Jabra jsou kompatibilní s IP telefony Avaya

7. 6. 2010

[Tisková zpráva] Praha, 7. června 2010 – Společnost GN Netcom, přední výrobce inovativních náhlavních souprav prodávaných pod značkou Jabra, oznámila, že její řady oceňovaných bezdrátových náhlavních souprav Jabra PRO™ 9400, Jabra GO™ 6400, Jabra GN9300 a Jabra GN9120 jsou kompatibilní s nejpoužívanějšími IP telefony firmy Avaya, předního mezinárodního dodavatele aplikací, systémů a služeb obchodní komunikace.

Uvedené bezdrátové náhlavní soupravy, které firmám usnadňují komunikaci a spolupráci, byly firmou Avaya úspěšně otestovány na kompatibilitu s jejími IP telefony řady 9600 a 1600.

„Budování sjednocené komunikace vyžaduje hladkou integraci a intuitivní použití koncových zařízení. Nabídka produktů Jabra, které získaly řadu ocenění, tento požadavek splňuje a i díky kompatibilitě s produkty Avaya přináší bezkonkurenční uživatelský komfort v podobě velmi kvalitního zvuku, pohodlného nošení a intuitivního ovládání,“ prohlásil Jiří Krejčí, který je zodpovědný za řízení obchodních aktivit společnosti GN Netcom v regionu východní Evropy. „Spolupráce se společností Avaya na dodávce odzkoušených kompatibilních řešení na trh zajistí uživatelům produktů Jabra lepší uživatelský komfort vyplývající z jedinečných výhod sjednocené komunikace,“ dodal.

Jednou z firem, které využívají řešení kombinující produkty značek Jabra a Avaya, je Hewlett-Packard, velký hráč v oboru informačních technologií.

„S produkty značky Jabra jsme velmi spokojeni – jsou kvalitní a odolné,“ uvedl José Ramón Hidalgo, projektový manažer španělských poboček firmy Hewlett-Packard.

Společnost GN Netcom je zapojena do programu Avaya DevConnect, jehož cílem je vývoj, nabídka a prodej inovativních produktů třetích stran, které jsou kompatibilní s technologií Avaya a zvyšují hodnotu zákaznických investic do sítí. Jako privilegovaný účastník tohoto programu má GN Netcom přístup ke specializovaným inženýrům a zkušebním kapacitám firmy Avaya v laboratoři pro zkoušky a kompatibilitu. Ve spolupráci s těmito odborníky Avaya vytváří a zavádí komplexní plány zkoušek a ručí tak zákazníkům za to, že řešení vyvíjená společně s partnery budou stále spolehlivě fungovat podle jejich očekávání.

„Z technických poznatků, které firma Avaya nabízí při posuzování designu a funkcí produktů, nemají prospěch jen značky jako například Jabra, ale i zákazníci, partneři programu Avaya DevConnect a partneři společnosti Avaya a značky Jabra,“ prohlašuje Eric Rossman, viceprezident pro vztahy s vývojáři firmy Avaya. Po úspěšném provedení zkoušek kompatibility je třeba zákazníkům zpřístupnit provozní informace v podobě detailního dokumentu Application Notes vydaného firmou Avaya. Ten může firmám pomoci pružně přijímat strategická rozhodnutí a rychle zavádět osvědčená řešení,“ uzavírá Eric Rossman.

O společnosti GN Netcom
Společnost GN Netcom je díky své značce Jabra přední mezinárodní firmou dodávající inovativní náhlavní soupravy. Společnost GN Netcom provozuje obchodní kanceláře po celém světě a vyvíjí, vyrábí a dodává na trh širokou škálu bezdrátových náhlavních souprav pro uživatele mobilních zařízení a bezdrátové náhlavní soupravy i soupravy s připojovacím kabelem pro kontaktní centra a kancelářské uživatele. Společnost GN Netcom rovněž obchoduje s produkty jiných výrobců (produkty OEM). Společnost GN Netcom je dceřinou firmou společnosti GN Store Nord A/S, která usnadňuje lidem komunikaci již od roku 1869 a je zapsána na kodaňské burze NASDAQ OMX. Více informací naleznete na stránkách www.jabra.com.

O společnosti Avaya
Společnost Avaya je předním světovým dodavatelem podnikových komunikačních systémů. Poskytuje řešení Unified Communications, kontaktních center a související služby přímo i prostřednictvím partnerů předním firmám a organizacím celého světa. Podniky všech velikostí tak díky znalostem Avaya mohou zvýšit úroveň efektivity, spolupráce, zákaznických služeb i konkurences­chopnosti. Více informací naleznete na webových stránkách Avaya: http://www.ava­ya.com. Více informací o Avaya DevConnect programu najdete na stránce www.avaya.com/dev­connect.

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Root.cz: WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení