Hlavní navigace

Acronis Backup & Recovery 10 dosáhl certifikace VMware Ready™

15. 4. 2010

[Tisková zpráva] Aktualizace 2 poskytuje správcům IT další vylepšení pro virtuální prostředí

Woburn, Massachusetts, USA, 14. dubna 2010 – Společnost Acronis, (http://www.a­cronis.com), dodavatel cenově dostupných řešení pro online i offsite zálohování, obnovu po haváriích a bezpečnost, dnes oznámila, že její Acronis® Backup & Recovery™ 10 Advanced Server Virtual Edition dosáhl statusu VMware Ready™, díky čemuž je jediným produktem pro zálohování a obnovu založeným na imagingu certifikovaným pro infrastrukturu VMware.

Acronis prošel procesem podrobného hodnocení a testování řízeným společností VMware, a nyní je uveden v katalogu produktů partnerů VMware. Absolvování testů specifikovaných společností VMware pomáhá zajistit, že Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition využívá technologii VMware a je spolehlivým a škálovatelným řešením pro instalaci v prostředí zákazníků. Tato vylepšení jsou součástí Aktualizace 2 pro Acronis Backup & Recovery 10, která se ode dneška dodává zákazníkům.

V Aktualizaci 2 nabízí Acronis jedinečný přístup k zálohování virtuálních počítačů. Namísto aby se zálohovaly pouze soubory virtuálních disků (.vmdk), je schopno řešení Acronis analyzovat strukturu svazku a souborů a zálohovat virtuální počítač stejným způsobem jako fyzický počítač. Acronis Backup & Recovery 10 také umožňuje, aby záloha virtuálního počítače byla obnovena na fyzický počítač nebo do jiného virtuálního prostředí.

Acronis navíc podporuje neomezený počet virtuálních počítačů na fyzickém serveru. Zálohování bez potřeby agenta pomáhá zajistit, že veškeré kritické informace budou automaticky chráněny. Acronis Backup & Recovery 10 nyní doplňuje komponentu pro obnovu po haváriích do technologie VMware Vmotion, aby mohli být zákazníci efektivně chráněni před selháními systému.

„Jsme potěšeni, že Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition získal certifikaci VMware Ready, což pro zákazníky znamená, že prošel specifickým testováním pro VMware a splnil kritéria interoperability, a že je připraven k běhu v produkčních prostředích,” prohlásil Bernie Mills, vrchní ředitel pro alianční programy společnosti VMware.

„Tím, že se umožňuje používat Acronis Backup & Recovery 10 v prostředích VMware, pomáhá Acronis organizacím bezpečně využívat výhod a předností virtualizace, přičemž chrání informace, která jsou na těchto počítačích uloženy,” řekl Ismail Azeri, viceprezident pro rozvoj podnikových a korporátních obchodů společnosti Acronis. „Kombinace schopností reportingu u správy, migrace, deduplikace a zálohování, nyní spolu s certifikací VMware Ready, zaručuje zákazníkům, že mají velmi výkonné a spolehlivé řešení pro zálohování a obnovu pro prostředí s virtualizací VMware.”

Tak jako potřebují ochranu dat a systému fyzické servery a pracovní stanice, musí být rozumná opatření pro zálohování a obnovu po haváriích aplikována ve virtualizovaných prostředích, aby byla zajištěna nepřetržitost činnosti.

Vedoucí technický referent společnosti pro internetová řešení iland sídlící v Houstonu ve státě Texas, Justin Giardina, využívá Acronis a VMware jako integrovaný balík, který firmě pomáhá plnit její obchodní cíl rozšířit svou základnu zákazníků hostingu virtuálních počítačů. „Blízký vztah mezi VMware a Acronis poskytuje společnosti iland důležitou konkurenční výhodu už téměř dva roky a to nám umožňuje demonstrovat naši schopnost obnovit jakýkoli počítač do virtuálního počítače VMware během pár okamžiků.”

Stephen Mann ze společnosti Ovum (dříve Butler Group) věří, že Acronis sestavil opravdu mimořádnou technologickou sadu, která umožňuje přizpůsobitelné a efektivní zálohování a obnovu v heterogenních a silně virtualizovaných prostředích. „Společnost má zálohovací software s bezvadným rodokmenem, a pokud jde o funkční schopnosti, řadí se Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition vysoko v porovnání s podobně zaměřenými produkty.” řekl Mann.

Významné rysy aktualizace 2
Certifikace VMware přichází jako součást nejnovější aktualizace portfolia produktů Acronis Backup and Recovery 10 pro obnovu po haváriích, které spojují deduplikaci dat, vylepšenou podporu pro virtuální prostředí a funkce pro centralizovanou správu, a jsou založeny na špičkové technologii společnosti Acronis pro vytváření diskových obrazů a obnovu na holé železo. K dalším vylepšením patří inteligentní hlášení chyb, které uživatele přesměrovává do příslušné části znalostní báze Acronis, kde se mohou seznámit s obvyklým řešením problémů, a vylepšení instalačního programu.

Acronis Backup & Recovery 10 Aktualizace 2 a Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition jsou ihned dostupné přímo na adrese www.acronis.cz a od partnerů www.acronis.cz/par­tneri . Ceny licencí se pohybují od 1.500,– Kč do 41.972,– Kč (bez DPH). Součástí licencí je Acronis Advantage® Premium – program podpory 24/7 a upgrade protection na dobu 12 měsíců.

O společnosti Acronis
Společnost Acronis je předním poskytovatelem zálohovaní onsite a offsite, obnovy po haváriích a bezpečnostních řešení. Její patentované technologie imagingu a správy disků umožňují podnikům i jednotlivcům zabezpečit digitálních aktiva ve fyzických i virtuálních prostředích. S pomocí programů Acronis pro zálohování, obnovu, konsolidaci serverů a virtualizační migraci mohou uživatelé chránit digitální informace, udržovat kontinuitu provozu a redukovat výpadky. Softwarové produkty Acronis jsou prodávány ve více jak 180 zemích a jsou dostupné v 13 jazycích. Další informace získáte na http://www.acro­nis.cz

Acronis můžete sledovat také na Facebooku. http://www.fa­cebook.com/pa­ges/Acroniscz/196049455­405

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Vitalia.cz: Láska na vozíku: Přitažliví jsme pro tzv. pečovatelky

Láska na vozíku: Přitažliví jsme pro tzv. pečovatelky

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Lupa.cz: Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Podnikatel.cz: Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Podnikatel.cz: Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU