Hlavní navigace

Acronis Backup & Recovery 10 dosáhl certifikace VMware Ready™

15. 4. 2010

[Tisková zpráva] Aktualizace 2 poskytuje správcům IT další vylepšení pro virtuální prostředí

Woburn, Massachusetts, USA, 14. dubna 2010 – Společnost Acronis, (http://www.a­cronis.com), dodavatel cenově dostupných řešení pro online i offsite zálohování, obnovu po haváriích a bezpečnost, dnes oznámila, že její Acronis® Backup & Recovery™ 10 Advanced Server Virtual Edition dosáhl statusu VMware Ready™, díky čemuž je jediným produktem pro zálohování a obnovu založeným na imagingu certifikovaným pro infrastrukturu VMware.

Acronis prošel procesem podrobného hodnocení a testování řízeným společností VMware, a nyní je uveden v katalogu produktů partnerů VMware. Absolvování testů specifikovaných společností VMware pomáhá zajistit, že Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition využívá technologii VMware a je spolehlivým a škálovatelným řešením pro instalaci v prostředí zákazníků. Tato vylepšení jsou součástí Aktualizace 2 pro Acronis Backup & Recovery 10, která se ode dneška dodává zákazníkům.

V Aktualizaci 2 nabízí Acronis jedinečný přístup k zálohování virtuálních počítačů. Namísto aby se zálohovaly pouze soubory virtuálních disků (.vmdk), je schopno řešení Acronis analyzovat strukturu svazku a souborů a zálohovat virtuální počítač stejným způsobem jako fyzický počítač. Acronis Backup & Recovery 10 také umožňuje, aby záloha virtuálního počítače byla obnovena na fyzický počítač nebo do jiného virtuálního prostředí.

Acronis navíc podporuje neomezený počet virtuálních počítačů na fyzickém serveru. Zálohování bez potřeby agenta pomáhá zajistit, že veškeré kritické informace budou automaticky chráněny. Acronis Backup & Recovery 10 nyní doplňuje komponentu pro obnovu po haváriích do technologie VMware Vmotion, aby mohli být zákazníci efektivně chráněni před selháními systému.

„Jsme potěšeni, že Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition získal certifikaci VMware Ready, což pro zákazníky znamená, že prošel specifickým testováním pro VMware a splnil kritéria interoperability, a že je připraven k běhu v produkčních prostředích,” prohlásil Bernie Mills, vrchní ředitel pro alianční programy společnosti VMware.

„Tím, že se umožňuje používat Acronis Backup & Recovery 10 v prostředích VMware, pomáhá Acronis organizacím bezpečně využívat výhod a předností virtualizace, přičemž chrání informace, která jsou na těchto počítačích uloženy,” řekl Ismail Azeri, viceprezident pro rozvoj podnikových a korporátních obchodů společnosti Acronis. „Kombinace schopností reportingu u správy, migrace, deduplikace a zálohování, nyní spolu s certifikací VMware Ready, zaručuje zákazníkům, že mají velmi výkonné a spolehlivé řešení pro zálohování a obnovu pro prostředí s virtualizací VMware.”

Tak jako potřebují ochranu dat a systému fyzické servery a pracovní stanice, musí být rozumná opatření pro zálohování a obnovu po haváriích aplikována ve virtualizovaných prostředích, aby byla zajištěna nepřetržitost činnosti.

Vedoucí technický referent společnosti pro internetová řešení iland sídlící v Houstonu ve státě Texas, Justin Giardina, využívá Acronis a VMware jako integrovaný balík, který firmě pomáhá plnit její obchodní cíl rozšířit svou základnu zákazníků hostingu virtuálních počítačů. „Blízký vztah mezi VMware a Acronis poskytuje společnosti iland důležitou konkurenční výhodu už téměř dva roky a to nám umožňuje demonstrovat naši schopnost obnovit jakýkoli počítač do virtuálního počítače VMware během pár okamžiků.”

Stephen Mann ze společnosti Ovum (dříve Butler Group) věří, že Acronis sestavil opravdu mimořádnou technologickou sadu, která umožňuje přizpůsobitelné a efektivní zálohování a obnovu v heterogenních a silně virtualizovaných prostředích. „Společnost má zálohovací software s bezvadným rodokmenem, a pokud jde o funkční schopnosti, řadí se Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition vysoko v porovnání s podobně zaměřenými produkty.” řekl Mann.

Významné rysy aktualizace 2
Certifikace VMware přichází jako součást nejnovější aktualizace portfolia produktů Acronis Backup and Recovery 10 pro obnovu po haváriích, které spojují deduplikaci dat, vylepšenou podporu pro virtuální prostředí a funkce pro centralizovanou správu, a jsou založeny na špičkové technologii společnosti Acronis pro vytváření diskových obrazů a obnovu na holé železo. K dalším vylepšením patří inteligentní hlášení chyb, které uživatele přesměrovává do příslušné části znalostní báze Acronis, kde se mohou seznámit s obvyklým řešením problémů, a vylepšení instalačního programu.

Acronis Backup & Recovery 10 Aktualizace 2 a Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition jsou ihned dostupné přímo na adrese www.acronis.cz a od partnerů www.acronis.cz/par­tneri . Ceny licencí se pohybují od 1.500,– Kč do 41.972,– Kč (bez DPH). Součástí licencí je Acronis Advantage® Premium – program podpory 24/7 a upgrade protection na dobu 12 měsíců.

O společnosti Acronis
Společnost Acronis je předním poskytovatelem zálohovaní onsite a offsite, obnovy po haváriích a bezpečnostních řešení. Její patentované technologie imagingu a správy disků umožňují podnikům i jednotlivcům zabezpečit digitálních aktiva ve fyzických i virtuálních prostředích. S pomocí programů Acronis pro zálohování, obnovu, konsolidaci serverů a virtualizační migraci mohou uživatelé chránit digitální informace, udržovat kontinuitu provozu a redukovat výpadky. Softwarové produkty Acronis jsou prodávány ve více jak 180 zemích a jsou dostupné v 13 jazycích. Další informace získáte na http://www.acro­nis.cz

Acronis můžete sledovat také na Facebooku. http://www.fa­cebook.com/pa­ges/Acroniscz/196049455­405

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně