Hlavní navigace

Acronis poskytuje deduplikaci zdarma jako součást svého řešení pro ochranu proti haváriím

1. 2. 2010

[Tisková zpráva] Časově limitovaná nabídka je platná od 1.února do 31. března 2010

Praha, 27.1.2010 — Acronis nyní v rámci své kampaně směřované ke snižování celkových nákladů na ukládání dat nabízí všem svým zákazníkům zdarma* doplněk Acronis Backup & Recovery 10 Deduplication. Zákazníci mohou získat licence pro deduplikaci zdarma ke každé nově zakoupené licenci Advanced edice Acronis Backup & Recovery 10.

Uživatelé mohou pomocí deduplikace a díky eliminaci záložních kopií a redundance dat snížit své nároky na ukládání dat až o 90%. Acronis tak pomáhá společnostem a organizacím snižovat náklady a zvyšovat efektivitu. Acronis má v současnosti celosvětově více než 22.000 instalací deduplikace a předpokládá, že tento počet bude dramaticky růst.

Pro demonstraci úspor, jakých lze dosáhnout, připravil Acronis Kalkulátor návratnosti deduplikace. Tento nástroj, který je k dispozici zdarma, ukazuje například, že zákazník s 10 servery a 2 TB dat, u kterých dochází k denní změně na úrovni 5%, může během jediného roku ušetřit až 300.000 Kč jen díky využití deduplikace dat (předpokládá se požadavek na uchování archivních dat po dobu čtyř týdnů). Úspory jsou kalkulovány z celkového počtu zálohovaných serverů a stanic, denní procentuální změny dat a z nákladů na storage. Díky tomuto kalkulátoru mohou uživatelé odhadnout, kolik datového prostoru lze díky deduplikaci ušetřit, jaká bude finanční úspora a procento úspor.

Deduplikace může dramaticky redukovat náklady na datovou kapacitu, ale náklady na správu storage mohou být ve skutečnosti až čtyřikrát vyšší než cena samotného hardware. Proto je důležité, aby organizace při vyhodnocování efektivity deduplikace analyzovaly také celkové náklady na jejich storage infrastrukturu.

“Acronis poskytuje zálohování dat, deduplikaci a obnovu systému v jediném integrovaném řešení, a pomáhá tak zákazníkům ovládat jejich strategie obnovy po haváriích z jediné centrální správcovské konzoly. Uživatelé mají to, co potřebují pro správu své datové infrastruktury v jednom a nemusí se zatěžovat obsluhou několika částečných řešení.“, říká Zdeněk Bínek, ředitel obchodního zastoupení Acronis, Inc. pro ČR a Slovensko.

“Integrací deduplikace do procesu zálohování přináší Acronis výhodu této technologie pro organizace všech velikostí. Uživatelé mohou těžit z úspory na ukládání dat bez jakýchkoliv dalších investic do hardware nebo správy ukládání dat.“, dodává. “Navíc, Acronis nabízí obnovu systémů a dat pro fyzické i virtuální prostředí včetně deduplikace dat v jediném řešení. S Acronisem mají uživatelé komplexní a cenově efektivní ochranu nejen svých dat, ale také systémů a aplikací.“

Akce platí pro doplněk Acronis Backup & Recovery 10 Deduplication, který je kompatibilní s Advanced edicemi Acronis Backup & Recovery 10. Akce trvá do konce března 2010 a počet licencí deduplikace, které lze takto získat, není omezen. Kalkulátor pro výpočet úspor, kterých je možné dosáhnout pomocí deduplikace dat, je zdarma k dispozici zde.

Acronis Backup & Recovery 10 je portfolio nástrojů pro zálohování a obnovu systémů a dat, které kombinuje deduplikaci dat, rozšířenou podporu virtuálních prostředí a centralizovanou správu s oceňovanou technologií imagingu a obnovy na holé železo a odlišný hardware. Zjednodušuje a automatizuje procesy zálohování a obnovy napříč prostředími Windows a Linux s geograficky distribuovanými servery a stanicemi od několika po tisíce kusů.

* Časově limitovaná nabídka (1.2.2010–31.3.2010), nezahrnuje maintenance a technickou podporu.

O společnosti Acronis
Acronis je předním poskytovatelem zálohovaní onsite a offsite, obnovy po haváriích a bezpečnostních řešení. Patentované technologie imagingu a správy disků umožňují podnikům i jednotlivcům zabezpečit jejich digitální aktiva ve fyzických i virtuálních prostředích. Software Acronis pro zálohování, obnovu, konsolidaci serverů a virtualizační migraci uživatelům umožňuje ochranu digitálních informací, zachování kontinuity provozu a redukci výpadků. Softwarové produkty Acronis jsou prodávány ve více jak 180 zemích a jsou dostupné v 13 jazycích. Další informace najdete na www.acronis.cz.

Acronis také můžete sledovat na Facebooku. http://www.fa­cebook.com/pa­ges/Acroniscz/196049455­405

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

DigiZone.cz: Skylink: víkendové volné vysílání HBO

Skylink: víkendové volné vysílání HBO

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Root.cz: 3D tiskárny, roboti i staré počítače na LinuxDays

3D tiskárny, roboti i staré počítače na LinuxDays