Hlavní navigace

Adobe přináší nová řešení pro generování dokumentů

28. 6. 2007

[Tisková zpráva] San Jose, USA, 27. června 2007 - Společnost Adobe ohlásila nová řešení pro generování dokumentů v produktu Adobe® LiveCycle® Enterprise Suite (ES). Adobe LiveCycle ES, stavějící na vedoucí roli společnosti Adobe v procesech s interaktivními formuláři, umožňuje organizacím zavést společné návrhové prostředí pro vytváření a distribuci dokumentů, které zahrnuje požadavky na jejich generování interaktivně, na vyžádání a v dávce.

Nová řešení pro generování dokumentů, produkty Adobe LiveCycle Production Print ES a LiveCycle Output ES, sloučí podniková data s šablonami z programu LiveCycle Designer ES a tím vytvoří personalizované dokumenty, které zaujmou, přitáhnou a informují. Software LiveCycle Production Print ES je zaměřený na požadavky vysokonákladového a produkčního výstupu, zatímco LiveCycle Output ES se nejlépe hodí pro aplikace fungující na vyžádání nebo pro střední náklady. LiveCycle ES s těmito novými schopnostmi integruje generování dokumentů s elektronickými formuláři, řízením procesů a zabezpečením dokumentů a umožňuje vytvářet obchodní procesy pokrývající vše od počátečního požadavku až po finální archivovaný dokument.

„V různých organizacích vidíme vzrůstající poptávku po personalizované komunikaci založené na jednotném pohledu na zákazníka,“ řekl Riley McNulty, vedoucí výzkumu služby dokumentových řešení u společnosti IDC. „Společnostem mohou přinést prospěch nástroje, které automatizují pracovní postupy s dokumenty od jejich vytváření a produkce až po doručení. Pomocí zkombinování interaktivních nástrojů s produkčním výstupem poskytuje řešení od Adobe jednotnou infrastrukturu pro pracovní postupy, která umožní společnostem využít výhod personalizované komunikace se zákazníky.“

Produkt LiveCycle Production Print ES, výsledek spolupráce mezi společnostmi Adobe a StreamServe™, integruje software LiveCycle Designer s aktualizovanou verzí softwaru Persuasion společnosti StreamServe a umožňuje zjednodušit produkci takových dokumentů, jako jsou bankovní výpisy a upozornění na ceny akcií. Toto nové řešení od Adobe nabízí schopnost doručování vysokých nákladů jak pro jednoduché úlohy, tak i pro složité balíky dokumentů. Podporuje také formáty AFP, PostScript®, PCL a PDF a nově přináší pokročilé schopnosti post-procesingu, jako jsou kolekce dokumentů, řazení dokumentů a vyřazování stránek se spojením elektronickou sponkou. LiveCycle Production Print ES navíc umožňuje optické rozpoznávání značek (OMR – Optical Mark Recognition) zvyšující efektivitu podatelny pošty.

LiveCycle Output ES umožňuje organizacím generovat, sestavovat a doručovat personalizované dokumenty v tištěném nebo elektronickém formátu, jako jsou smlouvy, nabídkové balíčky nebo adresní štítky. Balíčky dokumentů lze přizpůsobit zkombinováním nově generovaných souborů PDF se stávajícími soubory z úložiště dokumentů. LiveCycle Output ES navíc převádí PDF do PostScriptu nebo do formátů obrazových souborů a jejich automatickým směrováním podporuje operace tisku nebo archivace bez obsluhy.

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností StreamServe na rozšíření produktu LiveCycle ES a poskytnout tak zákazníkům možnosti doručování personalizovaných informací v každém kroku jejich obchodního procesu,“ řekl David Mendels, vedoucí viceprezident společnosti Adobe. „Vylepšení dynamického vysokonákladového generování dokumentů v softwaru LiveCycle představuje další milník v našem úsilí nabídnout podniková řešení, která dají našim zákazníkům strategickou výhodu při komunikaci.“

Ceny a dostupnost
Software LiveCycle Production Print ES je již dostupný v omezeném vydání a očekává se, že bude všeobecně dostupný na podzim roku 2007. Předpokládá se, že software Adobe LiveCycle Output ES bude dostupný v červenci 2007. Stávající řada produktů Adobe pro generování dokumentů, rodina Adobe Central Output Server, bude i nadále k dispozici. Uživatelé softwaru Central Output, kteří budou chtít využít výhod prostředí LiveCycle, budou mít nárok na zvýhodněné zakoupení softwaru LiveCycle Output ES. Další informace naleznete na adrese www.adobe.com/pro­ducts/livecycle.

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

DigiZone.cz: Philips nabídne více TV s DVB-T2/HEVC

Philips nabídne více TV s DVB-T2/HEVC

Podnikatel.cz: Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku