Hlavní navigace

Adobe zahajuje prodej studentských licencí vybraných produktů

9. 11. 2007

[Tisková zpráva] Speciální edice pro studenty zpřístupňuje produkty Adobe za co nejvýhodnějších podmínek

Praha, 8. listopadu 2007 – Společnost Adobe Systems uvádí na trh studentské verze svých oblíbených aplikací včetně kompletních balíků aplikací Adobe Creative Suite 3 Design edition a Creative Suite 3 Web edition. Cílem nabídky studentských verzí je zpřístupnit špičkové nástroje Adobe studentům za velmi výhodných podmínek. Speciální nabídka se týká lokalizovaných verzí produktových balíků CS3 Design Premium (obsahuje programy Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, InDesign CS3, Acrobat 8 Professional, Flash CS3 Professional a Dreamweaver CS3), CS3 Web Premium (obsahuje programy Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, Acrobat 8 Professional, Flash CS3 Professional, Dreamweaver CS3, Contribute CS3 a Fireworks CS) a samostatných aplikací Adobe Acrobat 8 a Adobe Photoshop Extended CS3. Studenti budou moci využít tuto nabídku od listopadu 2007.

„Adobe má zájem podporovat vzdělávání studentů v Česku a na Slovensku a proto jsme se rozhodli významným způsobem zpřístupnit své klíčové produkty pro studenty středních a vysokých škol. Prezentace informací a myšlenek přitažlivým, vizuálně atraktivním způsobem by měla patřit ke vzdělání. Produkty Adobe hrají v této oblasti klíčovou roli,“ říká Michal Metlička, ředitel Adobe Systems pro ČR a SR. „Tímto krokem chceme podporovat vzdělávání studentů v oblasti kreativní grafiky a designu a zároveň jim zpřístupnit profesionální nástroje za atraktivní cenu.“

Nabídka Creative Suite Students Edition je určena pro nekomerční použití a je zacílená na studenty středních a vysokých škol. Studenti si mohou koupit tento program po prokázání se ISIC kartou.

Kreativní nástroje na dosah ruky
Photoshop CS3 Extended studenti ocení při úpravě fotografií, tvorbě webové grafiky či při práci s digitálním obrazem. Navíc tento program přináší průlomové nástroje pro 3-D a pohyblivou grafiku. Acrobat 8 Professional poskytuje nástroje pro tvorbu, sdílení a distribuci elektronických dokumentů, včetně bohatých nástrojů pro archivaci informací, jejich vyhledávání a efektivní využívání. Adobe Creative Suite 3 Design Premium přináší vysoce efektivní sadu nástrojů pro tisk, web, interaktivní a mobilní design. V tomto softwaru jsou integrované nové verze programů InDesign CS3, Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, Flash CS3 Professional, Dreamweaver CS3 a Acrobat 8 Professional. Adobe Creative Suite 3 Web Premium obsahuje ucelenou sadu nástrojů potřebných k designu a vývoji webového a interaktivního obsahu. Součástí CS3 Web Premium je Adobe Dreamweaver CS3, Adobe Flash CS3 Professional, Adobe Fireworks CS3, Adobe Contribute CS3, Adobe Photoshop CS3 Extended, Adobe Illustrator CS3 a Adobe Acrobat 8 Professional.

Ceny a dostupnost
Sady Adobe Creative Suite 3 Design Premium a Web Premium, dále Acrobat 8 Professional a Photoshop CS 3 Extended ze Student Edition budou k dispozici od listopadu 2007 prostřed­nictvím autorizovaných distributorů Adobe. Doporučená prodejní cena studentské sady Adobe Creative Suite 3 Design Premium a sady Creative Suite 3 Web Premium je 2 190 Kč. Doporučená prodejní cena studentské verze programu Photoshop CS3 Extended je a Acrobat 8 je 1 100 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

O společnosti Adobe
Adobe revolučním způsobem mění přístup a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a prostřednictvím jakýchkoliv médií. Další informace najdete na www.adobe.com.

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Vitalia.cz: Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

120na80.cz: Bojíte se encefalitidy?

Bojíte se encefalitidy?