Hlavní navigace

AEC se stala Kaspersky platinovým partnerem PCS, divize Datagurd

27. 3. 2011

[Tisková zpráva] Brno, 24. března 2011 – Společnost AEC, přední prodejce bezpečnostního softwaru a řešení pro ochranu dat, splnila podmínky Kaspersky platinového partnerství společnosti PCS, divize DataGuard. Antivirové a bezpečnostní produkty z Kaspersky Lab patří mezi nejlépe hodnocená řešení a pokrývají široké spektrum platforem.

AEC tak potvrzuje své  dominantní místo na českém trhu s antivirovou ochranou. Do svého portfolia zařadila společnost AEC produkty Kaspersky poprvé již v roce 2002. Spolupráce s PCS/DataGuard se netýká pouze prodeje bezpečnostních řešení. Obě strany spolupracují rovněž na akademické půdě. DataGuard bylo možno vidět minulý měsíc v barvách Kaspersky Lab jako partnera velmi úspěšné bezpečností konference Security, kterou každý rok společnost AEC pořádá. 

„AEC nabízí komplexní bezpečnostní software předních světových výrobců. Našim zákazníkům tak dokážeme nezávisle doporučit bezpečnostní ře­šení, které reflektuje jejich aktuální potřeby a požadavky na dodávané produkty a reaguje i na již implementovanou bezpečnostní strategii společnosti. Nenabízíme pouze prodej licencí bezpečnostních řešení, ale i přidanou hodnotu v podobě našich zkušených konzultantů, kteří dokáží pomoci při výběru vhodného řešení, instalaci i následné podpory řešení. Získání nejvyšší úrovně Kaspersky partnerství s DataGuardem si nesmírně vážíme a ceníme. Zájem podniků o kvalitní bezpečnostní řešení se neustále zvyšuje, jelikož si společnosti stále více uvědomují, že bezpečnostní ochranu nelze v dnešní době podceňovat a je potřeba neustále reagovat na nově vznikající hrozby vnější i hrozby, které mohou vznikat uvnitř jejich společností“, uvedl Jan Rulíšek, obchodní ředitel AEC. 

„Společnost AEC měla od samého začátku spolupráce s PCS velký potenciál a ambice. Od samého počátku spolupráce (2002) její výborné výsledky rok co rok potvrzují roli stabilního hráče na poli IT bezpečnosti. To, že dosáhla stupně PLATINUM partnerství, pouze svědčí o obrovské síle a know-how, které AEC pro prodej řešení Kaspersky využívá. Jsem rád, že mohu toto nejvyšší ocenění předat a pevně věřím, že jej budu moci předávat i v příštích letech“, říká Bohdan Vrabec, Kaspersky Distribution Manager. 
  

O společnosti AEC

Společnost AEC patří již od svého založení v roce 1991 k nejvýz­namnějším domácím poskytovatelům softwaru a služeb pro bezpečnost dat a antivirovou ochranu. V řadách zaměstnanců AEC na pobočkách v Brně, Praze a Bratislavě pů­sobí několik desítek zkušených IT profesionálů, kteří jsou vždy připraveni pomoci zákazníkům překonávat bezpečnostní úskalí, se kterými se ve světě informačních technologií setkávají stále častěji. AEC nabízí bezpečnostní software předních světových společností – AVG, Eset, F-Secure, Kaspersky, McAfee, Norman, MS Forefront, Symantec, TrendMicro, TrustPort. V široké nabídce služeb informační bezpečnosti AEC lze nalézt bezpečnostní analýzy, penetrační testy, řízení kontinuity činností, implementaci bezpečnosti, procesy související s bezpečnostní dokumentací a další specializované služby. Od roku 2008 je společnost AEC členem Cleverlance Group. Stala se tak součástí významné české skupiny dodavatelů IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný sektor. Pro více informací o společnosti AEC navštivte www.aec.cz.
Vitalia.cz: Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vitalia.cz: Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

120na80.cz: 5 poporodních problémů a jejich řešení

5 poporodních problémů a jejich řešení

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Podnikatel.cz: Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony