Hlavní navigace

Aktuálně.cz a Libimseti.cz na t-zones v březnu zcela zdarma

2. 3. 2008

[Tisková zpráva] t-zones v mobilu nabídnou v březnu bezplatně aktuální zpravodajství i zábavu. Unikátní způsob upozornění na nabídku prostřednictvím Bluetooth zpráv

Praha 29. února 2008 – Zábavu i aktuální informace nabídne T-Mobile svým zákazníkům v březnu zcela zdarma. Na t-zones v mobilu budou od zítřka k dispozici portály Aktuálně.cz a Líbímseti.cz. Ve svém telefonu tak budou mít uživatelé ty nejčerstvější zprávy z domova, světa či sportu. Kdo si bude chtít na chvíli odpočinout od přívalu informací, může zavítat na jeden z nejpopulárnějších českých webů – Líbímseti.cz. Nabídka bezplatného surfování na těchto dvou portálech platí do 31. března.

„Rádi bychom našim zákazníkům ukázali, že funkce mobilu nekončí telefonováním a psaním SMS. Může být jak zdrojem informací, tak nabídnout zábavu například při čekání na autobus,“ říká Michal Němec, ředitel služeb mobilních portálů společnosti T-Mobile.

K oběma portálům se „surfaři“ snadno dostanou přímo z hlavní stránky t-zones, kde budou umístěny ikonky Aktuálně.cz a Líbímseti.cz. Narozdíl od ostatních zpoplatněných částí t-zones nebudou tyto stránky označeny symbolem $ a jakýkoliv pohyb po nich bude bezplatný.

Uživatelé mobilních telefonů tak budou mít úplně zdarma přístup k nejžhavějším novinkám z domova, ze zahraničí či ze sportu. Není nad to vědět vše o posledním dění a při tom za to nezaplatit ani korunu. Aktuálně.cz je internetový deník, který patří v současné době mezi nejcitovanější média v České republice a jehož redaktory jsou renomovaní čeští novináři. Aktuálně.cz měsíčně navštěvuje více než jeden milion návštěvníků.

„Spolupráce T-Mobile a Aktuálně.cz přináší uživatelům do mobilních telefonů zpravodajství Aktuálně.cz tak, jak jej dobře znají. Víme, že Češi jsou zkušení uživatelé mobilních telefonů a uvítají kvalitní aktuální zpravodajství i ve chvílích čekání na dopravu nebo kdykoli během dne při svých cestách,“ říká Pavel Mucha, výkonný ředitel společnosti NetCentrum.

Příznivci chatování, seznamek či zábavních portálů nebudou muset čekat, až se dostanou k počítači. Surfovat po svém oblíbeném webu Líbímseti.cz mohou pohodlně přímo ze svého mobilu. Líbímseti.cz funguje od roku 2002 a v současnosti je nejoblíbenějším komunitním portálem v České republice. Měsíčně jej navštíví 1,1 milionu reálných uživatelů ve věkové skupině do 30 let.

Na WAPu najdou návštěvníci kromě 1,4 milionu profilů uživatelů také většinu základních funkcí jako je fotogalerie, přátelé, čtení a psaní vzkazů, či hodnocení profilů. Další služby, například nahrávání fotografií nebo příspěvky do blogu, by měly být z mobilního telefonu dostupné v blízké budoucnosti. Portál však nenabízí jen virtuální přátelství, ale pro své uživatele organizuje každý víkend dvě až čtyři klubové akce.

Unikátní upozornění na služby zdarma
Kromě tradičních způsobů, jak informovat zákazníky o surfování zdarma, budou na nabídku upozorňováni také prostřednictvím Bluetooth zpráv. Na vybraných místech po celé republice, například v kinech či obchodních centrech, budou umístěny BT vysílače. Uživatel, který bude mít zapnutý Bluetooth a bude se pohybovat v dosahu vysílače, může dostat na svůj telefon zprávu o možnosti zdarma využívat Aktuálně.cz nebo Líbímseti.cz na t-zones v mobilu. Součástí zprávy bude i prolink na speciální stránku s odkazy na oba zmiňované portály.

S Bluetooth upozorněním se mohou setkat obyvatelé či návštěvníci v Praze, Brně, Hradci Králové, Olomouci, Zlíně či dalších městech.

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

DigiZone.cz: Závěrečné shrnutí Radiokomunikace 2016

Závěrečné shrnutí Radiokomunikace 2016

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám