Hlavní navigace

Amadeo: Web Cargopass.cz úspěšný také u odborné veřejnosti

4. 11. 2009

[Tisková zpráva] Kompletní nabídka tvorby webů na míru zákazníkům – včetně cíleného obsahu – vede k zisku ocenění v soutěži WebTop100

Brno, Praha, 4. listopadu 2009 – Tým Amadeo agentury Virklis, ryze český dodavatel webových řešení a služeb, získává další ocenění nejen od svých zákazníků, ale i od poroty odborné soutěže WebTop100. Díky komplexní nabídce, která překračuje hranice obvykle poskytovaných služeb při tvorbě webů v České republice, získává přízeň nových klientů. Nabídku produktů a služeb navíc dále rozšiřuje díky internímu týmu specialistů.

O úspěšnosti projektů, které stojí na modulárním publikačním systému Amadeo, svědčí i přední umístění v soutěži WebTop100 v posledních letech. Výborné druhé místo v kategorii Transport (hned za novým rozsáhlým projektem Český pošty) získal letos web řešení Cargopass společnosti H&M DataSoft. V nejlepší pětce loňského prestižního žebříčku Finance se umístil web REICO investiční společnosti České spořitelny. „Pro nový web našeho unikátního řešení z oblasti dopravy jsme hledali takového partnera, který dokáže profesionálně splnit všechny naše požadavky – tedy nejen na moderní grafiku a spolehlivý kód webu, ale také na pojetí jeho obsahu," dodává Dan SMÍTAL, obchodní ředitel H&M DataSoft spol. s r.o., zadavatel webové prezentace Cargopas.cz. „Dlouhodobá spolupráce s týmem Amadeo agentury Virklis nás přesvědčila, že i mezi stovkami tvůrců webů v České republice lze najít spolehlivého partnera, který naplňuje přísná kvalitativní kritéria a zároveň nachází nová zajímavá řešení v oblasti webdesignu.“

O tom, že teprve nabídka komplexních služeb představuje cestu k naplnění představ zákazníků, svědčí celá řada kladných referencí z poslední doby. Za všechny jmenujme alespoň společnosti PENAM či Bioveta, město Hranice nebo Vojenskou nemocnici Olomouc.

Osobní a aktivní přístup přináší ovoce
Nabídka týmu Amadeo je jiná, než u většiny konkurentů na našem trhu. Obsahuje všechny služby potřebné k tvorbě úspěšné webové prezentace – pohromadě a přesně na míru potřebám zadavatele. A to včetně tvorby i revize marketingově cíleného obsahu webu. Navíc zákazníkovi vkládá do rukou i silný nástroj, který umožňuje snadno a rychle publikovat aktuální obsah na web vlastními silami. Jednoduše, kdykoli a odkudkoli, kde je připojení k internetu.

„Stále více zákazníků si uvědomuje, že při tvorbě či rekonstrukci webu potřebují profesionální služby – od analýzy potřeb přes návrh moderní grafiky a implementaci kvalitního publikačního systému až po zajištění tvorby a aktualizace obsahu či webhostingu,“ říká Martin SCHENK, ředitel agentury Virklis. „Zásadním důvodem spokojenosti klientů je efektivní provázanost všech fází tvorby webu. Ať řeší prvotní sladění grafiky s korporátními pravidly či vznik textového obsahu prezentace, vždy se obracejí na jediného partnera, který jejich zadání aktivně řeší.“

O řešení Cargopass
Unikátní informační a komunikační řešení Cargopass společnosti H&M DataSoft nabízí nejen přehlednou burzu nákladů a přeprav, ale především efektivní komunikační nástroj, se kterým výrobci, dopravci i poskytovatelé skladovacích ploch získávají jasnou konkurenční výhodu. Intuitivní ovládání, výborný poměr ceny a výkonu či snadná správa a maximální aktuálnost jsou jen některé z jeho výhod. Více informací: www.cargopass.cz.

O týmu Amadeo
Tým Amadeo se zaměřuje na komplexní služby spojené s návrhem webových prezentací a web content managementem, kde čerpá z vlastních bohatých zkušeností a dlouholeté praxe. Mezi hlavní aktivity patří dodávka kompletních internetových prezentací na klíč, vzdálená správa webového obsahu klientů či poradenství v oblasti marketingu s využitím internetu. Moderní publikační systém Amadeo, vyvíjený brněnským týmem specialistů, nabízí četné rozšiřující funkce a praktické přídavné moduly – vše s důrazem na maximálně jednoduché a přehledné uživatelské rozhraní i dodržení vysokých standardů přístupnosti a použitelnosti. Další informace: www.amadeo.cz.

O agentuře Virklis
Virklis, a. s., byla založena v roce 1998. Svým klientům poskytuje rozsáhlé portfolio produktů, které lze charakterizovat zjednodušeně jako mediální a propagační služby. Mezi hlavní činnosti patří: public relations, media relations, media buying, marketing, copywriting, design propagačních materiálů a předmětů, event marketing či mediální školení. Agentura pracuje na základě individuálního přístupu ke klientovi, poradenství a odborných analýz. Další informace: www.virklis.cz.

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

DigiZone.cz: Skylink: víkendové volné vysílání HBO

Skylink: víkendové volné vysílání HBO

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám