Hlavní navigace

América Móvil a Nokia uzavřely partnerství na poskytování služeb v Latinské Americe

3. 9. 2009

[Tisková zpráva] Ovi Store od společnosti Nokia přináší zákazníkům v regionu přístup k aplikacím, videím, hrám a dalšímu obsahu

Mexiko, DF / Stuttgart, Německo / Praha, 3. září 2009 – Společnosti América Móvil a Nokia oznámily partnerství o poskytování služby Ovi Store od Nokia. Tato služba, která slučuje obsah pro mobilní telefony Nokia do jednoho snadno přístupného místa, tak bude nyní jednoduše dostupná pro zákazníky v Latinské Americe. Ve snaze rozšířit inovativní mobilní zařízení a technologie budou mít zákazníci Amerika Móvil možnost si stáhnout a zakoupit aplikace, videa, vyzváněcí tóny a hry z Ovi Store bez problémů a velmi jednoduchým způsobem.

Ovi Store bude k dispozici zákazníkům América Móvil v Latinské Americe koncem tohoto roku prostřednictvím vlajkové lodi společnosti Nokia, modelu Nokia N97, s přístupem do obchodu přímo skrze store.ovi.com. Vstup na ostatní trhy, další zařízení, nové jazyky a vlastnosti budou oznámeny v průběhu roku.

América Móvil je první operátor v Latinské Americe, který oznámil uvedení široké nabídky služeb skrze Ovi Store pro své zákazníky.

Na sympóziu Nokia World Marco Quatorze, Vedoucí služeb s přidanou hodnotou, América Móvil, řekl: „América Móvil se těší na zavedení Ovi Store od společnosti Nokia pro zákazníky v Latinské Americe. Vzhledem k tomu, že jsme předním poskytovatelem mobilních služeb v regionu, je naším cílem přinést nejmodernější služby našim zákazníkům a nabídnout Ovi Store, abychom tím našim spotřebitelům poskytli přístup k digitálnímu obsahu na mobilních zařízeních.”

Služba Ovi Store od společnosti Nokia je ze 100 modelů telefonů Nokia dostupná 50 milionům jejich vlastníků.

Na příslušných trzích mohou zákazníci navštívit store.ovi.com přímo z internetového prohlížeče svého mobilního telefonu Nokia a okamžitě začít stahovat a personalizovat své zařízení a doplnit jej o ještě více zábavy s aplikacemi, hrami, videi, podcasty, nástroji zvyšujícími produktivitu, webovými službami, službami založenými na lokaci a mnohým dalším. U nových kompatibilních přístrojů bude stačit jen zvolit ikonu Ovi Store ve složce Download! a začít vybírat obsah.

„Jsme nadšeni, že oznamuje Ovi Store spolu s América Móvil," říká Blanka Juti, Nokia Vice President pro spolupráci s América Móvil." Tato spolupráce je příkladem toho, že Nokia a América Móvil nabízejí spotřebitelům v Latinské Americe nejširší výběr mobilního obsahu a služeb, které odpovídají jejich životnímu stylu.

Dohoda je součástí partnerství mezi América Móvil a Nokia v oblasti, která pomůže uspokojit rostoucí poptávku po mobilních datových službách v regionu. Do dnešního dne přineslo toto partnerství zákazníkům América Móvil širokou škálu služeb, jako je Nokia Messaging, Nokia Comes with Music a Ovi Maps.

Ovi Store je vyvíjející se mediální služba, která spojuje stávající obsah Nokia a služby do jediného a snadno přístupného místa. Tisíce nejznámějších poskytovatelů obsahu i nezávislí vývojáři distribuují média, aplikace a hry prostřednictvím Ovi Store. Poskytovatelé obsahu a vývojáři aplikací se mohou i nadále přihlašovat k distribuci svého obsahu prostřednictvím Ovi Store na publish.ovi.com.

Více informací o Ovi Store od společnosti Nokia naleznete na adrese https://store­.ovi.com/. Pro více informací o América Móvil prosím navštivte www.americamo­vil.com.

O společnosti Nokia
Nokia je průkopníkem v mobilní telekomunikaci a světovým leaderem ve výrobě mobilních zařízení. Dnes spojuje lidi novými a různorodými způsoby – kombinací vyspělé mobilní technologie s přizpůsobenými službami. To lidem umožňuje být nablízku věcem, na kterých jim záleží. Nabízí také komplexní mapové podklady pomocí map NAVTEQ a dále technologie, řešení a služby mobilních sítí prostřednictvím Nokia Siemens Networks.

O společnosti América Móvil (AMX)
AMX je předním poskytovatelem bezdrátových služeb v Latinské Americe. Ke dni 30. června 2009 měla společnost 190,3 milionu předplatitelů bezdrátových služeb a 3,8 milionu pevných linek v Americe.

Vitalia.cz: Jste stále nemocní? Chybí vám zinek

Jste stále nemocní? Chybí vám zinek

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Podnikatel.cz: Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO