Hlavní navigace

Analytici i zákazníci oceňují tiskové služby (Managed Print Services) společnosti HP

29. 8. 2009

[Tisková zpráva] PALO ALTO, Kalifornie, 26. srpna 2009 - Společnost HP dnes oznámila, že analytická firma Gartner, Inc. umístila HP ve své zprávě Magic Quadrant pro oblast Managed Print Services (MPS) v kvadrantu lídrů.

HP věří, že tímto umístěním, nabídkou nejnovějších multifunkčních technologií (MFP) a služeb v oblasti tvorby, toku a správy dokumentů, aktuálním podílem na trhu a pozitivními referencemi zákazníků dokládá svou schopnost poskytovat zákazníkům komplexní nabídku služeb z kategorie MPS, které přináší další úspory nákladů a zvýšení produktivity.

Ve zprávě Gartner Magic Quadrant byla společnost HP pozitivně hodnocena za „ucelenost vize“ stejně jako „schopnosti její realizace.“ Podle zprávy klasifikuje agentura Gartner jako vůdce v této oblasti společnosti poskytující MPS širokému okruhu zákazníků, včetně těch největších a nejvíce geograficky rozptýlených, které proto musí prokázat skutečně globální dosah. Musí mít nejen dostatečné schopnosti dodat moderní MPS na současné technologické úrovni, ale také prokázat pochopení, iniciativu a zdroje pro přípravu na technologie budoucnosti. Pro lídry je charakteristická široká škála MPS s množstvím služeb s přidanou hodnotou.

Začátkem tohoto měsíce zveřejnila společnosti Photizo Group svou předpověď vývoje trhu MPS pro rok 2009, ve které uvádí HP jako světovou jedničku s 34 % procenty podílu na trhu na základě údaje z roku 2008. „Cítíme, že dnešní uznání ze strany průmyslových analytiků, podpořené úspěchem u našich zákazníků a nedávno uvedenými inovativními produkty, hovoří jednoznačně o naší dynamice na trhu a snaze být na tomto trhu lídrem,“ řekl John Johasky, vice president a generální ředitel Worldwide Sales and Services, Imaging and Printing Group HP. „V této oblasti dosahujeme stále rychleji pozitivních obchodních výsledků a díky HP MPS můžeme to samé nabídnout i našim zákazníkům. “

Zákazníci již poznali návratnost investic s HP Managed Print Services
HP MPS pomáhá podnikovým zákazníkům zjednodušit správu, minimalizovat náklady, maximalizovat výsledky a přispívá k trendu trvale udržitelného rozvoje. Díky řešení společnosti HP, které obsahuje kompletně hardware, dodávky, software i služby, mohou zákazníci získat tiskové prostředí, které je nákladově efektivní a podporuje zvyšování produktivity.

Zákazníci v celé řadě průmyslových odvětví, finančních institucí i státní správě těží z výhod HP MPS. Společnost Autoliv, která vyvíjí a vyrábí automobilové bezpečnostní systémy pro všechny významné výrobce automobilů na celém světě, již zaznamenala vynikající výsledky ze zavedení strategického přístupu HP MPS. „Když naše společnost Autoliv začala s HP pracovat na řešení komplexních problémů v oblasti toku dokumentů, nepředpokládali jsme, že významné úspory nákladů se projeví tak rychle,“ řekl Jeff Peterson, senior system engineer, Autoliv. „K dnešnímu dni jsme dosáhli snížení nákladů na stránku o 35 až 40 procent díky vyváženému rozmístění zařízení HP a jejich proaktivní správě. Pro Autoliv je důležité postupovat chytře a efektivně řešit naše IT potřeby. S pomocí HP se nám to v oblasti tisku a zobrazování bez pochyby podařilo.“ Další informace o HP MPS naleznete na webu www.hp.com/go/mps.

O společnosti HP
Společnost HP, největší světový dodavatel technologií, usnadňuje využívání technologií osobním uživatelům i podnikům prostřednictvím bohatého portfolia, které zahrnuje řešení pro tisk, výpočetní techniku, služby i celé IT infrastruktury. Více informací o HP (NYSE: HPQ) najdete na webových stránkách http://www.hp.com.

Měšec.cz: Soutěžte o jeden ze tří minidronů

Soutěžte o jeden ze tří minidronů

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz