Hlavní navigace

Aplikační sada Siemens OpenScape nyní k dispozici na salesforce.com

19. 1. 2007

[Tisková zpráva] Společnosti Siemens Enterprise Communications a salesforce.com oznámily dostupnost aplikační sady Siemens OpenScape na serveru salesforce.com, a to v kategorii finančních služeb v rámci AppExchange (vůbec prvního katalogu aplikací na vyžádání na světě).

Toto integrované řešení umožňuje zákazníkům salesforce.com uskutečňovat telefonní hovory, telekonference (web/video) a týmovou spolupráci s využitím údajů o aktuální dostupnosti uživatele. Aplikační sadu OpenScape, postavenou na hostované platformě Apex, lze nalézt a vyzkoušet na adrese http://www.sa­lesforce.com/ap­pexchange.

Spojení OpenScape a Salesforce přináší výhody v oblasti prodeje, lepší možnosti spolupráce i větší spokojenost na straně klientů. Společnosti salesforce.com a Siemens Enterpise Communications tak nově definují koncepci otevřené komunikace prostřednictvím integrovaného přístupu k uspokojení poptávky po komunikaci v reálném čase.

Siemens Enterprise Communications vytvořil ve spolupráci se salesforce.com speciální verzi své aplikační sady OpenScape, upravenou pro potřeby komunikace v odvětví finančních služeb. Řešení je plně integrováno se Salesforce tak, aby uživatelé mohli využívat služeb založených na údajích o aktuální dostupnosti, jako je snadné uskutečnění lefonního hovoru, konferenční hovory, sdílení dokumentů či okamžitá výměna zpráv přímo z prostředí Salesforce uvnitř CRM systému.

„Náš software pro otevřenou komunikaci boří existující bariéry mezi lidmi, procesy, aplikacemi a komunikací. Nabízíme možnost komunikovat v reálném čase všemi prostředky, integrovat kontextově závislou komunikaci přímo do firemních procesů,“ říká Andrew Chew, senior viceprezident oblasti Unified Communications, Siemens Enterprise Communications. „Salesforce a AppExchange představují skvělou příležitost předvést a zprostředkovat jedinečné vlastnosti našeho řešení.“

OpenScape je aplikační sada založená na komunikačním protokolu Session Initiation Protocol (SIP), usnadňující komunikaci mezi subjekty s rozhodovací pravomocí ve firemních procesech. OpenScape lze nastavit tak, aby zjistil dostupnost komunikačního protějšku a následně zvolil preferovaný způsob spojení, jako např. e-mail, instant messaging, mobilní telefon či jiný způsob IP komunikace. Umí také zřídit virtuální pracovní skupiny a vytvářet konference. OpenScape dokáže iniciovat komunikaci z libovolného aplikačního prostředí.

„Firmy všech velikostí nyní mohou díky AppExchange provozovat aplikace na vyžádání v oblasti finančnictví, včetně správy majetku, kapitálových trhů, retail bankingu, hedge fondů a mnoha dalších,“ říká Tien Tzuo, ředitel pro strategii, salesforce.com. „Přidají-li si zákazníci ze sektoru finančních služeb do svých instalací Salesforce aplikační sadu Siemens OpenScape, budou schopni řídit své komunikační procesy tak snadno jako své obchodní kontakty.“

Podnikatel.cz: Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

DigiZone.cz: DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka