Hlavní navigace

CeBIT 2008: ASUS představuje inovativní řešení síťového připojení pro manažery

6. 3. 2008

[Tisková zpráva] Výjimečně vysoký výkon a nové „zelené” technologie šetřící energii s novou řadou komerčních řešení

Praha 5. března 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje na letošním ročníku výstavy CeBIT v Hannoveru komerční řešení určené pro podnikatele a pracovníky malých a středně velkých firem. Výjimečnost komerční elektroniky ASUS je utvářena novou řadou síťového připojení, serverových a mobilních výpočetních řešení, které zvyšují efektivitu i bezpečnost obchodního styku. A to vše s ohledem na životní prostředí.

ASUS Green Design pro čistší Zemi
Dvěma klíčovými pojmy dnešní doby jsou „zelená“ a „úspora energie“. Tyto koncepty na nějaký čas vzbudily zájem mnoha uživatelů, a proto věnovala společnost ASUS velké úsilí návrhu green design zařízení a produktů s vysokou úsporou energie. Green Design servery společnosti ASUS jsou vybaveny zdroji s funkcí úspory energie, a jsou tak schopny zvýšit efektivitu jejího využití, snížit množství tepla, a snížit tak energetické ztráty až o 45 %. Mezi servery obsahující tyto výhody patří RS160-E5 a RS100-E5/PI2.

Zlepšení energetické účinnosti díky Green Design
Green Design pomáhá optimalizovat energetickou účinnost, což má za následek nižší zatížení a vyšší úspory energie. Integrací technologie Green Design od společnosti ASUS do serverových desek je možné dosáhnout navýšení energetické účinnosti až o 90 %. Úspory energie během jedné hodiny budou tak velké, že by vystačily na nepřetržité napájení 70W žárovky po stejnou dobu. Tuto úsporu lze velmi dobře demonstrovat právě u serverových desek DSEB-DG.

Flexibilní a cenově výhodné síťové připojení
Ideální síťové prostředí by mělo být univerzální do té míry, aby bylo schopné poskytnout možnosti vylepšení a dalšího rozšíření. To je důvod, proč společnost ASUS, vůdčí činitel ve výzkumu a vývoji nových technologií, navrhla nové řešení síťového připojení, které pomůže uživatelům zajistit potřebnou flexibilitu a efektivitu. Síťové zařízení ASUS GX1024i+ nabízí extra porty pro rozličné servery, páteřní sítě a propojení přepínačů (switch), a využívá přídavné grafické uživatelské rozhraní ANWM Web GUI pro dosažení cenově výhodných a výkonných funkcí řízení. To vše za současného dosažení vyšších datových přenosů.

Víceúčelové sítě
Inovace síťového připojení společnosti ASUS sjednocují několik komunikačních funkcí do jednoho balíčku, který tak umožňuje snadný a pohodlný bezdrátový přenos dat a zvuku. Díky podpoře jak internetové telefonie VoIP, tak tradičních telefonních hovorů, nabízí ASUS AX112W uživatelům velké množství prostředků pro využití výhod bezpečné a stabilní komunikace.

Produktivita pro podnikatele na cestách
Pro veškerá mobilní výpočetní řešení nabízí kompletní řada notebooků ASUS elegantní rovnováhu mezi mobilitou a výkonem s funkcemi komplexního zabezpečení, které chrání jak software, tak samotný hardware těchto počítačů. Zabezpečení počítačů ASUS začíná čtečkou otisků prstů, která provádí snímání z živé vrstvy kůže, čímž je dosaženo velmi vysoké přesnosti a spolehlivosti skenování. Aplikace ASUS Security Protect Manager nabízí možnost požadavku vícenásobné autentizace pro přístup k datům při různých úrovních zabezpečení. Zabezpečená data jsou šifrována a uložena na hardwarovém modulu Trusted Platform Module (TPM), čímž je zajištěno komplexní zabezpečení, které zabraňuje útokům hackerů.

Kompletní řada notebooků ASUS je šetrná k životnímu prostředí a splňuje požadavky normy RoHS — nevyužívá tedy při výrobě žádných nebezpečných materiálů a látek. Počítače řady F6S nedávno obdržely certifikát Energy Star, přičemž firma usiluje o to, aby i další modely splňovaly v blízké budoucnosti příslušné požadavky, a poskytly tak „zelené“ mobilní výpočetní řešení. Za účelem zvýšení energetické účinnosti byla exkluzivně vyvinuta technologie Power4 Gear eXtreme, která prodlužuje životnost baterií až o 20 – 25 %.

Úspěchy společnosti ASUS za rok 2007
Firma ASUS má za sebou velmi úspěšný rok 2007, ve kterém získala po celém světě celkem 2 568 ocenění. K tomu zaujala 10. místo v hodnocení časopisu Business Week „InfoTech 100“ mezi společnostmi roku a byla vyhlášena časopisem Wall Street Journal Asia „Jedničkou v poskytování kvality a služeb“.

ASUS na výstavě CeBIT 2008
Chcete-li získat více informací o nejdůležitějších produktech společnosti ASUS, navštivte prosím její stánky D39 a E37 v hale 26.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka