Hlavní navigace

Aukro.cz zahajuje spolupráci s Bezrealitky.cz

[Tisková zpráva] Aukční portál Aukro.cz opět rozšiřuje portfolio svých služeb. Nově zahajuje spolupráci s unikátním serverem Bezrealitky.cz, který zprostředkovává prodej a koupi nemovitostí bez realitní kanceláře. První privátní trh s nemovitostmi je v pořadí třetím projektem, o který se spektrum služeb největšího aukčního serveru na českém internetu rozrůstá. Do rodiny služeb, které aukční platforma Aukro.cz svým uživatelům nabízí, patří od dubna loňského roku motoristický inzertní server Otomoto, od srpna běží spolupráce s nákupním rádcem Heuréka.

Pro více než 1 200 000 uživatelů registrovaných na aukčním portálu Aukro znamená spolupráce s Bezrealitkami rozšíření dosavadních možností při prodeji a nákupu nemovitostí. Tyto položky se v nabídce Aukra v menší míře objevovaly i před vytvořením samostatné kategorie Nemovitosti, která na největším českém aukčním serveru existuje teprve od letošního ledna. Prostřednictvím Aukra může kdokoliv uskutečnit rychlý a efektivní prodej, pronájem či hledání prostoru k bydlení, odpočinku nebo podnikání.

„Jsme velice rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci v oblasti nemovitostí právě s tímto perspektivním partnerem. Aukro i Bezrealitky mají stejný cíl – využíváme nejmodernější technologie k propojení co nejširšího okruhu lidí bez nutnosti dalších prostředníků. Akcentujeme především silný komunitní rozměr našich projektů, protože Aukro i Bezrealitky jsou zákaznicky orientovány a těší se široké podpoře svých uživatelů. Obě služby přináší moderní nástroje pro rychlé a bezpečné obchodování na internetu a prakticky vytváří nový trh – Aukro v oblasti přímého obchodování mezi uživateli, Bezrealitky v oblasti realit,“ říká Václav Liška, výkonný ředitel společnosti Aukro.

Bezrealitky.cz umožňují prodej nemovitostí bez prostředníků s využitím nových technologií (například map pro bližší zobrazení lokality vybraného bytu či domu). Mezi hlavní výhody, které Bezrealitky nabízejí, patří bezplatné vystavení nemovitosti, úspora peněz a důraz na kvalitu a profesionalitu realitních transakcí. Majitel nemovitosti a zájemce jsou v přímém kontaktu, do transakce nevstupují třetí subjekty s nárokem na vysoké provize. Měsíčně navštíví Bezrealitky.cz více než 150.000 zájemců a uskuteční se zde více než 250 prodejů a pronájmů nemovitostí. Výše úspor na provizích realitním kancelářím přesahuje 12 milionů korun. „Soukromé transakce na realitním trhu se stávají stále populárnějšími a jsem rád, že při rozvoji tohoto trhu máme možnost spolupracovat se společností, která má s transakcemi na internetu tak velké zkušenosti jako Aukro. Věřím, že komunita uživatelů Aukra služby serveru Bezrealitky.cz ocení, a že se nám podaří vytvořit silný subjekt, který bude dále nabízet kvalitní internetové služby svým uživatelům,“ vysvětluje Jakub Havrlant, ředitel Bezrealitky.cz.

Služba Bezrealitky.cz se stala Projektem roku v loňském ročníku Křišťálové lupy. V této anketě o cenu českého internetu uspělo také Aukro, když bylo s velkou podporou svých uživatelů zvoleno eshopem roku.

Podnikatel.cz: Změny v cestovních náhradách 2017

Změny v cestovních náhradách 2017

Vitalia.cz: Test na HIV je zdarma i za pět set

Test na HIV je zdarma i za pět set

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

DigiZone.cz: Placené VoD a obsah zdarma

Placené VoD a obsah zdarma

120na80.cz: 5 nejčastějších mýtů o kondomech

5 nejčastějších mýtů o kondomech

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Vitalia.cz: Pamlsková vyhláška bude platit jen na základkách

Pamlsková vyhláška bude platit jen na základkách

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU