Hlavní navigace

AutoCont oceněn jako nejlepší partner roku 2009 společnosti VMware

[Tisková zpráva] (Ostrava, 20. dubna 2010) – Společnost AutoCont CZ a.s. byla oceněna jako nejlepší Partner roku 2009 společnosti VMware. Titul nejlepšího partnera roku 2009, statut nejvyšší certifikace VMware Premier Partner, kompetence VMware Authorized Consultant a stovky realizovaných referencí napříč všemi segmenty potvrzují výhradní postavení společnosti AutoCont na trhu virtualizace serverů a desktopů.

Slavnostní předání proběhlo 8. dubna 2010 v rámci „Partnerského dne společnosti VMware“. Setkání se uskutečnilo v prostorách hotelu Therme Laa v rakouském městečku Laa an der Thaya. AutoCont převzal ocenění z rukou Ondřej Vlacha, Partner Business Managera pro Českou republiku, a Andrzeje Kontkiewicz, Regional Presales Manager for Eastern Europe, který k tomuto dodává: „Vnímáme velice pozitivně vyváženost přístupu AutoContu ke koncovým zákazníkům všech velikostí, od těch největších, přes střední až po ty nejmenší. Oceňujeme roli jednotlivých Regionálních obchodních center za jejich přínos a komplexní přístup k virtualizaci s VMware. Přeji AutoContu ať i v letošním roce zúročí své odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti a společně s námi se bude podílet na růstu virtualizační­ho trhu.“

Společnost AutoCont dosáhla jako první a jediná v České republice úrovně VMware Solution Provider Premier Partner a kompetence VMware Authorized Consultant. AutoCont se tak stal jednou ze čtyř společností v regionu CEE (Central and Eastern Europe, čítajícím 19 zemí), kterým se podařilo získat tuto nejvyšší VMware certifikaci. Status Premier Partnera je zárukou pro zákazníky, že při návrzích a realizaci virtualizačních řešení spolupracují s profesionálním dodavatelem té nejvyšší úrovně.

„Virtualizace je nejen módní slovo, ale také způsob řešení, jak zákazníkům pomoci zoptimalizovat a zefektivnit provoz infrastruktury IT. Dalším přínosem je dlouhodobá úspora pořizovacích a provozních nákladů,“ uvedl Zdeněk Kuchař, VMware product manager společnosti AutoCont CZ a.s. A dále dodává: „Důkazem, že tomu tak skutečně je, jsou stovky našich referencí počínaje malými společnostmi až po velké korporace.“

VMware
Společnost VMware je celosvětovým lídrem v oblasti virtualizačních řešení od desktopů po datacentra. Zákazníci všech velikostí spoléhají na produkty VMware, které jim umožňují snižovat investice a provozní náklady, zajistit kontinuitu činnosti, posílit zabezpečení a chovat se ekologicky. Společnost VMware je s příjmy za rok 2007 ve výši 1,9 miliardy USD, více než 150 000 zákazníky a téměř 22 000 partnery jednou z nejrychleji rostoucích softwarových společností.

AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s.je společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií (ICT) úspěšně působí již 20 let. Z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů ICT v České republice.

AutoCont je jednou z mála společností v oboru, která může portfoliem nabízených produktů a služeb výrazně oslovit zákazníky, jak ze segmentu malých a středních firem, tak ze segmentu velkých firem, finančních institucí a státní správy. Svou nabídku zaměřuje především na budování IT infrastruktury, implementaci podnikových aplikací, vývoj SW a na outsourcing provozu IT.

AutoCont CZ a. s. je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.

Vitalia.cz: Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

120na80.cz: 5 nejčastějších mýtů o kondomech

5 nejčastějších mýtů o kondomech

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph