Hlavní navigace

AutoCont bodoval s moderními technologiemi v soutěži Microsoft Awards 2010

3. 4. 2010

[Tisková zpráva] (Ostrava, 2. dubna 2010) – Společnost AutoCont CZ a.s. byla vyhlášena jako vítěz ve dvou kategoriích Microsoft Awards 2010.

  • AutoCont získal zvláštní ocenění Microsoft Awards, které se letos udělovalo poprvé, v oblasti inovativních řešení za „Performance management výrobních procesů“, kterou realizoval pro společnost TIRAD, s.r.o.
  • Vítězství si AutoCont odnesl také v kategorii „Nejlepší řešení pro sjednocenou komunikaci a zasílaní zpráv“ za řešení „Služba sjednocené komunikace – balíček služeb Profi Komunikace a ProfiEmail“.

I v letošním roce tak AutoCont potvrdil svou pozici největšího českého dodavatele informačních a komunikačních technologií v České republice.

Zvláštní ocenění Microsoft Awards za nejinovativnější řešení bylo letos uděleno poprvé. AutoCont si jej odnesl za projekt „Performance management výrobních procesů“ pro společnost TIRAD, s.r.o. Jedná se o řešení pro monitoring a vyhodnocení výrobních procesů na bázi Microsoft PerformancePoint Serveru, které společnosti TIRAD pomohlo konsolidovat a vyhodnocovat provozní data z CNC obráběcích strojů a specializovaného výrobního systému. Výsledkem je výrazné zkrácení doby získávání informací. Výstupy řešení výrazně pomáhají při odhalování příčin prostojů výroby na straně obsluhy. „Po zavedení BI řešení se přístup k informacím rapidně zjednodušil a zrychlil. Doba získání informací se zkrátila o 80 %. Díky zavedení zpětných vazeb z výroby a adekvátnímu hodnocení pracovníků se produktivita zvýšila o 15 %. Odhadovaná návratnost investic je 6 měsíců,“ uvedl Ing. Stanislav Veselý, jednatel společnosti TIRAD.

V kategorii „Nejlepší řešení pro sjednocenou komunikaci a zasílaní zpráv“ zvítězil AutoCont s řešením Služba sjednocené komunikace – balíček služeb Profi Komunikace a ProfiEmail. „Díky službám Profi Komunikace a ProfiEmail (viz www.profikomu­nikace.cz) zpřístupňujeme úplně všem technologie a řešení, které byly dříve doménou pouze velkých firem. Nyní i malé firmy a organizace mohou využívat poštovních služeb, audio a video konferenčních systémů, online školení a schůzek. Usnadňujeme a zjednodušujeme jim práci, šetříme jejich čas a náklady. Zákazníci navíc získávají možnost jednoduchého přístupu k datovým schránkám z prostředí MS Outlook díky aplikaci MS Outlook konektor do datové schránky,“ uvádí Patrik Šolc, manažer prodeje služeb v divizi Centrální prodej společnosti AutoCont.

Společnost AutoCont je držitelem statutu Microsoft Gold Certified Partner s výjimečným počtem více jak 15 certifikovaných kompetencí a specializací. „I struktura letošních ocenění společnosti Microsoft ukazuje, že díky kompetencím našich odborníků jsme schopni nasazovat ty nejmodernější užitečné technologie do segmentu velkých, středních i malých organizací,“ doplňuje Miloslav Záleský, ředitel pro produkty a centrální prodej společnosti AutoCont.

„Naši partneři velkou měrou přispívají k šíření povědomí o nejnovějších technologiích a významným způsobem tak svým zákazníkům pomáhají dosahovat stanovených cílů. Posláním soutěže Microsoft Awards je poukázat na ty nejlepší a podpořit tak jejich další vývoj,“ dodává Miroslav Král, obchodní ředitel pro sektor malých a středních firem, Microsoft v České republice.

DigiZone.cz: Loewe Bild 7.55: To nejlepší, co je k mání

Loewe Bild 7.55: To nejlepší, co je k mání

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

120na80.cz: Každou operaci očí pojišťovny neuhradí

Každou operaci očí pojišťovny neuhradí

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Podnikatel.cz: Schillerová: Náklady na EET? Zatím 52 mil.

Schillerová: Náklady na EET? Zatím 52 mil.

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?