Hlavní navigace

Autodesk a Tech Data pořádají speciální seminář pro uživatele řešení AutoCAD Civil 3D

11. 3. 2009

[Tisková zpráva] Praha, 10. března 2009 – Jedinečné setkání pro své zákazníky chystají společnosti Autodesk a Tech Data Distribution na 2. dubna 2009 v Club Hotelu Praha v Průhonicích. Uživatelé zde budou moci prohloubit své technické znalosti a zefektivnit každodenní práci na projektech z oblastí silničních staveb, inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, návrhu zemních prací a dalších. Seminář je zcela zdarma pro všechny držitele platných licencí řešení AutoCAD Civil 3D s předplatným v rámci programu Subscription.

V průběhu jednodenního semináře proběhne řada přednášek s názornou ukázkou využití aplikace AutoCAD Civil 3D při řešení projektů z praxe. Jednotlivé přednášky přitom budou rozděleny nejen podle vlastních technických úloh, ale také podle znalostí uživatelů. Účast v mezinárodním týmu zkušených přednášejících přislíbili Dana PROBERT a Tomáš LENDVORSKÝ ze společnosti Autodesk a Ivona FOLTÝNOVÁ ze společnosti Tech Data Distribution.

Na semináři budou nejdříve představeny nejzajímavější funkce nadcházející verze AutoCAD Civil 3D 2010. Jako druhý předkrm budou představeny hlavní výhody předplatného (program Subscription) a bude ukázáno, kde lze v Subscription Center najít zajímavé informace o produktu. Pak budou následovat hlavní chody v podobě přednášek ve třech paralelních sekcích podle stupně pokročilosti.

Lektoři názorně předvedou vybrané postupy napříč celou funkcionalitou řešení AutoCAD Civil 3D, díky čemuž budou posluchači moci objevit nové nástroje a funkce, které nejen rozšíří jejich znalosti o produktu, ale také výrazně zefektivní práci na reálných projektech. Nezanedbatelnou příležitostí je také možnost vzájemných setkání specialistů z oboru, kteří si tak mohou předávat nové podnětné informace a sdílet své dlouholeté zkušenosti s oblasti počítačového navrhování.

„Považujeme za velmi užitečné, že profesionální uživatelé různých úrovní znalosti našeho softwaru mají možnost si své vědomosti prohloubit. Získají tím nejen nové možnosti a jistotu u každodenních úkonů, ale i potřebnou konkurenční výhodu na trhu,“ dodává Ivona Foltýnová, technický konzultant pro oblast AEC společnosti Tech Data Distribution. „AutoCAD Civil 3D poskytuje uživatelům nejpokročilejší možnosti tvorby dynamického 3D modelu a zároveň je postaven na osvědčené a široce známé platformě aplikace AutoCAD. I proto jej pro své projekty volí stále více našich zákazníků,“ říká.

Možnost registrace, stejně jako bližší informace o programu, místu konání i dopravní dostupnosti naleznete na adrese www.autodeskclub­.cz/civil3D.

O společnosti Autodesk
Autodesk je světový lídr v oblasti 2D a 3D návrhového softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 vyvinul Autodesk nejširší portfolio špičkových řešení digitálního prototypování, která pomáhají zákazníkům prakticky zkoušet nápady ještě před jejich realizací. Společnosti žebříčku Fortune 1000 využívají nástroje Autodesku k vizualizaci, simulaci a analýze reálného fungování svých návrhů už v počátečních stádiích vývoje, což jim pomáhá šetřit čas a peníze, zvyšovat kvalitu a podporovat inovace. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webových stránkách www.autodesk.com nebo www.autodesk.cz.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

DigiZone.cz: DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává