Hlavní navigace

Autodesk Forum 2007

16. 3. 2007

[Tisková zpráva] Praha, 14. 3. 2007 – Společnost Autodesk, jejímž výhradním distributorem pro ČR a SR je společnost Tech Data Distribution, pořádá již čtvrtý ročník setkání uživatelů a příznivců produktů společnosti Autodesk – Autodesk Forum 2007. Nové softwarové technologie z oblasti strojírenství, stavebnictví a infrastruktury budou prostřednictvím workshopů a prezentací tradičně představovat čeští i zahraniční odborníci společnosti Autodesk. Letošní Forum však přináší také několik významných novinek.

Loňského setkání se zúčastnilo přes 470 návštěvníků. Zájem o Autodesk Forum každoročně roste, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku. Autodesk se rozhodl na tento fakt reagovat a v letošním roce připravil speciální Autodesk Forum také pro slovenské zákazníky. První setkání tedy proběhne 7. června 2007 v hotelu Hilton v Praze, na které 12. června 2007 naváže Forum v bratislavském hotelu Crowne Plaza. Od tohoto kroku si společnost slibuje větší interakci vztahů se slovenskými zákazníky a tím i upevnění svého postavení na slovenském trhu.

Další novinkou, jak fora v Praze, tak v Bratislavě, bude také rozšíření témat workshopů. K tradičním AutoCAD 2008, Revit Architecture 2008 (dříve Autodesk Revit Building) a AutoCAD Civil 3D 2008 (dříve Autodesk Civil 3D) přibude workshop produktu Autodesk Inventor 2008. Workshopy budou probíhat po celý den v jednohodinových blocích a po jejich absolvování zákazníci obdrží 30denní verzi prezentovaného programu a certifikát. Workshopy v podobě jednohodinových bloků byly iniciovány přímo z řad zákazníků.

Cílem uživatelské konference Autodesk Forum je předat přítomným návštěvníkům co nejkomplexnější informace o všech novinkách z oboru v relativně krátkém čase. Účastníci akce budou mít možnost se v průběhu dne podrobně seznámit s produktovými novinkami řady 2008 a získat aktuální informace o programech, které používají přímo ve své praxi.

Dopolední blok prezentací se bude věnovat jednotlivým průmyslovým segmentům, jako je strojírenství, stavebnictví, architektura nebo infrastruktura (GIS) a dále oblasti vizualizací a animace. Prezentace povede český tým Autodesku se zaměřením na potřeby a přání českého zákazníka.

Přítomní hosté budou mít v průběhu dne možnost načerpat aktuální informace o programech AutoCAD, Autodesk Inventor, AutoCAD Architecture, Revit Architecture, Autodesk VIZ, AutoCAD Map 3D, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Raster Design, Autodesk Vault a mnoha dalších. Dvanáctá verze nejprodávanějšího strojírenského CAD Systému Autodesk Inventor 2008 plně integruje formát DWG pro tvorbu výkresové dokumentace a stejně jako i AutoCAD 2008 plně využívá výhod nových hardwarových platforem a moderních operačních systémů pro markantní zvýšení výkonu.

Podrobnější informace o konferenci Autodesk Forum 2007 najdete v průběhu měsíce dubna na adrese: www.autodeskclub­.cz/forum.

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

DigiZone.cz: RRTV k neodvysílání Show Jana Krause

RRTV k neodvysílání Show Jana Krause

DigiZone.cz: Set-top box na zkoušku? Ano!

Set-top box na zkoušku? Ano!

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Podnikatel.cz: Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

120na80.cz: Válka s uhry. Můžete ji vyhrát

Válka s uhry. Můžete ji vyhrát

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo