Hlavní navigace

AVAYA KUPUJE TRAVERSE NETWORKS

4. 12. 2006

[Tisková zpráva] BASKING RIDGE, New Jersey, USA, 4. 12. 2006 – Společnost Avaya Inc., přední světový dodavatel podnikových komunikačních aplikací, systémů a služeb, oznámila, že získala firmu Traverse Networks, soukromého vývojáře podnikových mobilních řešení pro unifikované komunikace se sídlem v kalifornském Fremontu.

Serverový software od Traverse a snadno ovladatelné uživatelské rozhraní přenosných telefonů přináší na mobilní zařízení profesionální aplikace pro obsluhu hovorů a sofistikovanou správu hlasové pošty. To umožňuje mobilním pracovníkům zvýšit produktivitu a lépe komunikovat se zákazníky.

Traverse umožňuje uživatelům vidět a slyšet na mobilním zařízení firemní hlasovou poštu prostřednictvím schránky, jaká bývá u e-mailových aplikací, a poskytuje přímý přístup ke zprávám a způsoby, jak na ně rychle reagovat. Schránka zobrazuje zprávy firemní hlasové pošty spolu s informací o tom, kdo zprávu poslal, kdy byla odeslána a jak je dlouhá. Uživatelé mohou vybrat jednu nebo více zpráv, spustit přehrávání a vyslechnout je v libovolném pořadí. Není zapotřebí zadávat číslo pro získání přístupu do schránky nebo PIN, ani používat těžkopádné menu s tónovou volbou.

Řešení Traverse rozšiřuje možnosti podnikové komunikace od pracovního stolu a umožňuje uživatelům ovládat firemní hovory a obsluhovat hlasovou poštu z mobilního zařízení. Uživatelé mohou vybírat, poslouchat a ovládat zprávy přes menu bez nutnosti zadávat číslo centrály. Možnost směrovat firemní hovory na libovolný telefon, blokovat nedůležité hovory, přijímat hovory souběžně na telefonu v kanceláři i na mobilu a synchronizovat záznamy o hovorech, dávají uživateli plnou kontrolu nad komunikací.

Pracovníci mohou bezpečně používat firemní hlasovou poštu, telefonní seznamy společnosti, funkce pro řízení podnikových hovorů a identifikaci volajícího jednoduše a snadno na mobilním zařízení, které si sami zvolí. Traverse poskytuje na standardech založená, škálovatelná a bezpečná řešení, která rozšiřují firemní komunikace na řadu zařízení, včetně handheldů RIM Blackberry a Palm a mobilních telefonů s J2ME.

„Efektivní komunikace pro mobilní pracovníky je nepostradatelná pro zajišťování prvotřídních služeb a dosažení konkurenční výhody,“ řekl Eileen Rudden, viceprezident a generální ředitel divize Avaya Unified Communications. „Přidání technologie Traverse k portfoliu Avaya Unified Communications posiluje naše dosavadní mobilní řešení a pomáhá rozšířit inteligentní komunikace do všech koutů podniku. Nové funkce povedou ke zjednodušení spolupráce zaměstnanců a produktivnějšímu využití komunikace na všech pracovištích a napříč širokou škálou zařízení.“

Avaya má portfolio oceňovaných řešení pro Unified Communications (sjednocení různých způsobů komunikace a jejich jednotné ovládání) včetně špičkové IP telefonie, sjednoceného ovládání zpráv, video a webových konferencí, a hlasem ovládaných aplikací. Společnost předpokládá vydání řešení integrujícího technologii Traverse ve druhé polovině roku 2007.

„Je to výhodné pro naše řešení i naši organizaci,“ řekl Durk Stelter, CEO Traverse Networks. „S vizí podobnou té naší přináší Avaya další energii k dosažení cílů, které si společnost Traverse sama stanovila při svém vzniku. Stáváme se součástí větší skupiny technologických inovátorů a těšíme se na spolupráci při rozvoji našich řešení.“

Strategie Avaya v oblasti Unified Communications se soustředí na potřeby koncového uživatele. Řešení Avaya přináší flexibilní možnosti se snadno použitelnými rozhraními pro jednotné ovládání, komunikační aplikace pro telefonování, posílání zpráv (messaging), pořádání konferencí a organizaci spolupráce a komunikační služby pro specializované požadavky včetně mobility a hlasového ovládání. Akvizice Traverse Networks podporuje celkovou strategii společnosti Avaya, usilující o spojení co nejvíce dodavatelů a komunikačních protokolů pro rozšíření komunikace od pracovního stolu až na hranice sítě.

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Podnikatel.cz: Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu