Hlavní navigace

Avaya uvádí komplexní řešení kontaktního centra pro malé a střední podniky - Customer Interaction Express

10. 1. 2007

[Tisková zpráva] Nové výhradně softwarové řešení poskytuje střednímu firemnímu segmentu kompletní schopnosti kontaktního centra Avaya. Customer Interaction Express přináší snadnou integraci spolu s flexibilní funkčností a cenou.

GUILDFORD, Velká Británie, 9. 1. 2006 – Společnost Avaya Inc., světový lídr v oboru podnikových komunikačních aplikací, systémů a služeb, dnes představila Customer Interaction Express. Jedná se o zcela novou plnohodnotnou softwarovou sadu pro kontaktní centra, vytvořenou přímo pro malé a střední podniky. Customer Interaction Express 1.0 (CIE), který se vyznačuje jednoduchou integrací a implementací, obsluhuje všechny příchozí a odchozí zákaznické transakce napříč mnoha komunikačními kanály, mezi něž patří telefon, e-mail, fax a SMS. Toto řešení nabízí také sofistikované možnosti směrování volání a vytváření různých přehledů (reportů), což umožňuje společnostem, které mají 100 až 1000 zaměstnanců a kontaktní centra s 20 až 150 operátory, poskytovat konzistentní služby zákazníkům z mnoha míst.

Customer Interaction Express je první řešení kontaktního centra Avaya, které bylo vyvinuto v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) se zvláštním ohledem na potřeby zákazníků společnosti Avaya v této oblasti, a přináší následující doplňkové možnosti:

  • Řízení aktivních marketingových kampaní: Aktivní (outgoing) telemarketing a kampaně založené na interakci se zákazníky je možné automatizovat a sledovat přímo z aplikace.
  • Sofistikovaný směrovací systém: Příchozí komunikace je směrována podle požadavků zákazníka na operátora s příslušnou kvalifikací bez ohledu na to, jakou kontaktní metodu zákazník použije nebo kde se tento operátor nachází (call centrum, ústředí podniku nebo jeho pobočka).
  • Automatizovaný provoz: Možnosti interaktivních hlasových odpovědí, rozpoznávání řeči a textové komunikace přinášejí středním podnikům cenově dostupný integrovaný portál pro samoobslužný provoz.
  • Rozsáhlé možnosti vytváření reportů: Výkonné a přitom snadno použitelné prostředky pro vytváření reportů – přehledů (generátory sestav) umožňují sledovat aktuální stav nebo historii zákaznických interakcí. Všechny přehledy je možné lehce využít v rámci jednoho systému nezávisle na kontaktním kanálu s možností další databázové integrace.
  • Flexibilní a odstupňované upgrady: Dodatečné licence umožňují zákazníkům postupně budovat systém s funkcemi a počtem licencí, které odpovídají potřebám jejich růstu. Je možné začít například s jedním kontaktním kanálem a podle rozvoje podnikání začlenit vytváření přehledů a další funkce napříč více mediálními kanály a přidat další operátory.

„Customer Interaction Express dokazuje soustředěný zájem společnosti Avaya o trh malých a středních podniků a nabízí těmto zákazníkům plnohodnotné řešení multimediálního kontaktního centra,“ říká Sven Fischer, hlavní manažer společnosti Avaya pro řízení produkce a prodeje kontaktních center pro střední segment trhu. „Na rozdíl od mnoha jiných nabídek pro střední podniky, což jsou často zjednodušené verze produktů pro velké společnosti s omezenými funkcemi, nabízí CIE zákazníkům kompletní funkčnost ve snadno integrovatelném softwarovém řešení.“ Tato snadná integrace je výsledkem úsilí společnosti Avaya o nabídku samostatných softwarových řešení pro všechny segmenty trhu a CIE je prvním řešením společnosti Avaya, nabízejícím kompletní funkce kontaktního centra prostřednictvím výhradně softwarového modelu.

Během vývoje produktu společnost Avaya těsně spolupracovala se svými zákazníky z řad středních podniků, mezi něž patří také německé firmy Schönherr Bindesysteme GmbH ze Seevetalu a SMS Schleinig Marketing Service GmbH z Frankfurtu, na nasazení a testování řešení v reálném provozu. „Jsme zásilková firma, specializovaná na produkty pro profesionální prezentaci a efektivní organizaci, a proto jsou pro náš obchodní úspěch rozhodující prvotřídní zákaznické služby. Jejich jádrem je naše objednávkové a obslužné středisko,“ říká Reiner Kreutzmnann, generální ředitel služby www.schoenherr.de. „Avaya Costumer Interaction Express je velmi dobrá volba, protože je to vynikající řešení, které nejlépe vyhovuje našim vysokým nároků i v období špičkovém provozu.“

„Avaya Customer Interaction Express sdružuje na jedné softwarové platformě všechny důležité funkce pro správu příchozích a odchozích hovorů, které potřebujeme pro naše kontaktní centrum,“ dodává Swen Berbett, technický ředitel společnosti SMS Schleinig Marketing Service GmbH. „Toto kompaktní a přitom komplexní řešení je možné centrálně řídit a monitorovat, umožňuje maximální flexibilitu pracovního prostředí našich zaměstnanců, zvyšuje úroveň zákaznických služeb a udržuje tím věrnost našich zákazníků.“

CIE je výsledkem přirozeného vývoje technologie Avaya BCC, osvědčeného řešení kontaktního centra používaného ve více než 2200 kontaktních centrech středních podniků v EMEA. Nové funkce a lepší uspokojení potřeb uživatelů dělají z CIE logický migrační krok pro zákazníky, kteří nyní využívají BCC. CIE představuje také novou příležitost pro obchodní partnery společnosti Avaya, která vytváří cestu pro rozšíření nabídky a zvýšení příjmů na trhu malých a středních podniků. Aplikace CIE, založená na standardních platformách, s přímou cenovou politikou, opakovatelným nasazením a funkcemi pokrývajícími širokou škálu uživatelských potřeb, je ideální sadou řešení pro partnery společnosti Avaya, kteří poskytují specializované aplikace pro podniky s velkými nároky na telefonní služby.

Customer Interaction Express je v regionu EMEA okamžitě dostupný v anglické, německé a francouzské verzi. Italské, španělské a portugalské verze budou dodány v březnu 2007, přičemž celosvětově bude CIE k dispozici během první poloviny roku 2007.

Cena CIE začíná na 17 000 Euro (pouze software, uvedeno v přehledu) a odvíjí se od rozsahu funkcí a počtu licencí. Avaya nabízí také několik standardních CIE balíčků s různými cenovými úrovněmi, aby vyhověla potřebám malých a středních podniků se specifickými požadavky. Další informace o Customer Interaction Express jsou k dispozici na http://www.ava­ya.co.uk/ nebo u obchodních partnerů společnosti Avaya.

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

DigiZone.cz: Satelitní operátoři mají svou asociaci

Satelitní operátoři mají svou asociaci

Root.cz: 3D tiskárny, roboti i staré počítače na LinuxDays

3D tiskárny, roboti i staré počítače na LinuxDays

Podnikatel.cz: Změny ve slevách na dani od roku 2017

Změny ve slevách na dani od roku 2017

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Vitalia.cz: Rybí tuk bez odéru

Rybí tuk bez odéru

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Podnikatel.cz: Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?