Hlavní navigace

Azlan spouští druhou fázi rozvojového programu go!voice

1. 5. 2009

[Tisková zpráva] Praha, 30. 4. 2009 – Divize Azlan společnosti Tech Data, která je na českém a slovenském trhu zastoupena společností Tech Data Distribution, ohlásila zahájení druhé fáze svého inovativního go!voice programu. Program je určen účastníkům partnerského programu společnosti Cisco a jeho cílem je rozvoj dovedností resellerů, stejně jako pomoc při snaze o získání akreditace pro technologie Cisco Voice.

Druhá fáze programu nabízí resellerům speciální workshopy, které představují rychlý způsob, jak se dozvědět více o technologiích Cisco, jako jsou například Unified Communications 500 switch (UC500) a Cisco Call Manager Express (CME). Workshopy však především naučí jednotlivé resellery, jak vytěžit maximum z Challenge and Reward programu společnosti Cisco.

Absolventi kurzu získají navíc řadu obchodních nástrojů pro podporu prodeje technologií Cisco Voice. Azlan těmto resellerům zajistí před- a poprodejní podporu a zároveň i možnost technologických konzultací se specialisty pro hlasové technologie Cisco, kdykoliv reseller narazí na specifické požadavky klientů. Pro omezený počet resellerů bude Azlan poskytovat i stínové financování v počátcích projektů.

Reselleři také získají přístup do akreditačních kurzů společnosti Cisco a asistenci během akreditačních procesů od statutu Cisco Select až k plné akreditaci Advanced Technology Partner for Voice. Bude jim rovněž nabídnut osobní account manager a přednostní přístup do katalogu Cisco Voice řešení.

David Harvey, ředitel Cisco Business Europe pro Azlan, říká, že nová fáze go!voice programu pomůže mnoha resellerům při oslovování rychle rostoucí oblasti trhu. „Hlas se neúprosně stěhuje na IP síť a mnoho zákazníků se proto bude obracet na svého dodavatele řešení Cisco. V oblasti UC500, CME a dalších hlasových nabídek má Cisco širokou paletu řešení, která uspokojí potřeby jak malých a středních podniků, tak i velkých společností. Hlasová komunikace bude v následujících letech velmi významnou příležitostí pro resellery společnosti Cisco. Rozvojem jejich dovedností a schopností jim Azlan pomáhá tento potenciál naplnit.“

„Školení a vzdělávání resellerů patří k základním službám, které Azlan jako value add distributor svým obchodním partnerům poskytuje. Rozšíření naší nabídky vzdělávacích programů a aktivit o rozvojový program go!voice znamená pro resellery další možnost, jak zvýšit svou kvalifikaci a posílit tak svou pozici u koncových uživatelů daných technologií,“ doplňuje ředitelka českého Azlanu Michaela Modálková.

Azlan má k dispozici pro resellery, kteří chtějí potenciálním klientům nabídnout možnost otestovat a zhodnotit systém přímo ve svých společnostech, průřez celým portfoliem produktů Cisco Voice.

O Azlanu
Azlan, divize společnosti Tech Data Corporation, je evropským lídrem v oblasti VAD distribuce síťových produktů, komunikace, midrange enterprise serverů, storage a softwarových řešení. Zabezpečuje rychlou a cenově efektivní celoevropskou distribuci produktů a řešení pro vedoucí společnosti trhu, jakými jsou Cisco (NASDAQ: CSCO), IBM (NYSE: IBM), HP (NYSE: HP), VMware (NYSE: VMW) a Oracle (NasdaqGS: ORCL). Azlan poskytuje i další služby s přidanou hodnotou zahrnující rozvoj prodejního kanálu, marketingovou a obchodní podporu, tréninky a certifikace a finanční programy navržené pro výrobce a resellery pro rozvoj jejich obchodních příležitostí. www.azlan.com.

Azlan nyní pokračuje v budování 25leté historie společnosti jako součást Tech Data, která získala Azlan v roce 2003. Tech Data (NASDAQ:TECD) byla založena v roce 1974 a v současnosti je předním distributorem IT produktů s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích světa. Ve posledním fiskálním roce, který skončil 31. ledna 2009, Tech Data dosáhla obratu 24,1 mld. dolarů. www.techdata.com.

Vitalia.cz: Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Vitalia.cz: Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Podnikatel.cz: Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu