Hlavní navigace

bezrealitky.cz rozšiřují své stránky o nabídku developerských projektů

17. 1. 2008

[Tisková zpráva] Praha, 16. ledna 2008: Nový internetový portál bezrealitky.cz po úspěšném vstupu na trh nemovitostí přichází s další novinkou. Od 16. ledna 2008 rozšiřuje své služby o nové stránky s nabídkou developerských projektů. Výhody pro uživatele jsou zejména přehlednost zobrazení na velmi kvalitní samostatné mapě, kterou bezrealitky.cz využívá, možnost porovnání cen se staršími byty na trhu a komplexní informace o jednotlivých bytových projektech.

Uživatelé bezrealitky.cz mají možnost zvlášť procházet rezidenční projekty developerů, kteří své nemovitosti prodávají přímo, bez realitního zprostředkovatele a tím jednat přímo s majitelem nemovitosti. V prvních dnech po spuštění nové služby najdou zájemci na mapě 27 nových developerských projektů. Nabídka serveru bezrealitky.cz se tak rozšířila o stovky nových bytů.

Samotná prezentace developerů má několik úrovní a je navržena tak, aby odpovídala potřebám potenciálních zájemců o nový byt či dům. Ve většině případů se lidé v první řadě zabývají projektem samotným, jeho provedením a lokalitou. K tomu slouží přehled projektů na samostatné mapě. V druhé fázi je zajímají ceny a dispozice bytů v projektu. K tomu každému nejlépe poslouží prezentace vzorových bytů. Návštěvníci tak mají možnost získat podrobné informace o projektu a prohlédnout si vizualizace bytů. "Rozhodli jsme se jít cestou výběru vždy jednoho bytu z kategorie a podobné cenové relace, kterou developerské projekty nabízejí. Myslíme si, že nikoho nebaví procházet nabídkou desítek stejných bytů. Důležité je vytvořit si obecnou představu o možnostech projektu a celkové nabídce bytů a usnadnit tím uživateli orientaci“, uvádí ředitel bezrealitky.cz, pan Jakub Havrlant. „Databáze obsahuje pouze vzorové byty z každé kategorie, kterou prodejce nabízí. Nestane se tedy, že je zájemce zahlcen desítkami bytů jedné kategorie, které jsou v podstatě totožné“.

Zobrazení projektů na zvláštní mapě je zajímavé i pro samotné developery. Jednotlivým projektům je zde věnován mnohem větší individuální přístup, než je tomu u klasických zobrazení seznamů na realitních portálech. Je zde prostor pro kvalitní vizualizace, fotografie, půdorysy, zkrátka pro komplexní představení nového bytového projektu potenciálním zákazníkům, včetně lepší orientace. „Každá developerská společnost má jiné potřeby, proto se snažíme vyjít vstříc jak velkým developerům, pro které jsme schopni připravit prezentace několika projektů s ohledem na časový horizont prodeje až po malé developery, kteří mají například jeden projekt a chtějí ho zajímavě představit široké veřejnosti“, doplňuje Jakub Havrlant.

Bezrealitky.cz pokračuje ve svém konceptu ukazovat nemovitosti ve spojení s lokalitou. Přímo z mapy je možné přejít na prohlídku projektu a získat představu o občanské vybavenosti v okolí, např. jaká jsou v daném místě sportoviště, školy, stanice MHD, restaurace či kavárny. Atmosféra místa, myšlenka projektu a architektura přispívají k zapojení představivosti a emocí, které často v realitních prezentacích chybí

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce