Hlavní navigace

Boingo uzavírá smlouvu s free-hotspot.com – společně rozšiřují své služby v Evropě

21. 7. 2008

[Tisková zpráva] Dublin, Irsko a Los Angeles, USA – 21. července 2008: Boingo Wireless a free-hotspot.com dnes oznámili, že zákazníkům společnosti Boingo bude umožněn bezplatný roaming na všech místech, kde jsou umístěny hotspoty společnosti free-hotspot.com. Uživatelé Boinga nebudou muset shlédnout jinak povinnou reklamu, která umožňuje přístup na internet a to na 3 500 místech v 18 zemích Evropy.

Společnost free-hotspot.com během roku 2007 zčtyřnásobila počet hotspotů a do konce roku 2008 očekává celkový nárůst hotspotů na 5000, čímž se společnost zařadí mezi nejrychleji se rozvíjející sítě na světě. Boingo k dnešnímu dni provozuje více než 100 000 hotspotů dostupné přes jediný účet.

“Jsme nesmírně potěšeni, že můžeme rozšířit náš dosah a to díky spolupráci s velmi dynamickou společností jako je free-hotspot.com. Jejich rychle se rozvíjející sít je vynikajícím doplňkem pro naše uživatelé, kteří využívají našich služeb zejména na cestách. Věříme, že takto budeme moci poskytnou lepší služby a umožníme našim klientům cestujícím po Evropě daleko větší výběr,“ říká Luis Serrano,Vice-President, Network Strategy, Boingo.

„Velmi nás těší spolupráce se společností Bingo, lídrem v poskytování přístupu k Wi-Fi,“ říká Brandon Meyers, Vice-Prezident pro marketing, free-hotspot.com. „Jejich velká a již etablovaná báze uživatelů má nyní možnost využívat služeb ve všech našich lokacích, mezi které se řadí rovněž dříve ne tolik využívané destinace ve střední a východní Evropě – například v Rumunsku, České republice či Polsku.“

Obě společenosti Boingo Wireless a free-hotspot.com získali v roce 2006 cenu WBI, která upevnila pozici obou společností jako předních inovatorských společností v průmyslu bezdrátových technologií. Boingo Wireless se umístilo v kategorii – Best Aggregator/Who­lesaler a free-hotspot.com v kategorii – Best Public Wi-Fi Product.

O společnosti free-hotspot.com:
free-hotspot.com je zřizovatelem nejrozsáhlejší a nejrychleji se rozvíjející bezplatné bezdrátové sítě na světě. K dnešnímu dni společnost obsluhuje více než 3 500 bezplatných hotspotů v 18 zemích Evropy. Pokud chce uživatel přistoupit na bezplatnou internetovou službu, musí shlédnout reklamu daných sponzorů. Inovativní systém, který vyhrál prestižní cenu Wireless Broadband Innovation Award za nejlepší Wi-Fi produkt, je k dispozici pod značkou EDGE Messaging všem bezdrátovým operátorům, letištím, stejně tak jako řetězcům v cestovním ruchu a dalším organizacím, které si kladou za cíl zvýšit příjmy, propagovat strategické marketingové programy a vybudovat a posílit image prostřednictvím vlastní sítě Wi-Fi.

free-hotspot.com podporuje aktivní uživatele internetu a napomáhá měsíčně více než 600 000 lidem využívat bezplatné hotspoty. Společnost vede rozsáhlý seznam bezplatných free-hotspotů. Seznam obsahuje více než 20 000 bezplatných bezdrátových přípojných bodů na světe.

Více informací o programu bezplatných hotspotů nebo o nejbližších lokacích bezplatných hotspotů lze nalézt na: www.free-hotspot.com .

About Boingo Wireless
Boingo Wireless, Inc. is the global market leader in Wi-Fi. Boingo makes it easy for consumers to enjoy Wi-Fi access on their laptop or mobile device at more than 100,000 hotspots worldwide – including airports, hotels, cafes and metropolitan hot zones – with a single account. Through its Concourse Communications Group, LLC subsidiary, Boingo operates wired and wireless networks at 20 of the top 100 North American airports. More information about Boingo and Concourse is available at http://www.bo­ingo.com and http://www.con­coursecommuni­cations.com

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání