Hlavní navigace

Sázková kancelář bwin představila při příležitosti ME ve fotbale virtuální hru „Euro Football Manager“ o skutečné peníze

[Tisková zpráva] Vídeň, Praha, 1. června 2008 – bwin, největší internetová sázková kancelář v Evropě, připravila pro fanoušky při příležitosti Mistrovství Evropy ve fotbale 2008 vlastní virtuální šampionát – hru „Euro Football Manager“. Fotbaloví příznivci, kteří se zaregistrují na stránkách www.bwin.com, si mohou sestavit vlastní tým pro mistrovství, a to ze všech hráčů a všech zemí, které se na nadcházející fotbalový svátek kvalifikovaly.

Stejně jako EURO 2008, hra začíná naostro 7. června a potrvá až do konce šampionátu, tedy 29. června 2008. Virtuální týmy pak budou soutěžit mezi sebou na základě individuálních statistik jednotlivých hráčů na skutečně probíhajícím mistrovství. Tým, který nasbírá nejvíce bodů, se stane nejen vítězem a mistrem Evropy, ale zároveň jeho „manager“, tedy fanoušek, který tým sestavil, obdrží od bwin odměnu 20 tisíc Euro v hotovosti.

bwin tak na jedné straně navazuje na úspěšnou hru „European Manager“, která probíhá na stránkách této sázkové kanceláře již od února 2008, ale nyní podstatně rozšiřuje její záběr a spojuje online zábavu s reálně probíhajícím mistrovstvím a zároveň možností vyhrát skutečné peníze.

Sestavit si svůj tým lze už nyní, např. na základě výkonů hráčů během přípravných zápasů, průběžně ho obměňovat podle nejnovějších informací a v sobotu 7.6. „vyběhnout na trávník“ s finální soupiskou budoucích šampiónů. I pak lze ale do určité míry dělat „obměny kádru“.

Hra je dostupá ve všech jazycích, které bwin v současnosti podporuje, tedy včetně češtiny. Máte-li zájem se soutěže zúčastnit, přihlaste se na stránkách www.bwin.com nebo jděte přímo na stránky https://games­.bwin.com/cz/fan­tasysports.as­px. K dispozici je i nápověda v češtině a podmínky hry, včetně nejčastějších otázek a odpovědí. Hrát lze i pouze pro zábavu, tedy bez skutečného finančního vkladu.

„Hraní online her proti soupeřům z celého světa se již dávno stalo fenoménem. Milióny lidí denně usedají ke svým počítačům a po internetu soutěží v různých disciplínách, ať už klasických počítačových hrách, znalostních a dovednostních soutěžích či třeba pokerových turnajích se svými protivníky, a je zcela jedno, zda ti právě sedí v Praze, Londýně či Singapuru. bwin Euro Football Manager funguje na stejném principu. Věříme, že učiní nadcházející fotbalový šampionát ještě atraktivnější pro fanoušky z celého světa, protože Ti se stanou jeho přímou součástí, skutečným tzv. dvanáctým hráčem na hřišti,“ řekl Ondřej Schmidt, tiskový mluvčí bwin v ČR.

bwin má v nabídce kromě široké nabídky klasických sportovních sázek (kolem 8 000 denně) i tzv. L!VE sázky (živé sázky během zápasů), jež si získávají stále větší popularitu, videopřenosy vybraných sportovních událostí (včetně např. německé Bundesligy), mezinárodní online pokerové turnaje, casino a nejrůznější hry, z nichž jednou je právě Euro Football Manager.

Co se týče samotných sázek na EURO 2008, bwin připravuje okolo 100 sázkových příležitostí na každý zápas, přičemž živě sázet lze i přes mobil. Více informací naleznete na stránkách www.bwin.com nebo na stránkách mateřské společnosti bwin Interactive Entertainment AG www.bwin.ag.

DigiZone.cz: Zdeněk Gerlický: nový ředitel nangu.tv

Zdeněk Gerlický: nový ředitel nangu.tv

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Vitalia.cz: Nejlepší obranou při nachlazení je útok

Nejlepší obranou při nachlazení je útok

Vitalia.cz: Potvrzeno: Pobyt v lese je skvělý na imunitu

Potvrzeno: Pobyt v lese je skvělý na imunitu

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Lupa.cz: Teletext je „internetem hipsterů“

Teletext je „internetem hipsterů“

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy