Hlavní navigace

Okamžitý a praktický tisk v profesionální kvalitě – Canon představuje stylovou a velmi kompaktní fotografickou tiskárnu SELPHY CP800

19. 8. 2010

[Tisková zpráva] PRAHA, 19. srpna 2010 – Společnost Canon dnes představila novou kompaktní fotografickou tiskárnu SELPHY, která umožňuje snadný a rychlý tisk fotografií v profesionální kvalitě v pohodlí domova. V sortimentu Canon nahrazuje model SELPHY CP780, oproti kterému nabízí celou řadu vylepšení, menší a stylovější design, více kreativních funkcí a všestrannější využití.

Tiskárna SELPHY CP800 je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktickou tiskárnu nabízející vysokou kvalitu obrazu stiskem jediného tlačítka. Dodávána bude ve dvou atraktivních verzích – černé a bílé. Lze s ní s úspěchem tisknout např. fotografie do rodinného alba pro příští generace. Je také zajímavou alternativou pro malé podniky, které potřebují tisknout průkazové fotografie či poskytovat služby okamžitého tisku fotografií.

Rychlá a snadná obsluha
SELPHY CP800 umožňuje uživatelům těšit se z kvalitních fotografií během několika sekund – a to i tehdy, když s fototiskárnou ještě nikdy předtím nepracovali. Uživatelské rozhraní je jednoduché a díky velkým tlačítkům a barevnému LCD displeji s úhlopříčkou 6,2 cm (2,5") snadno ovladatelné. Fotografie lze velice snadno vybrat a vytisknout přibližně za 47 sekund v profesionální kvalitě a se skvělou tonální gradací1.

Uživatelé mohou tisknout přímo z celé řady kompatibilních paměťových karet i ze zařízení kompatibilních s rozhraním PictBridge, jako jsou např. digitálních fotoaparáty nebo videokamery. SELPHY CP800 může tisknout také z některých USB pamětí3 či mobilních telefonů4. Díky tomu lze rychle a pohodlně tisknout bez použití počítače.

Fotografie v profesionální kvalitě kdykoliv je potřebujete
K produkci nejlepších výsledků za všech okolností je tiskárna SELPHY CP800 vybavena funkcí Auto Image Optimize (Automatická optimalizace obrazu), která analyzuje tváře, kontrast a jas snímku, a následně provede potřebné korekce tak, aby byl snímek optimálně jasný, ostrý a v nejlepší možné kvalitě. Kromě toho mohou uživatelé použít funkci Smooth Skin (Hladká pleť), která vyhlazuje drobné vady pleti, takže portréty jsou lichotivější. Pro jemnější vyladění fotografií lze jas upravit také manuálně.

Použitá sublimační technologie je zárukou jemných a lesklých výtisků, které vypadají a působí jako tradiční fotografie z fotolaboratoře. S fotografiemi lze manipulovat bezprostředně po vytištění. Speciální povrchová úprava zabraňuje poškození obrazu při polití vodou a udržuje bohaté a živé barvy až 100 let při uložení ve fotoalbu. SELPHY CP800 tiskne fotografie v různých formátech včetně pohlednice, velikosti L6 a vizitek7.

SELPHY CP800 umožňuje tisk fotografií v různém rozvržení. V režimu ID Photo lze tisknout různé běžně používané velikosti průkazových fotografií na jeden list papíru. Shuffle layout (Promíchané rozvržení) rozmístí několik snímků na jednu stránku zajímavým způsobem, takže uživatelé mohou vytvářet různé působivé kompozice ze svých fotografií. Funkce MyColors (Mé barvy) rozšiřuje možnosti kreativity použitím režimů jako Vivid (Živé barvy), Neutral (Neutrální), Sepia (Sépie), Positive Film (Pozitivní film) a Black & White (Černobíle) přímo v tiskárně.

Také připojení tiskárny SELPHY CP800 k osobnímu počítači a její následující použití je velmi jednoduché. Software SELPHY Photo Print umožňuje uživatelům přidávat rámečky, textové bubliny či kliparty prostřednictvím kreativního a intuitivního rozhraní s hlasovými instrukcemi.

SELPHY CP800 nabízí plně mobilní tisk prostřednictvím volitelného akumulátoru, takže i na cestách můžete tisknout okamžitě a bez omezení. V případě potřeby lze tiskárnu zajistit bezpečnostním kabelem, jakým je například Kensington lock.

SELPHY CP800 – hlavní funkce a charakteristiky:

  • Stylová, velmi kompaktní fotografická tiskárna
  • Výklopný LCD displej s úhlopříčkou 6,2 cm (2,5")
  • Produkce výtisků do jedné minuty 2
  • Rozsah velikostí tisku
  • Korekce červených očí
  • Tisk z paměťových karet, pamětí USB 3 a fotoaparátů
  • Fotografie s životností 100 let 5
  • ID Photo Print Layout (Průkazové fotografie)
  • Volitelné napájení z akumulátorů
  • Software s hlasovými instrukcemi

O společnosti Canon Europe
Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese www.canon-europe.com.

DigiZone.cz: Philips nabídne více TV s DVB-T2/HEVC

Philips nabídne více TV s DVB-T2/HEVC

Podnikatel.cz: Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom