Hlavní navigace

Canon představuje energeticky úsporné kompaktní tiskárny i-SENSYS pro malé a domácí kanceláře

19. 8. 2010

[Tisková zpráva] Rozšířená řada černobílých zařízení i-SENSYS se skládá z modelů i-SENSYS LBP6000 a i-SENSYS LBP6200d. Nové modely základní úrovně nabízejí užitnou hodnotu a nízkou spotřebu energie pro jednotlivce nebo malé pracovní skupiny. Oba modely nabízejí rychlý tisk černobílých dokumentů v profesionální kvalitě.

PRAHA, 19. srpna 2010 – Společnost Canon Europe, přední světový poskytovatel zobrazovacích řešení, dnes oznámila uvedení dvou nových kompaktních černobílých laserových tiskáren základní úrovně pro malé a domácí kanceláře – modelů i-SENSYS LBP6000 a i-SENSYS LBP6200d. Jedná se o ideální zařízení pro jednotlivce nebo malé pracovní skupiny, kteří požadují rychlý a efektivní tisk pro úsporu času a energie.

Vysoce kvalitní povrchová úprava, diskrétní design a malý půdorys modelů
i-SENSYS LBP6000 a i-SENSYS LBP6200d vychází vstříc vzrůstající poptávce po kompaktních a stylových laserových stolních tiskárnách. Vyznačují se mimořádně tichým provozem v režimu spánku, což eliminuje „šum“ v pozadí typický pro některá tisková zařízení; jsou proto dokonalými společníky pro kancelářský provoz. Téměř okamžitý návrat z režimu spánku a tiskové příkazy jsou zárukou rychlých výtisků v případě potřeby a šetří čas uživatele.

Oba modely nabízejí úsporné řešení pro úsporu energie, které využívá prvotřídních technologií i-SENSYS společnosti Canon včetně technologie Quick First Print a bezúdržbových tiskových kazet vše-v-jednom. Díky nejnižší hodnotě celkové spotřeby energie (Total Energy Consumption – TEC)* ve své třídě výrazně snižují spotřebu energie a řadí se mezi nejvýkonnější černobílé laserové tiskárny formátu A4 na trhu. Model i-SENSYS LBP6200d je zároveň cenově nejdostupnějším černobílým laserovým zařízením Canon pro automatický oboustranný tisk, které výrazně snižuje náklady na papír a šetří čas uživatelů.

Tiskárny i-SENSYS LBP6000 a i-SENSYS LBP6200d mají schopnost tisku v kvalitě 2400×600 dpi; zaručují tak dosažení profesionálně vyhlížejících dokumentů, ostrých linií textu a zdokonalené vykreslení detailů. Uživatelé mohou rovněž využít ohromující rychlosti tisku – 18 str./min u modelu i-SENSYS LBP6000 a 25 str./min u modelu i-SENSYS LBP6200d.

Anil Jagpal, Product Marketing Manager pro laserová zařízení společnosti Canon Europe, řekl: „Díky kompaktnímu designu a malému půdorysu lze zařízení i-SENSYS LBP6000 a i-SENSYS LBP6200d pohodlně umístit do každé malé nebo domácí kanceláře. Laserová technologie i-SENSYS společnosti Canon je ideální pro uživatele, kteří požadují rychlý a častý tisk profesionálně vyhlížejících dokumentů a ostrých obrazů. Obě zařízení budou proto jistě maximálně vyhovovat uživatelům, kteří od černobílé laserové tiskárny vyžadují konzistentnost, rychlost a kvalitu.“

Model i-SENSYS LBP6000 bude v Evropě dostupný od 1. října a model i-SENSYS LBP6200d od 1. listopadu 2010.

* Testovací metoda programu Energy Star. Hodnota celkové spotřeby energie (TEC) představuje obvyklé množství energie v kW/h, které výrobek spotřebuje za jeden týden. Tento údaj poskytuje pravdivější ukazatel celkových nákladů na napájení zařízení ve srovnání s údaji o spotřebě v plném provozu a režimu odstavení. To znamená, že při zachování stejných parametrů testování lze kombinovat různé výrobky.

O společnosti Canon Europe
Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese www.canon-europe.com.

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Lupa.cz: Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali