Hlavní navigace

Canon představil první jednotné řešení pro správu tisku a skenování

29. 9. 2010

[Tisková zpráva] Canon propojil špičkové technologie pro tisk a skenování dokumentů s další generací uniFLOW. Modulární řešení poskytuje zvýšenou bezpečnost zjednodušením a automatizací procesů s cílem zvýšit produktivitu pracovníků. uniFLOW V5 rozšiřuje možnosti využití multifunkčních zařízení (MFD)

PRAHA, 29. září 2010 – Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představil první jednotné řešení pro efektivní správu tisku a skenování. uniFLOW V5 vyvinula společnost NT-Ware a mění způsob, jakým jsou tištěné a elektronické dokumenty v kancelářích zpracovávány.

Špičkové řešení pro skenování od společnosti I.R.I.S. umožňuje v nové generaci uniFLOW inovativní správu informací na vstupu. Zavedení tohoto jednotného řešení pro podniky znamená zvýšení produktivity zaměstnanců, tím že jsou běžné procesy správy dokumentů jednodušší a zautomatizované – navíc se zvýší bezpečnost informací a usnadní kontrola nad tiskovými náklady.

uniFLOW V5 lze snadno propojit s Canon MEAP (Multifunctional Embedded Application Platform) například u špičkové řady imageRUNNER ADVANCE. Navíc nově umožňuje podnikům zabezpečit i tisk pro menší Canon MFD, která nepodporují MEAP a to bez nutnosti instalace dalšího hardwaru. uniFLOW V5 podporuje také aplikace a hardware třetích stran a zákazníkům umožňuje vytěžit maximum i z dříve uskutečněných investic do tiskového prostředí

„Naši zákazníci očekávají rychlé a efektivní řešení pro správu dokumentů. V organizacích stále roste množství zpracovávaných informací a je tedy nutné správně nastavit procesy pro jejich vstup i výstup. Podnikům pomáháme nejenom zavést lepší kontrolu nad náklady a lépe zabezpečit dokumenty, ale také výrazně zvyšujeme produktivitu zaměstnanců,” říká Daniel Míka, Office Product Business Development, Canon CZ. „Můžeme říci, že multifunkční zařízení jsou srdcem kanceláře a centrem toku informací. A komplexní řešení uniFLOW V5 představuje zcela nový standard v oblasti tisku a zpracování dokumentů."

uniFLOW V5 je jediné řešení na trhu, které nabízí opravdu univerzální ovladač. Po zavedení jednoho tiskové ovladače na všech zařízeních si uživatelé mohou určit nastavení pro tisk dle svých potřeb bez ohledu na to, které MFD bude tisk zpracovávat. Tato funkce rovněž umožňuje uživatelům změnit nastavení tisku a zobrazit náhled na MFD před samotným zpracováním dokumentu.

uniFLOW V5 nabízí řadu nastavení a modifikací, takže vyhoví potřebám všech společností bez ohledu na jejich velikost nebo IT rozpočet. Řešení nabízí vyšší bezpečnost informací a ověřování identity uživatelů. uniFLOW V5 umí citlivá data dokonce identifikovat a zabránit jejich zneužití.

V prostředí, kde je bezpečnost prioritou, jako je veřejný sektor nebo finanční instituce, lze s uniFLOW V5 unikátním způsobem identifikovat klíčová slova ve zpracovávaných dokumentech bez ohledu na to, jestli se jedná o tisk, kopírování, rozesílání e-mailem nebo skenování. Zpracování takových dokumentů může být automaticky ukončeno, pozdrženo nebo může být vyžádán souhlas k požadovanému úkonu.

uniFLOW V5 lze snadno propojit s řešením pro web-to-print a produkční workflow Helix Production Workflow. Může tak dojít k propojení kanceláře a podnikových reprografických oddělení (CRD). Větší organizace s vlastním CRD mohou tiskové úlohy zpracovávat podle předem nastavených pravidel. To znamená, že třeba pěti stránkový černobílý dokument bude vytištěn na nejbližší multifunkční tiskárně, zatímco 100 stránkový vázaný dokument bude kvůli úsporám nákladů nasměrován na CRD.

Správci IT mohou zjednodušit a zautomatizovat běžné procesy a úkoly pro pracovní skupiny, týmy nebo jednotlivé uživatele. To vede ke zvýšení produktivity zaměstnanců a jednoduché i komplikovanější pracovní postupy mohou být jasně definovány. uniFLOW V5 bude dostupné po celé Evropě od září 2010.

O společnosti Canon Europe
Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese www.canon-europe.com.

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není