Hlavní navigace

Canon představil první jednotné řešení pro správu tisku a skenování

29. 9. 2010

[Tisková zpráva] Canon propojil špičkové technologie pro tisk a skenování dokumentů s další generací uniFLOW. Modulární řešení poskytuje zvýšenou bezpečnost zjednodušením a automatizací procesů s cílem zvýšit produktivitu pracovníků. uniFLOW V5 rozšiřuje možnosti využití multifunkčních zařízení (MFD)

PRAHA, 29. září 2010 – Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představil první jednotné řešení pro efektivní správu tisku a skenování. uniFLOW V5 vyvinula společnost NT-Ware a mění způsob, jakým jsou tištěné a elektronické dokumenty v kancelářích zpracovávány.

Špičkové řešení pro skenování od společnosti I.R.I.S. umožňuje v nové generaci uniFLOW inovativní správu informací na vstupu. Zavedení tohoto jednotného řešení pro podniky znamená zvýšení produktivity zaměstnanců, tím že jsou běžné procesy správy dokumentů jednodušší a zautomatizované – navíc se zvýší bezpečnost informací a usnadní kontrola nad tiskovými náklady.

uniFLOW V5 lze snadno propojit s Canon MEAP (Multifunctional Embedded Application Platform) například u špičkové řady imageRUNNER ADVANCE. Navíc nově umožňuje podnikům zabezpečit i tisk pro menší Canon MFD, která nepodporují MEAP a to bez nutnosti instalace dalšího hardwaru. uniFLOW V5 podporuje také aplikace a hardware třetích stran a zákazníkům umožňuje vytěžit maximum i z dříve uskutečněných investic do tiskového prostředí

„Naši zákazníci očekávají rychlé a efektivní řešení pro správu dokumentů. V organizacích stále roste množství zpracovávaných informací a je tedy nutné správně nastavit procesy pro jejich vstup i výstup. Podnikům pomáháme nejenom zavést lepší kontrolu nad náklady a lépe zabezpečit dokumenty, ale také výrazně zvyšujeme produktivitu zaměstnanců,” říká Daniel Míka, Office Product Business Development, Canon CZ. „Můžeme říci, že multifunkční zařízení jsou srdcem kanceláře a centrem toku informací. A komplexní řešení uniFLOW V5 představuje zcela nový standard v oblasti tisku a zpracování dokumentů."

uniFLOW V5 je jediné řešení na trhu, které nabízí opravdu univerzální ovladač. Po zavedení jednoho tiskové ovladače na všech zařízeních si uživatelé mohou určit nastavení pro tisk dle svých potřeb bez ohledu na to, které MFD bude tisk zpracovávat. Tato funkce rovněž umožňuje uživatelům změnit nastavení tisku a zobrazit náhled na MFD před samotným zpracováním dokumentu.

uniFLOW V5 nabízí řadu nastavení a modifikací, takže vyhoví potřebám všech společností bez ohledu na jejich velikost nebo IT rozpočet. Řešení nabízí vyšší bezpečnost informací a ověřování identity uživatelů. uniFLOW V5 umí citlivá data dokonce identifikovat a zabránit jejich zneužití.

V prostředí, kde je bezpečnost prioritou, jako je veřejný sektor nebo finanční instituce, lze s uniFLOW V5 unikátním způsobem identifikovat klíčová slova ve zpracovávaných dokumentech bez ohledu na to, jestli se jedná o tisk, kopírování, rozesílání e-mailem nebo skenování. Zpracování takových dokumentů může být automaticky ukončeno, pozdrženo nebo může být vyžádán souhlas k požadovanému úkonu.

uniFLOW V5 lze snadno propojit s řešením pro web-to-print a produkční workflow Helix Production Workflow. Může tak dojít k propojení kanceláře a podnikových reprografických oddělení (CRD). Větší organizace s vlastním CRD mohou tiskové úlohy zpracovávat podle předem nastavených pravidel. To znamená, že třeba pěti stránkový černobílý dokument bude vytištěn na nejbližší multifunkční tiskárně, zatímco 100 stránkový vázaný dokument bude kvůli úsporám nákladů nasměrován na CRD.

Správci IT mohou zjednodušit a zautomatizovat běžné procesy a úkoly pro pracovní skupiny, týmy nebo jednotlivé uživatele. To vede ke zvýšení produktivity zaměstnanců a jednoduché i komplikovanější pracovní postupy mohou být jasně definovány. uniFLOW V5 bude dostupné po celé Evropě od září 2010.

O společnosti Canon Europe
Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese www.canon-europe.com.

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?