Hlavní navigace

CANYON představil limitovanou edici s prvky graffiti

3. 9. 2010

[Tisková zpráva] Společnost Canyon uvedla na trh limitovanou edici, která jedinečným způsobem propojuje moderní technologii a graffiti design. Nová řada produktů je určena zejména pro mladší generaci, i proto se Canyon rozhodl věnovat 5 % ze zisku na program pro pomoc dětem.

Limitovaná edice chce oslovit mladší, moderní lidi z měst, kteří hledají jedinečné produkty, které se stanou součástí jejich životního stylu.

„Graffiti patří k mladým lidem a k městu. Vyjadřuje nezávislost, chuť se odlišit a touhu nesmířit se s konvencemi ani životním stylem dospělých. Je to trend, který má myšlenku i hloubku,“ říká Petr Karbus, marketingový ředitel společnosti ASBIS CZ, která je exkluzivním distributorem produktů Canyon na českém a slovenském trhu.

„Vnímáme zájem mladší generace o produkty, které splňují nejen nejpřísnější technologická kritéria, ale jež dokážou zaujmout také netradičním designem. Věříme, že se budou lidem líbit tak, jako se líbí nám,“ dodává Petr Karbus.

Pět barevných graffiti vzorů bylo inspirováno soutěží Canyon Urban Art, která se konala na jaře loňského roku. „Naším cílem bylo vytvořit něco nového a odvážného,“ říká generální ředitel Canyon/Prestigio pro ČR a SR Martin Zeman. „Chtěli jsme změnit zavedené standardy, zbořit hranice a dokázat, že technologická dokonalost neznamená automaticky chlad a nudu. Nejsme typickou IT značkou,“ dodává Martin Zeman.

Limitovaná edice zahrnuje šest řad výrobků s názvy inspirovanými pohyby a triky skateboardistů:

  • Tailslide super optická myš
  • Truckhook Webkamera 1.3 megapixel
  • Alley-Oop DJ stylová sluchátka
  • Railwhip Pilot look sluchátka
  • Kickflip tašky pro 13.3“ a 16“ notebooky
  • Noseslide obaly pro 10“, 13.3“ a 16“ notebooky

Limitovaná edice navíc přispěje k vzdělávacím a integračním projektům určeným dětem z ulice v rozvojových zemích. Canyon věnuje na tyto projekty 5 % ze zisku z prodeje. Na charitativním projektu pracuje s nizozemskou neziskovou organizací Net4Kinds Aid Foundation.

Přehled produktů v PDF naleznete zde: http://mediaban­k.canyon-tech.com/Graf­fiti/Presenta­tions/Presenta­tion_Media.pdf. Jednodušší verzi pouze s vizuály si můžete prohlédnout zde: http://mediaban­k.canyon-tech.com/Graf­fiti/Presenta­tions/Graffiti-Customer_Presen­tation.pdf

Navštivte naše internetové stránky: http://www.canyon-tech.com/ nebo sledujte nejnovější informace na http://twitter­.com/CanyonTech. Všechny marketingové materiály jsou určeny pouze pro informační účely. Společnost Canyon nepodporuje vandalství na veřejném nebo soukromém majetku.

O společnosti CANYON
CANYON představuje mladou a dynamickou společnost, která nabízí široké spektrum cenově dostupných IT produktů a počítačových periferií pro širokou skupinu zákazníků. Produkty společnosti jsou vyvíjené a vyráběné s cílem poskytovat vysoce kvalitní stylová zařízení za bezkonkurenční ceny. Společnost CANYON vznikla v roce 2003 a v současnoti patří k nejrychleji rostoucím společnostem na svém trhu v Asii a regionu EMEA. Pro více informací, kontaktujte press@canyoncor­porate.com nebo navštivte webové stránky s online katalogem na www.canyon-tech.com.

Všechny marketingové materiály jsou určeny pouze pro informační účely. Společnost Canyon nepodporuje vandalství na veřejném nebo soukromém majetku.

O Net4kids
Net4kids je nezisková organizace, která zajišťuje kontakt mezi sponzory a speciálními projekty pro pomoc dětem v Africe a Asii. Účast sponzora je velice významná. Sponzor si vybere svůj vlastní projekt prostřednictvím www.net4kids.org a je o něm pravidelně informován. 100% darovaných prostředků je zaručeně určeno na podporovaný projekt. Veškeré režijní náklady jsou hrazeny organizací sponzorů. “Net4Kids, založený na internetu, představuje nový styl charity s transparentní podporou a odpovědnými organizacemi. Podpora nikdy nebyla tak jednoduchá.” Chcete-li se dozvědět více o Net4Kids, navštivte www.net4kids.org

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Lupa.cz: Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě