Hlavní navigace

CCV Informační systémy novým hlavním poskytovatelem služeb EDI pro Globus ČR

[Tisková zpráva] Brno, 26. 5. 2010 – Obchodní řetězec hypermarketů Globus ČR si ve výběrovém řízení zvolil nového poskytovatele pro elektronickou výměnu dokumentů se svými dodavateli. CCV Informační systémy tak nahrazuje Telefónicu O2, dosavadního hlavního poskytovatele EDI služeb pro Globus ČR.

Globus ČR, který nabízí kolem 15 tisíc druhů potravinářského a 45 tisíc druhů nepotravinářského zboží (spolu s 50 tisíci výrobky pro kutily a zahrádkáře v prodejnách Baumarkt) si ve výběrovém řízení zvolil nového poskytovatele pro EDI komunikaci se svými dodavateli. Tímto klíčovým partnerem se stala společnost CCV Informační systémy, která nahradila dosavadního hlavního poskytovatele EDI služeb pro Globus ČR, společnost Telefónica O2.

Ke změně poskytovatele služeb EDI dojde jednorázově, a to 24. června 2010. Do této doby bude probíhat migrace dodavatelů Globusu ČR ze společnosti Telefónica O2 na CCV Informační systémy, aby se k výše uvedenému datu změna uskutečnila zcela hladce na straně dodavatelů, i samotné společnosti Globus ČR. „Fakt, že jsme se stali hlavním poskytovatelem služeb EDI pro společnost Globus ČR, nás velmi těší a zároveň zavazuje. Prostřednictvím řešení EDI ORION přicházíme s ověřeným a spolehlivým nástrojem pro řešení elektronické komunikace přesně podle individuálních potřeb společnosti Globus ČR, které jsme mohli díky naší mnohaleté spolupráci detailně poznat,“ říká David Reichel, ředitel divize CCV eBusiness.

EDI od CCV Informační systémy s jedinou výjimkou pro všechny dodavatele
Vzhledem k tomu, že společnost CCV Informační systémy zákazníkům poskytuje řešení elektronické výměny dokumentů EDI ORION v České a Slovenské republice již více než deset let, patří mezi dvojici nejpreferovanějších poskytovatelů EDI komunikace na trhu. Podobně jako u některých jiných řetězců má i největší podíl mezi dodavateli Globusu ČR – plných 41%. Z ostatních poskytovatelů EDI zde má významnější podíl jen společnost Editel (35%), další tři provideři EDI dosahují okolo pětiprocentní hranice a méně. Právě zákazníci Editelu, kteří jsou zároveň dodavateli Globusu ČR, tak představují výjimku – jejich elektronická komunikace může být nyní řešena napřímo, podobně jako tomu bylo dosud u zákazníků řetězce napojených přes konsolidační centrum ORION od CCV. Všechny ostatní dodavatele společnosti Globus ČR s účinností od 24. června 2010 prostřed­nictvím EDI ORION propojí společnost CCV Informační systémy. „V obchodním kontaktu s našimi dodavateli dlouhodobě preferujeme využívání efektivních technologií, které usnadňují vzájemnou spolupráci a výrazně urychlují tok zboží a informací. Jsem přesvědčen, že volba nového hlavního poskytovatele služeb EDI je pro naše dodavatele dobrou zprávou a krokem k posílení našich obchodních vztahů, a pomůže naši spolupráci s dodavateli dále zefektivnit,“ říká Jan Dadík, vedoucí zbožového hospodářství a organizace, Globus ČR.

O společnosti
CCV Informační systémy působí na trhu od roku 1992 a patří k významným hráčům domácí scény oboru informačních systémů. Sídlí v Brně (divize CCV Business Solutions) a další pobočky působí v Brně (divize CCV eGovernment) a v Opavě (divize CCV eBusiness). Poskytuje komplexní dodávky ve vývoji, poradenství a implementaci podnikových informačních systémů (Microsoft Dynamics) a dalších softwarových aplikací pro vybrané oblasti podnikání. Specializuje se na řešení pro poskytování elektronické výměny dat (řešení EDI Orion), zabezpečuje bezpapírový oběh obchodních dokladů. Vyvíjí speciální řešení (registry, portály) pro státní správu. CCV Informační systémy udržuje certifikát systému kvality ISO 9001:2001, je partnerem společnosti Microsoft s titulem Microsoft Gold Certified Partner a nositelem partnerského titulu Oracle Valued Member Partner.

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Vitalia.cz: Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Měšec.cz: Stavební spoření: alternativa i pro seniory

Stavební spoření: alternativa i pro seniory

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu