Hlavní navigace

CES 2009: Dokonalý multimediální notebook W90

13. 1. 2009

[Tisková zpráva] Spatřete výkon. Zaslechněte výkon. Poznejte výkon. Notebook ASUS W90 je spojením elegance a funkčnosti a přináší špičkový styl i výkon v jediném balení

CES, Las Vegas, Nevada 12. ledna 2009 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje svým novým notebookem W90 značný pokrok ve výrobě a designu současných notebooků, u kterých styl hraje stejně důležitou roli jako výkon. Díky spojení obou těchto elementů může být ASUS W90 přirovnán k výkonnému sportovnímu automobilu – poskytuje uživatelům svěží výkon a okouzlující šarm. Ať už pro práci či pro zábavu, ASUS W90 je dokonalé řešení pro každého moderního a náročného zákazníka, pro kterého je důležitý jak vysoký výkon, tak působivý design.

Oduševnělý design
První, s čím se uživatel setká, je nádherné broušené víko z hliníku, které působí skutečně prestižním a prvotřídním dojmem. Výjimečně jasný LCD displej s vysokým rozlišením podtrhuje propracovaný design tohoto počítače a věrně odkazuje na špičkové LCD televizory. Tyto elegantní části spolu s reproduktory připomínajícími výdechy vzduchu na kapotě sportovního automobilu zkrášlují svěží a čisté moderní krytování. Všechny tyto důmyslné efekty dohromady působí na uživatele dojmem oslepující elegance a ohromujícího výkonu, které může notebook ASUS W90 skutečně nabídnout.

Síla v číslech: Nejsilnější grafický výkon a paměti na světě
Notebook W90 je vybaven duální grafickou kartou ATI Mobility Radeon HD 4870 X2 a v hodnocení grafického výkonu dokáže dosáhnout nejvyšších příček na světě – v testu 3D Mark 2006 získal neuvěřitelných 15 000 bodů. U notebooků W90 máte na výběr také z dalších grafických řešení, a to buď ATI Mobility Radeon HD3850 X2, nebo NVIDIA GeForce 9800M GS. Tyto grafické karty dokonale doplňuje velmi jasný 18,4" širokoúhlý LCD displej se zlatým poměrem stran 16 : 9 a rozlišením Full HD1080p, díky kterému nabízí notebook W90 skutečně úchvatnou podívanou.

W90 je také prvním notebookem na světě, který je vybavený základní deskou, jež umožní instalovat až 3 paměťové moduly SO-DIMM s maximální celkovou kapacitou až 6 GB DDR2 800. Tyto operační paměti dosahují extremních rychlostí a rozhodně tak nezahanbí ani procesor Intel Core2 Duo, jenž poskytuje notebooku W90 dostatek síly, aby zvládal i velmi náročný multitasking. Dva pevné disky nabízejí až 1 TB úložného prostoru, který umožní uživatelům zvládnout více práce a také uložit více dokumentů a multimedií.

Velmi vysoký multimediální výkon je bezesporu jednou z hlavních předností notebooku ASUS W90, který je vybaven šesti reproduktory Altec Lansing vyvedenými do podoby výdechů vzduchu sportovního automobilu. W90 tak poskytuje 5.1kanálový zvuk prostřednictvím 5 klasických reproduktorů a integrovaného subwooferu. Ve spojení s technologií Dolby Home Theater druhé generace pak bude poslech hudby skutečnou symfonií. Kombinace zvukových a obrazových funkcí tvoří úžasné spojení audiovizuální zábavy ve vysokém rozlišení, nad kterou lze díky exkluzivní technologii AI Touch Media od společnosti ASUS snadno získat naprostou kontrolu – intuitivní ovládací panel vedle klávesnice kombinuje hardwarové a softwarové rozhraní, aby uživatelé získali plnou kontrolu nad svými videonahrávkami, fotografiemi, hudbou a dalšími multimedii.

Turbo Gear – zběsilý výkon za hranicí dosud poznaných možností
Notebook W90 od společnosti ASUS je vybaven také funkcí Turbo Gear, která vám umožní přetaktovat systém a výrazně tak zvýšit jeho výkon – a to až o 25 %* – takže si budete moci vychutnat sledování videa i poslech hudby současně během hraní her nebo brouzdání po internetu.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.

Lupa.cz: Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává