Hlavní navigace

Kaspersky uvádí na trh nové české verze Kaspersky Internet Security 2011, Kaspersky Anti-Virus 2011 a Kaspersky Mobile Security 9

10. 9. 2010

[Tisková zpráva] Praha, 9. září 2011 - Společnost PCS, divize DataGuard, distributor produktů Kaspersky Lab pro ČR a SR si dovoluje oznámit uvedení nejnovějších verzí produktů pro domácí uživatele řady 2011 na český a slovenský trh. Zároveň s nimi bude uvedena nová česká verze Kaspersky Mobile Security 9 pro ochranu smartphonů.

Nové produkty Kaspersky Internet Security 2011 a Anti- Virus 2011 obsahují celou řadu výrazně inovovaných technologií pro přesnější detekci a rychlejší reakci na jakékoliv IT hrozby. V srpnu navíc Kaspersky Internet Security 2011 získal poprvé v testech uznávaného britského magazínu Virus Bulletin prestižní ocenění VB100.

Nové verze obsahují řadu nových funkcí a vylepšení. Uživatelé se tak mohou těšit na vylepšenou proaktivní ochranu v reálném čase, Virtuální klávesnici, miniaplikaci Windows Gadget a na vylepšené skenování zranitelností operačního systému a nainstalovaných aplikací.

Komplexní balík Kaspersky Internet Security 2011 pak navíc obsahuje funkce Safe Run pro bezpečné spouštění webových stránek a aplikací, Safe Surf umožňující bezpečné surfování Internetem, velmi efektivní Rodičovskou kontrolu nebo nově implementovanou fukci System Watcher, která monitoruje veškeré systémové události na základě chování programu.

„Vydáním nové verze 2011 rozšířila společnost Kaspersky Lab už tak široký sortiment produktů a přináší uživatelům celou řadu nových technologií," řekl CEO Kaspersky Lab Eugen Kaspersky, "Je skvělé vidět, že jsme dosáhli svých cílů. Díky modulům jako System Watcher, Safe Surf a plně přepracovanému Safe Run modulu, budou mít naši zákazníci jedinečnou míru kontroly nad procesy běžícími na jejich počítačích a zároveň záruku bezpečné práce s důležitými osobními údaji ", dodal E. Kaspersky.

Produkty lokalizované do českého jazyka vycházejí jen několik měsíců po jejich oficiálním uvedení a díky tomu si mohou i čeští a slovenští zákazníci užívat plně všech výhod nových řešení. „Z průzkumu spokojenosti zákazníků v České republice víme, že pokud mají nainstalované produkty Kaspersky, v 99,9% případech nepřecházejí na jiné“, říká o spokojenosti zákazníků Bohdan Vrabec, Kaspersky Distribution Manager pro ČR a SR.

Kaspersky Mobile Security 9
Kaspersky Mobile Security 9 je již třetí generací produktu na ochranu mobilních telefonů z produkce Kaspersky Lab. Nová verze obsahuje mnoho funkcí a vlastností, které jsou díky důkladnému testování přizpůsobeny potřebám uživatele. Jedná se o tzv. all-in-one bezpečnostní balík, který je možné nainstalovat na nejnovější verze operačních systémů Symbian a Windows Mobile. Aktuálně je podporováno více než 300 typů mobilních telefonů.

Trh s mobilními telefony a smartphony stabilně roste a s ním i šíření nebezpečného kódu určeného pro tyto malé osobní počítače obsahující díky synchronizacím s PC citlivá osobní nebo firemní data. Stejně tak roste i počet SMS spamu a nevyžádaných hovorů.

Kaspersky Mobile Security 9 obsahuje vedle základních funkcí typu antivir, firewall, nebo anti-spam, řadu dalších funkcí zaměřujících se především na ochranu před zneužitím dat (kontakty, SMS zprávy, fotky, mp3, firemní data) neoprávněnou osobou.

Díky fukci Anti-Theft můžete vzdáleně svůj telefon zablokovat nebo v případě jeho ukradení veškerá data smazat.

Funkce GPS Find pomůže přístroj nalézt, pokud je ztracen nebo ukraden, zároveň je tato funkce obsažena v Rodičovské kontrole pro rychlé zjištění polohy dítěte.

Po výměně SIM karty Kaspersky Mobile Security 9 zablokuje přístroj a informuje majitele o nově používaném čísle i poloze přístroje.

Funkce Ochrana soukromí umožňuje majiteli ukládat kontakty do černých nebo bílých listin, blokovat nevyžádané hovory a SMS zprávy a některé kontakty ukládat v „utajeném/pri­vátním“ režimu.

Všechny produkty Kaspersky Lab v českém jazyce jsou k dispozici na www.kaspersky.cz , kde si lze stáhnout testovací verze.

O Kaspersky Lab
Kaspersky Lab je největší evropská antivirová společnost. Patří mezi světové společnosti s nejrychlejší reakcí na šířící se IT hrozby, jako jsou viry, spam, spyware, útoky hackerů, phishing a spam. Společnost je řazena do světové špičky 4 prodejců bezpečnostních řešení pro koncové uživatele. Produkty Kaspersky Lab určené jak pro domácí uživatele, tak i pro sektor SMB, velké organizace i mobilní průmysl mají jedinečné detekční schopnosti a jedny z nejrychlejších časů reakcí. Technologie Kaspersky® je celosvětově používána i v celé řadě produktů a služeb provozovatelů řešení IT bezpečnosti. Více informací najdete na www.kaspersky.com nebo www.kaspersky.cz

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Podnikatel.cz: Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje