Hlavní navigace

Český Telecom na Invexu představí nejnovější trendy v oblasti fixní komunikace

19. 10. 2005

[Tisková zpráva]

Český Telecom na Invexu představí nejnovější trendy v oblasti fixní komunikace

Na mezinárodním veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex/Digitex 2005 představí ČESKÝ TELECOM návštěvníkům nejnovější trendy v oblasti fixní komunikace. Své expozice bude mít letos ČESKÝ TELECOM umístěny hned ve třech pavilonech, a sice D, E a G2.

V pavilonu D naleznou návštěvníci nejnovější produkty z rodiny konvergovaných řešení telekomunikačních a multimediálních služeb pro domácí i firemní zákazníky. Nebudou chybět ani novinky z oblasti technologie VoIP (internetové telefonie), nebo digitální televize DVB-T. I tento rok bude stánek společnou expozicí Eurotelu a ČESKÉHO TELECOMU, která vyjadřuje těsnou spolupráci obou společností při přípravě nabídky služeb postavených na výhodném propojení fixní a mobilní telefonie.

Na veletrhu INVEX 2005 mohou zájemci shlédnout i rozsáhlejší prezentaci forem digitálního vysílání. Společnost ČESKÝ TELECOM zahájila experimentální vysílání hudební TV Óčko ve svém multiplexu pro digitální televizi DVB-T. Óčko bude digitálně vysílat právě v Brně a také v Praze. Vedle ukázek kvality přenosu digitálního signálu nebude chybět ani testování multimediálních interaktivních aplikací, jako je například on-line sázení, hlasování, video na požádání, hry, chat, interaktivní reklama, e-mail, SMS a možnost mobilního příjmu.

Druhým místem, kde se návštěvníci Invexu budou moci seznámit s produkty společnosti ČESKÝ TELECOM, bude, v rámci Národního finále herní olympiády World Cyber Games 2005, prezentace herního portálu GameZone.cz v pavilonu E. Na výkonných počítačích si zájemci budou moci zahrát všechny online hry, jenž portál GameZone.cz nabízí a seznámit se s doplňkovými službami portálu Quick.cz, zahrnující aktuální informace z herní scény včetně recenzí nejnovějších her, diskusní fóra, herní soubory ke stažení či záznamy turnajových utkání.

Národní finále World Cyber Games 2005 je jednou z nejprestižnější herních událostí v České republice. Vítězové z jednotlivých kategorií poletí reprezentovat Českou republiku na celosvětové finále do Singapuru. Národní finále World Cyber Games 2005 se uskuteční ve dnech 24. až 27. října 2005 na brněnském veletrhu Invex/Digitex 2005 v prvním patře pavilonu E.

Třetí expozicí bude stánek v pavilonu G2, který je určen pro konference, prezentace a setkávání zástupců ČESKÉHO TELECOMU s firemními zákazníky a prezentace firemních řešení šitých na míru jejich specifickým potřebám a konzultaci zkušeností a názorů z oblasti ITC.

ČESKÝ TELECOM se v rámci veletrhu Invex bude účastnit i řady konferencí a seminářů. Například na konferenci „Dny krajů, měst a obcí“ představí ČESKÝ TELECOM v pavilonu G2 svou Elektronickou podporu při rozvoji regionu, nebo Služby pro výkon státní zprávy.

Další konferencí je klubové setkání VIP hostů CIPR ČESKÝ TELECOM prezentuje unikátní technické řešení a následná realizace center tísňového volání 112: TCTV 112. Projekt telefonních center tísňového volání a technologie propojitelnosti operačních středisek jsou řešeny zcela novým a moderním způsobem, který je založen na moderní technologii „CALL CENTER“, která se vzájemně zálohují a důsledně archivují všechny hlasové i datové komunikace.

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Měšec.cz: Bezkontaktní bankomaty: hotovost vyberete i z mobilu

Bezkontaktní bankomaty: hotovost vyberete i z mobilu

DigiZone.cz: DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!