Hlavní navigace

Check Point zvyšuje laťku výkonnosti antiviru a fitrování URL adres

[Tisková zpráva] Také výrazně zvyšuje výkon firewallu u zařízení UTM-1

Praha, 20. dubna 2010 – Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP), celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, oznámil novou streamovací technologii, která dramaticky zvyšuje výkon softwarových bladů pro antivirus a filtrování URL adres. Tohoto výkonnostního navýšení mohou dosáhnout všechny bezpečnostní brány Check Point pomocí pouhého upgradu softwaru bez dalších dodatečných nákladů. Kromě toho Check Point rozšířil svou patentovanou akcelerační technologii SecureXL do všech zařízení UTM-1, která výrazně zvyšuje propustnost firewallu. Nyní si mohou zákazníci aktivovat další softwarové blady k zabezpečení všech vrstev sítě jednoduchým softwarovým upgradem na verzi R71.

„Jsme hrdí, jak díky neustále dalším požadavkům a výzvám, které jsou na nás trhem kladeny, můžeme našim zákazníkům přinášet nové technologie poskytující jak nekompromisní bezpečnost, tak i výkon,“ říká David Řeháček, marketingový manažer společnosti Check Point. „Zákazníci mohou nyní nasadit softwarové blady Check Point Antivirus a filtrování URL adres na jejich stávající bezpečnostní brány, aniž by museli volit mezi výkonem a větším zabezpečením,“ říká D. Řeháček

Pro podniky, které chtějí zůstat ochráněny, jsou výkon a propustnost důležitý faktor, stejně jako maximalizace na všech úrovních bezpečnosti, aniž by došlo k omezení chodu podniku. Nová streamovací technologie Check Pointu umožňuje rekordní výkonnost softwarových bladů pro antivirus a filtrování URL adres:

  • Až 15 krát vyšší datová propustnost antiviru, více než 1 Gbps pro 2-jádrový systém a 3 Gbps pro 4-jádrový systém
  • Až 80 krát větší kapacita připojení pro antivirus i filtrování URL adres, zvýšení počtu souběžných připojení na více než 500.000 milionů

Architektura softwarových bladů společnosti Check Point dává podnikům možnost vytvářet a rozšiřovat jejich vlastní bezpečnostní bránu pomocí centrálně řízených bezpečnostních aplikací, umístěných v knihovně nebo pomocí “softwarových bladů“, jako jsou firewall, virtuální privátní síť (VPN), prevence proti průniku do sítě (IPS), antivirus, filtrování URL a mnoho dalších. Pro více informací o síťových bezpečnostních řešeních společnosti Check Point navštivte: http://www.chec­kpoint.com/pro­ducts/network_se­curity/.

Podniky, které používají softwarové blady společnosti Check Point, mohou využít patentovanou technologii SecureXL a zvýšit si výkon propustnosti firewallu na zařízení UTM-1 pouhým jednoduchým upgradem softwaru. Již je k dispozici pro UTM-1 3070. Upgrade poskytuje vyšší výkon na všech bezpečnostních bránách Check Point UTM-1 série 130, 270, 570, 1070 a 2070. Nové zvýšení výkonu zahrnuje:

  • Až čtyřikrát větší výkon firewallu
  • Až čtyřnásobný počet připojení za sekundu

„S novou úrovní výkonnosti jsme schopni dodávat našim zákazníkům několika úrovňovou komfortní ochranu na jediném zařízení s centrálním řízením,“ říká Earl DeFrates, výkonný ředitel společnosti NCC Networks, Inc. „Tato významná výkonnostní vylepšení znamenají, že zákazníci mohou přidávat další bezpečnostní ochrany při současném zachování vysoké výkonnostní úrovně,“ dodává E. DeFrates.

Zařízení Check Point UTM-1 je plně vybavené řešení na klíč, které poskytuje organizacím všech velikostí vše, co potřebují k zabezpečení své sítě. Zařízení UTM-1 může obsahovat následující softwarové blady: firewall, prevenci proti průniku do sítě (IPS), antivirus a antimalware, filtrování URL adres, zabezpečení webu a antispam spolu se zabezpečením emailu. Každé zařízení je dodáváno s integrovanou správou, bezpečnostními aktualizacemi a podporou. Více informací o zařízení UTM-1 lze nalézt na adrese: http://www.chec­kpoint.com/pro­ducts/utm-1/.

„Zvýšení výkonnosti bezpečnostních bran prostřednictvím jednoduchého upgradu softwaru je snadné rozhodnutí pro většinu firem, zejména na trhu, kde jsou výkon a propustnost dat kritické. Využít výkonnostních výhod a provést upgrade okamžitě mohou současně jak velké, tak i malé podniky,“ dodává D. Řeháček.

Dostupnost
Zákazníci Check Pointu mohou provést upgrade na novou verzi softwaru R71 ihned a bez dodatečných nákladů. Softwarové blady Check Point a zařízení UTM-1 lze zakoupit prostřednictvím celosvětové sítě prodejců Check Point. Chcete-li najít partnera, navštivte http://partner­s.checkpoint.com/par­tnerlocator/.

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Lupa.cz: Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

Měšec.cz: Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Vitalia.cz: Jsou čajové sáčky toxické?

Jsou čajové sáčky toxické?

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Podnikatel.cz: EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph