Hlavní navigace

Cleverbee patří mezi 500 nejrychleji rostoucích technologických firem v regionu EMEA

9. 12. 2008

[Tisková zpráva] Praha, 8. prosinec 2008 - Společnost Cleverbee dnes oznámila, že se umístila na 355. pozici v žebříčku Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2008 (www.fast500europe.com). Program Deloitte Technology Fast 500 EMEA sdružuje technologické společnosti působící v Evropě, na Středním Východě a v Africe, které dosáhly nejvyššího procentuálního růstu obratu během posledních 5 let. Pro kvalifikaci je současně nutné, mimo jiné, splnit i podmínky minimálních tržeb ve výši 50.000 EUR v roce 2003 a 800.000 EUR v roce 2006. Cleverbee vyrostla o skvělých 484 % během tohoto pětiletého období.

„Po letošním úspěchu v Deloitte Technology Fast 50 pro Střední Evropu, kde jsme obsadili 31. místo, je pro nás velkou poctou být mezi 500 nejrychleji rostoucími společnostmi z regionu EMEA“, řekl Michal Štěpánek, CEO Cleverbee. „V minulém roce jsme se poprvé dostali do Fast 50 CE na 35. pozici s růstem 248 procent. Tento úspěch jsme letos zopakovali vylepšenou 31. pozicí s dvojnásobně lepším růstem. Cleverbee se i nadále bude snažit udržet tento pozitivní trend a to i přesto, že konkurence ve Střední Evropě je stále silnější", dodal Štěpánek.

„Věřím, že tento rostoucí trend bude i nadále pokračovat a my se v příštím ročníku posuneme opět o něco výše, přestože aktuální celosvětová situace není příznivá", dodal Michal Štěpánek.

„Být jednou z 500 nejrychleji rostoucích technologických firem v regionu EMEA (Evropa, Střední Východ, Afrika) je impozantní úspěch. Chválíme společnost Cleverbee za to, že dosáhla umístění v Deloitte Technology Fast 500 EMEA s fenomenálním růstem 484% za pět let,“ řekl Karel Bakkes, který je zodpovědný za program Deloitte Technology Fast 500 EMEA. „Blahopřejeme Cleverbee k tomu, že je jednou z 500 nejrychleji rostoucích technologických firem v regionu.“ dodal Bakkes.

O společnosti Cleverbee
Cleverbee je česko-švýcarská softwarová společnost, působící na trhu od roku 2000. Společnost působící zejména v oblasti vývoje a distribuce komplexních integračních IT řešení. Cleverbee se zaměřuje především na management informací, jejich integraci i procesní zpracování a v neposlední řadě na prezentaci těchto informací pomocí systémů pro správu dokumentů a obsahu. Projekty realizuje pro významné partnery z celé Evropy. V současnosti má 50 zaměstnanců. Aplikace a služby společnosti využívají přední světové koncerny a podniky, jako jsou SUN, IBM, HP, UBS, PPF, Toshiba, TPCA, BMW a mnoho dalších.

Více informací o společnosti a jejích produktech naleznete na www.cleverbee.com.

O společnosti Deloitte
Deloitte označuje jednu či více společností švýcarského sdružení („Verein“) Deloitte Touche Tohmatsu a jeho členských firem. Každá z těchto firem představuje samostatný a nezávislý právní subjekt. Podrobný popis právní struktury sdružení Deloitte Touche Tohmatsu a jeho členských firem je uveden na adrese www.deloitte.com/cz/o­nas.

Společnost Deloitte poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a finančního poradenství klientům v celé řadě odvětví veřejného a soukromého sektoru. Díky globálně propojené síti členských firem má Deloitte světové možnosti i hlubokou znalost místního prostředí, a může tak pomáhat svým klientům k úspěchu na všech místech jejich působnosti. 165 000 odborníků usiluje o to, aby se společnost Deloitte stala etalonem nejvyšší kvality.

Odborníky společnosti Deloitte spojuje firemní kultura, založená na spolupráci, která podporuje bezúhonnost, tvorbu významné hodnoty pro trh a klienty, vzájemnou oddanost a sílu vyplývající z kulturní rozdílnosti. Pracovníci společnosti Deloitte se neustále vzdělávají, získávají podnětné zkušenosti a obohacující příležitosti pro rozvoj kariéry, průběžně posilují firemní odpovědnost, budují důvěru veřejnosti a pozitivně ovlivňují okolní prostředí.

DigiZone.cz: Sat novinky: Fransat UHD Demo

Sat novinky: Fransat UHD Demo

Vitalia.cz: Baletky propagují zdravotní superpostel

Baletky propagují zdravotní superpostel

Podnikatel.cz: Nejenom EET, začaly platit další zákony

Nejenom EET, začaly platit další zákony

120na80.cz: Jak oddálit Alzheimera?

Jak oddálit Alzheimera?

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!