Hlavní navigace

ČSOB a Poštovní spořitelna podporují rozvoj internetových obchodů

25. 8. 2009

[Tisková zpráva] Díky ČSOB, Poštovní spořitelně a společnosti WebCzech nyní může kdokoliv bez hlubších technických znalostí založit a spravovat internetový obchod. Jednoduché, komplexní a hlavně cenově dostupné řešení WebCzech E-commerce PRO 3.0 zahrnuje vlastní e-shop, administrační systém, technologickou podporu a integrované platební metody. ČSOB a Poštovní spořitelna do WebCzech E-commerce za zvýhodněných podmínek dodávají platební metody PaySec a systém pro akceptaci platebních karet (ČSOB E-commerce).

Díky spolupráci všech partnerů na tomto projektu získává klient nejen hotový e-shop se všemi hlavními funkcemi, které jsou k provozu potřeba, ale ušetří i na poplatcích při používání integrovaných platebních metod ČSOB a Poštovní spořitelny. „Majitelům e-shopů, kteří budou Paysec či akceptaci platebních karet používat, nabízíme oproti běžných cenám na trhu výhodnější podmínky. Partnerství ČSOB a PS navíc umožní dotovat ceny licencí, což obchodníkům ještě více sníží náklady,“ vypočítal výhody nového projektu Tomáš Basista, manažer marketingu segmentu podnikatelů Poštovní spořitelny. Obě platební metody lze jednoduše zřídit prostřednictvím elektronické žádosti po zakoupení e-shopu WebCzech.

Klientům WebCzech E-commerce PRO 3.0 vychází Poštovní spořitelna vstříc také nabídkou zajímavého podnikatelského účtu Postkonto. „S tímto účtem neplatí majitelé e-shopu za příchozí platby z karetních transakcí žádné poplatky. Navíc jim ještě přidáme vedení účtu po dobu 6 měsíců bez poplatku či zřízení trvalých příkazů zdarma,“ upřesňuje Tomáš Basista.

PaySec je moderní systém, který nabízí rychlé a bezpečné placení za produkty a služby na internetu. Platby PaySec mohou používat všichni uživatelé českého internetu, bez ohledu na to, u které banky mají účet. Hlavní výhoda PaySecu je jednoduchost. Registrace online je pro kohokoliv otázkou dvou minut a je zdarma. Kromě placení za nejrůznější zboží a služby mohou uživatelé posílat platby mezi sebou, například pomocí platebního tlačítka či na nejrůznějších aukcích.

Výhody PaySecu pro obchodníky (majitelé internetových obchodů) jsou zejména cenová dostupnost (PaySec je levnější než ostatní platební metody) a platební transakce prováděné on-line. Obchodník má peníze ihned k dispozici. Další nespornou výhodou je stále zvyšující se počet uživatelů, který řadí PaySec mezi jednu z nejrychleji rostoucích platebních metod na trhu.

Služba e-commerce ČSOB je určena všem obchodníkům, kteří chtějí rozšířit své podnikatelské aktivity v oblasti elektronického obchodování v prostředí veřejné sítě internet. Poskytuje obchodníkovi nástroj k posílení konkurenceschop­nosti a zvýšení obratu své firmy. Tato služba umožňuje obchodníkům jednoduše přijímat v jejich internetovém obchodu platby za poskytnuté služby či zboží od držitelů platebních karet z celého světa. Služba ČSOB e-commerce splňuje nejvyšší standard zabezpečení 3-D Secure, který podporují obě největší karetní asociace VISA (Verified by VISA) a MasterCard (MasterCard SecureCode). Jedná se o rychlou a spolehlivou platební metodu. V případě, že má obchodník vedený účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny jsou platby připisovány ve prospěch jeho účtu již následující pracovní den po provedení transakce.

Podnikatel.cz: Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

120na80.cz: 5 poporodních problémů a jejich řešení

5 poporodních problémů a jejich řešení

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře