Hlavní navigace

ČSOB a Poštovní spořitelna podporují rozvoj internetových obchodů

25. 8. 2009

[Tisková zpráva] Díky ČSOB, Poštovní spořitelně a společnosti WebCzech nyní může kdokoliv bez hlubších technických znalostí založit a spravovat internetový obchod. Jednoduché, komplexní a hlavně cenově dostupné řešení WebCzech E-commerce PRO 3.0 zahrnuje vlastní e-shop, administrační systém, technologickou podporu a integrované platební metody. ČSOB a Poštovní spořitelna do WebCzech E-commerce za zvýhodněných podmínek dodávají platební metody PaySec a systém pro akceptaci platebních karet (ČSOB E-commerce).

Díky spolupráci všech partnerů na tomto projektu získává klient nejen hotový e-shop se všemi hlavními funkcemi, které jsou k provozu potřeba, ale ušetří i na poplatcích při používání integrovaných platebních metod ČSOB a Poštovní spořitelny. „Majitelům e-shopů, kteří budou Paysec či akceptaci platebních karet používat, nabízíme oproti běžných cenám na trhu výhodnější podmínky. Partnerství ČSOB a PS navíc umožní dotovat ceny licencí, což obchodníkům ještě více sníží náklady,“ vypočítal výhody nového projektu Tomáš Basista, manažer marketingu segmentu podnikatelů Poštovní spořitelny. Obě platební metody lze jednoduše zřídit prostřednictvím elektronické žádosti po zakoupení e-shopu WebCzech.

Klientům WebCzech E-commerce PRO 3.0 vychází Poštovní spořitelna vstříc také nabídkou zajímavého podnikatelského účtu Postkonto. „S tímto účtem neplatí majitelé e-shopu za příchozí platby z karetních transakcí žádné poplatky. Navíc jim ještě přidáme vedení účtu po dobu 6 měsíců bez poplatku či zřízení trvalých příkazů zdarma,“ upřesňuje Tomáš Basista.

PaySec je moderní systém, který nabízí rychlé a bezpečné placení za produkty a služby na internetu. Platby PaySec mohou používat všichni uživatelé českého internetu, bez ohledu na to, u které banky mají účet. Hlavní výhoda PaySecu je jednoduchost. Registrace online je pro kohokoliv otázkou dvou minut a je zdarma. Kromě placení za nejrůznější zboží a služby mohou uživatelé posílat platby mezi sebou, například pomocí platebního tlačítka či na nejrůznějších aukcích.

Výhody PaySecu pro obchodníky (majitelé internetových obchodů) jsou zejména cenová dostupnost (PaySec je levnější než ostatní platební metody) a platební transakce prováděné on-line. Obchodník má peníze ihned k dispozici. Další nespornou výhodou je stále zvyšující se počet uživatelů, který řadí PaySec mezi jednu z nejrychleji rostoucích platebních metod na trhu.

Služba e-commerce ČSOB je určena všem obchodníkům, kteří chtějí rozšířit své podnikatelské aktivity v oblasti elektronického obchodování v prostředí veřejné sítě internet. Poskytuje obchodníkovi nástroj k posílení konkurenceschop­nosti a zvýšení obratu své firmy. Tato služba umožňuje obchodníkům jednoduše přijímat v jejich internetovém obchodu platby za poskytnuté služby či zboží od držitelů platebních karet z celého světa. Služba ČSOB e-commerce splňuje nejvyšší standard zabezpečení 3-D Secure, který podporují obě největší karetní asociace VISA (Verified by VISA) a MasterCard (MasterCard SecureCode). Jedná se o rychlou a spolehlivou platební metodu. V případě, že má obchodník vedený účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny jsou platby připisovány ve prospěch jeho účtu již následující pracovní den po provedení transakce.

Podnikatel.cz: Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu