Hlavní navigace

D-Link ještě bezpečnější v rámci VPN sítí

1. 5. 2009

[Tisková zpráva] Aliance s firmou TheGreenbow umožní společnosti D-Link nabízet pokročilý bezpečnostní systém pro virtuální privátní sítě

Praha 30. dubna 2009 – D-Link, přední výrobce end-to-end síťových a komunikačních řešení pro firmy i domácnosti, oznámuje připojení společnosti TheGreenBow k programu globálního partnerství D-Link GAP (Global Alliance Program). Tímto krokem se TheGreenBow stává partnerem společnosti D-Link v oblasti poskytování softwarových řešení. Specializace a zkušenosti společnosti TheGreenBow s klientským softwarem pro virtuální privátní sítě (VPN) umožní D-Linku rozšířit nabídku produktů vzdáleného přístupu i na mezinárodní trh malých a středních podniků.

Obě firmy společně certifikovaly všechny produkty pro sítě VPN nabízené společností D-Link, včetně jejích VPN routerů, skupiny produktů DIR a DI a rovněž řadu jejích produktů NetDefend Firewall. Klientský software společnosti TheGreenBow určený pro sítě VPN je dodáván s plnou podporou protokolů IPSec a IKE a vysoce bezpečnou procedurou přihlašování k síti, včetně obousměrného faktoru/tokenu OTP, chytrých karet nebo digitálních certifikátů. Tento software lze bez problémů začlenit do firemní infrastruktury, jako např. serverů LDAP nebo RADIUS, využívá kvalitní šifrování sítě prostřednictvím funkcí DES, 3DES, AES a RSA a rovněž podporuje různé druhy vícenásobného připojení, např. Ethernet, připojení přes mobilní telefon, Wi-Fi a více simultánních kanálů.

„Trh malých a středních podniků vyžaduje snadno použitelný a instalovatelný software s maximální možnou úrovní zabezpečení. Softwarový klient společnosti TheGreenBow pro sítě VPN ve spojení se síťovými produkty společnosti D-Link nabízí výkonné, bezpečné a současně velmi jednoduché řešení k bezpečnému rozšíření podnikových aplikací, jako je např. poštovní klient a CRM, a to i mezi pracovníky, kteří se pohybují mimo kancelář," prohlašuje Roger Simon, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti TheGreenBow. „Je nám ctí, že si společnost D-Link zvolila naši technologii, aby svým klientům po celém světě nabídla výkonné a současně inovativní řešení.“

„Spojením softwarového klienta společnosti TheGreenBow pro sítě VPN s podporou protokolu IPSec a bezpečnostních produktů společnosti D-Link budeme schopni nabídnout našim zákazníkům po celém světě komplexnější, bezpečnější a ucelenější řešení vzdáleného přístupu pro koncová zařízení,” vysvětluje Tony Tsao, generální ředitel a prezident společnosti D-Link. „Řešení určená pro sítě VPN jsou základem námi nabízených řešení. Těší nás, že budeme spolupracovat se silným hráčem na tomto trhu.”

O společnosti D-Link
Společnost D-Link, která byla založena před více než 20 lety v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových broadbandových digitálních prvků pro hlasovou a datovou komunikaci a řešení pro digitální domácnosti, malé a střední podniky či velké společnosti.

S miliony vyrobených a distribuovaných síťových a komunikačních produktů má D-Link významné postavení na trhu a jeho produkty vykazují vysoký poměr cena/výkon. D-Link má zastoupení ve 20 zemích po celé Evropě s centrem v Londýně. Tento region je pro společnost strategicky důležitý a představuje jednu třetinu jejích globálních příjmů.

D-Link, který slaví v tomto roce 23 let „budování sítí pro lidi“, dodává celosvětově 21 % všech LAN přepínacích portů a před ním se drží již jen společnost Cisco. Řešení od D-Link se ideálně hodí pro digitální domácnosti, malé a střední podniky (SMB) i velké firmy.

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Měšec.cz: 6 změn v novele občanského zákoníku

6 změn v novele občanského zákoníku

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu