Hlavní navigace

D-Link PGS: umění hry!

[Tisková zpráva] Praha, 22. května 2008 - Společnost D-Link, dodavatel end-to-end síťových řešení pro firmy i domácnosti, oznamuje spojení sil nejznámějších polských herních týmů Wilda D-Link a PGS Gaming a vznik nejlépe organizovaného a nejsilnějšího profesionálního e-sportovního týmu. Hlavním cílem týmu je dobýt evropský prostor elektronických sportů. Nový tým s názvem D-Link PGS se představil během akce Electronic Sports World Cup 2008, pořádané v polské Poznani.

Sloučení dvou multiklanů patří mezi nejvýznamnější události v historii e-sportů ve východní Evropě. Svoje síly spojily dva týmy, dosahující velkých úspěchů v Polsku i na mezinárodním poli, které byly ještě včera soupeři. Hlavním cílem pro téměř 100 hráčů z týmu D-Link PGS je probojovat si postup na špičku evropské scény elektronických sportů. Mezi největší aktiva týmu patří nejlepší polští hráči, angažovaní sponzoři a profesionální a zkušený management.

Nový tým povedou manažeři z obou skupin. Tomasz Lukas je hlavním manažerem D-Link PGS, Maciej Sliwinski se stal hlavním redaktorem webových stránek a Marcin Sieczkowski má na starosti kontakty se sportovní scénou. Maciej Lukas – tvůrce loga, maskota a image týmu – bude spravovat webové stránky.

Tým se skládá z hráčů, kteří soutěží v devíti nejpopulárnějších hrách: Call of Duty 4, Counter Strike 1.6 pro ženy, Defense of the Ancients, FIFA 2008, Need For Speed Pro Street, Pro Evolution Soccer 2008, Quake 3, TrackMania Nations a Warcraft 3. Profesionální hráči D-Link PGS pocházejí převážně z Polska, několik je jich však také z Německa, Nizozemí, Švédska, Chorvatska a USA.

„Nový tým znamená novou, zatím nevídanou sílu na e-sportovní scéně. Dosud neměla žádná skupina z východní Evropy tak rozsáhlé organizační možnosti a tak velký počet členů sdílejících společnou vášeň, dosahujících špičkových výsledků a prokazujících velké zkušenosti navzdory poměrně krátké historii e-sportovní scény v Polsku,” říká Marcin Sieczkowski. „Naše sloučení je výsledkem dohody našich sponzorů, kteří zajišťují perfektní zázemí pro náš sportovní růst.”

Hlavním sponzorem nového týmu je D-Link. Je to jeden ze světových výrobců síťového hardwaru a dosud byl hlavním sponzorem předchozího týmu Wilda D-Link. Společnost poskytuje finanční podporu, která zahrnuje prostředky na rozvoj týmu a účast na mezinárodních soutěžích. Spolu s D-Link podporují tým také společnosti Pentagram, Razer, Multimo a Clanserver4u.

Mariusz Piaseczny, PR manažer D-Link pro východní Evropu, vysvětluje, že pro jeho společnost je sponzorování týmu, usilujícího o dobytí evropské herní scény, přirozeným krokem. „Rozhodnutí o sloučení bylo převážně výsledkem dohody sponzorů, kteří si uvědomují, že takových ambiciózních sportovních cílů lze dosáhnout jen prostřednictvím týmové práce. Úkol je jasný – chceme být jedním z nejlepších týmů v Evropě. Nové kvality našeho týmu však nebudou spočívat jen ve sportovních výkonech. Jde také o nový přístup k vytváření image týmu a marketingu e-sportů.”

DigiZone.cz: Zdeněk Gerlický: nový ředitel nangu.tv

Zdeněk Gerlický: nový ředitel nangu.tv

Lupa.cz: Teletext je „internetem hipsterů“

Teletext je „internetem hipsterů“

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Vitalia.cz: Nejlepší obranou při nachlazení je útok

Nejlepší obranou při nachlazení je útok

Vitalia.cz: Potvrzeno: Pobyt v lese je skvělý na imunitu

Potvrzeno: Pobyt v lese je skvělý na imunitu

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá