Hlavní navigace

D-Link uvádí první gigabitový herní směrovač

[Tisková zpráva]

D-Link uvádí první gigabitový herní směrovač

Praha, 15. července 2005 – D-Link, ohlásil první směrovač určený speciálně pro hraní počítačových her. Hlavní předností nového bezdrátového směrovače D-Link GamerLounge™ (DGL-4300) jsou technologie D-Link GameFuel, nový inteligentní systém zpracování paketů zabudovaný přímo do směrovače, který upřednostňuje zpracování dat online her před všemi ostatními internetovými aplikacemi, e-maily a FTP přenosy. Bezdrátový směrovač D-Link GamerLounge je také první směrovač, který se může pochlubit čtyřmi 1000Mb/s Gigabit Ethernet porty a rychlostí bezdrátové 802.11g komunikace až 108Mb/s pro pořádání nejnáročnějších LAN party a pro připojení přes WLAN. Bezdrátový směrovač D-Link GamerLounge je optimalizován pro hry na PC, Xbox™ a PlayStation®2 a poskytuje hráčům zlepšené řízení přenosu dat pro maximální pohodu při online hraní bez nepříjemných prodlev, nazývaných „lagy“.

„Směrovač GamerLounge, zkonstruovaný s ohledem na potřeby hráčů, překonává nejnáročnější požadavky dnešních videoher spojením technologií D-Link GameFuel, Gigabit LAN portů a až 108Mb/s WLAN konektivity,“ řekl Steven Joe, prezident a CEO D-Link. „Hráči potřebují při hraní online hry, kde rozhoduje každá milisekunda, nejrychlejší dosažitelný směrovač, aby se mohli probojovat mezi herní elitu.“

Díky jedinečné technologii řízení priorit D-Link GameFuel dává bezdrátový směrovač D-Link GamerLounge přednost hernímu provozu pro maximální akci při online hraní. Technologie GameFuel umožňují všem zařízením v síti dokonalejší multitasking pro provádění náročných přenosů dat, ať už jde o FTP, P2P nebo přenos velkých souborů přes síť, bez ohrožení průběhu hry. Bezdrátový směrovač D-Link GamerLounge umožňuje uživatelům vytvářet velmi výkonné herní sítě, které nabízejí největší kabelové a bezdrátové rychlosti dosažitelné, jednopásmovými zařízeními. Na hry zaměřené uživatelské rozhraní směrovače umožňuje nakonfigurovat jednotlivé porty nebo skupiny portů pouhým výběrem hry z menu. Pomocí snadno použitelného webově orientovaného rozhraní lze rychle měnit nastavení bezdrátového herního směrovače D-Link GamerLounge a pravidla pro jednotlivé aplikace.

Bezdrátový herní směrovač D-Link GamerLounge je vybaven také propracovanou firewallovou ochranou, kterou lze snadno nakonfigurovat v sekci pokročilých funkcí ve webově orientovaném rozhraní zařízení. Směrovač má rychlý procesor pro podporu rozšířených bezpečnostních funkcí, jako je ověřování MAC adresy, dynamické filtrování paketů (SPI) a filtrování obsahu. Mezi přednosti bezdrátového herního směrovače patří také robustní zabezpečení bezdrátové sítě proti vetřelcům, podporující nejnovější bezpečnostní standardy bezdrátových sítí včetně podpory WEP šifrování a WPA (Wi-Fi Protected Access) pro 802.1× i WPA-PSK.

Na podporu nové řady vlajkových produktů spustila společnost D-Link nové webové stránky GamerLounge. Stránky obsahují další informace o bezdrátovém směrovači D-Link GamerLounge a také zprávy o nejnovějších herních soutěžích, sponzorovaných společností D-Link, propagační akce a aktualizace herních aplikací. Stránky lze navštívit na adrese http://games.dlin­k.com/. D-Link GamerLounge: Už ŽÁDNÉ výmluvy na lagy.™ Obrázek GaminLounge si můžete stáhnout zde. V případě zájmu o další informace, prosím klikněte zde nebo kontaktujte:

Kontakt na společnost D-Link
Aleš Hill
D-Link Česká republika
Václavské náměstí 36
110 00 Praha 1
Tel +420 224 247 500
Fax +420 224 234 967
E-Mail: ahill@dlink.cz
http://www.dlin­k.cz/

Kontakt na PR agenturu
Patrik Schober
PRAM Consulting s.r.o.
Na Moráni 5
128 00 Praha 2
Tel.+ Fax: +420 224 913 000
E-Mail: patrik.schober@pram­.cz

O společnosti D-Link
Společnost D-Link, která byla založena v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových a komunikačních řešení pro malé a střední firmy a v oblasti širokopásmových aplikací díky svým inteligentním, jednoduchým a cenově efektivním řešením pro sdílení širokopásmových připojení, bezdrátové sítě a IP telefonii.

D-Link Deutschland sídlí v německém městě Eschborn poblíž Frankfurtu a svými službami pokrývá Německo, Rakousko, Švýcarsko a východní Evropu. Vlastní prodejní dceřiné společnosti ve Vídni, Curychu, Varšavě, Budapešti, Praze, Sofii a Bukurešti. V rámci programu D-Link Campus společnost nabízí školení a konzultace zaměřené na technologie a produkty.

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Vitalia.cz: Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Vitalia.cz: Jsou čajové sáčky toxické?

Jsou čajové sáčky toxické?

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Vitalia.cz: Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Podnikatel.cz: Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?