Hlavní navigace

Dárkové trendy letošních Vánoc v Electro Worldu

[Tisková zpráva] Trendy letošních Vánoc v Electro Worldu jsou ve znamení technologických novinek a výrazného zlevňovaní zboží, které ještě loni stálo mnohdy dvojnásobek. Současně je elektronika doplňována stále lepšími technologiemi.

Electro World vytipoval elektrospotřebiče, které jsou technologickými novinkami konce roku a začátku příštího roku nebo se svými vlastnostmi zařazují mezi nejvhodnější vánoční dárky.

Pro tatínky a celé rodiny
Auto navigace Tomtom 930 Traffic
Přesnější GPS navigace do auta dokáže navigovat nejen ve správných směrech, ale také využívá citlivosti svého čipu SiRF Star III, aby poradila, kterým pruhem například opustit dálnici. Navíc má svou inteligenci, díky níž nebere v potaz nejkratší trasu nebo nejrychlejší trasu, ale naplánuje trasu podle zkušeností z praktické dopravy a propustnosti silnic a dálnic v daném čase, kdy budete cestovat. Navigace má širokoúhlý 4,3palcový displej s poměrem stran 16:9, slot pro karty SD a můžete jí využít jako hands free sadu v autě díky Bluetooth.

Cena 9999 korun

Pro dcery
MP3/4 přehrávač Emgeton M7cult pro přehrávání hudby a videa s velkou výdrží baterie, s pamětí až 16 GB, s barevným displejem s 260tisíci barev a rozlišením 320×240 bodů a s hlasitým reproduktorem. Přehrává nejen hudbu MP3, WMA, FLAC, WAV, OGG, ale i video AVI.

Cena od 2699 korun.

Pro syny
Přenosný DVD přehrávač s 26centrimetrovou obrazovkou
Přenosný DVD přehrávač PHILIPS PET1035 přehrává formáty DivX/MPEG/MP3/W­MA/JPEG, obsahuje také digitální tuner, slot pro SD karty. Baterie vydrží až 4 hodiny přehrávat filmy.

Cena 10999 korun.

Pro mladé
Nokia 5220 XpressMusic
Hudební telefon s osobním stylem, asymetrickým designem a zejména špičkovým zvukem. 2palcový displej s 262 tis. barev, 2Mpix fotoaparát, paměť 30 MB včetně slotu na microSD a rádiem s RDS. Podporuje špičkové hudební formáty kromě MP3 a MP4 také AAC, AAC+ a WMA. Obsahuje také prohlížeč Opera Mini.

Cena 3899 korun

Pro studenty
Výborný, malinký netbook Acer One s bezdrátovou sítí, s 120GB diskem, 9palcovým širokoúhlým displejem, třemi USB porty, zdířkou pro SD paměťové karty. Váží méně než jeden kilogram.

Cena od 7999 korun včetně operačního systému

Digitální zrcadlovky oslovují stále více zákazníků
Dnes si digitální zrcadlovku může pořídit opravdu každý. Výrobci přináší stále lepší modely s nižšími cenami, výborné objektivy, jejich stále menší rozměry a stále nižší hmotnosti. Například SONY A300X se zoom objektivy 18–70 mm a 55–200 se stabilizací v těle fotoaparátu. Pokročilým fotografům se bude líbit 2,7palcový displej s Live View, s citlivostí až ISO 3200 a automatickým čištěním čipu. Tento 10,2Mpixelový pomocník zastane práci jako poloprofesionální fotoaparát.

Cena 15999 korun

Trend: FullHD kamery
Full HD televizor každého přesvědčí, že je potřeba jej zásobit pořádně kvalitním obrazem. Full HD standard se rychle dostal do našich domácností a proto zákazníci začali zvažovat, zda mají dostatečně kvalitní zdroj pro televize s rozlišením 1920×1080. Full HD kamery představují generačně novou kategorii výrobků, přičemž budou často vyměňovat stávající miniDV kamery. Vytipovali jsme velice zajímavý produkt Canon HG20, který má s ohledem na cenu velice zajímavé vlastnosti. Záznam pořizuje na vestavěný pevný disk nebo na SD karty. Celkem se na jeho 60GB disk vejde 22 hodin záznamu ve FullHD rozlišení (datový tok 24 Mb/s). Kamera má samostatný vstup pro mikrofon a software pro podporu Blu-ray.

Cena 19999

O společnosti Electro World
Electro World je jeden z největších řetězců zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Na český trh vstoupil v říjnu 2002 fenomenálním otevřením prodejny na Zličíně v Praze. Electro World je mnohonásobným vítězem ankety „Obchodní roku elektro“ v letech 2004, 2006, 2007 a 2008. Jako přední specialista na elektrozboží provozuje ve střední Evropě 36 prodejen: v České republice 17, v Maďarsku 9, v Polsku 7 a na Slovensku 3. V České republice a Maďarsku také internetové obchody.

Do skupiny DSGi patří vedle značky Electro World také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp v severní Evropě, UniEuro v Itálii, Kotsovolos a Electro World v Řecku, Electro World v Turecku, PC City ve Francii, Itálii, Španělsku i Švédsku, nebo internetový obchod Pixmania.com po celé Evropě. V současné době provozuje DSGi ve 29 zemích více než 1300 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 40 000 osob. V obchodech patřících do skupiny DSGi přitom každoročně nakupuje přes 100 milionů zákazníků. Více informací o skupině DSGi naleznete na www.dsgiplc.com.

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Lupa.cz: Brněnský radní chce zničit kartel operátorů. Uspěje?

Brněnský radní chce zničit kartel operátorů. Uspěje?

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Měšec.cz: Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Vitalia.cz: Jsou čajové sáčky toxické?

Jsou čajové sáčky toxické?

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Podnikatel.cz: Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo