Hlavní navigace

Dimension Data rozšiřují působnost v ČR

9. 3. 2009

[Tisková zpráva] PRAHA – 9. března 2009 – Společnost Dimension Data Czech Republic, která poskytuje služby v oblastech integrace sítí, konvergence komunikací pomocí IP protokolu, síťové bezpečnosti a budování datových center, otevírá novou kancelář ve městě Ostrava. Samostatnou kapitolu v portfoliu Dimension Data tvoří komplexní soubor servisních služeb, kterými společnost zajišťuje bezproblémový provoz instalovaných řešení. Otevření nových kanceláří v Ostravě umožňuje v daném regionu nabídnout zákazníkům SLA (Service Level Agreement) na nejvyšší úrovni, která představuje reakční dobu 4 hodiny a odstranění poruchy do 1 hodiny po uplynutí reakční doby.

Pro zajištění souladu poskytovaných servisních služeb s mezinárodně uznávanými oborovými standardy mají Dimension Data vybudovánu mezinárodní infrastrukturu servisních center „Global Service Centers“. V nich jsou zapojeni čeští specialisté poskytující lokalizovanou podporu v českém jazyce. Vyvolané servisní zásahy následně zajišťují již konkrétní lidé v České republice.

„Vždy garantujeme dodávky služeb ve sjednané kvalitě, k čemuž patří i zajištění odpovídajícího servisního pokrytí. V Ostravě bude nastálo tým specialistů pro pokrytí lokálních potřeb. Jsme tak schopni poskytnout servisní služby v maximálním rozsahu zákazníkům v Moravskoslezském regionu, ale také našim vybraným klientům na Slovensku.“ říká Jindřich Rädisch, Country Manager společnosti Dimension Data Czech Republic. „Zároveň se jedná o oblast, ve které již máme několik významných klientů. Díky regionální kanceláři tak můžeme být blíže našim obchodním partnerům a umožnit jim co nejflexibilnější a osobní spolupráci s našimi odborníky,“ dodává Rädisch.

Pro zachování efektivity spolupráce je pražská a ostravská kancelář propojena videokonferencí Tandberg provozovanou na infrastruktuře Cisco, kterou si implementovala sama Dimension Data. Další lokální možnou demonstrací pro zákazníky je ukázka řešení Cisco IP telefonie a možnost vzdáleného připojení k demonstračnímu centru pro prezentaci serverové infrastruktury virtualizované pomocí nástrojů VMware.

Nové kancelářské prostory jsou v business centru The Orchard otevřeny od března 2009 a kromě stabilních pracovníků jsou též základnou dalších specialistů z ostatních kanceláří v ČR. Po Praze a Štětí se jedná již o třetí přímé zastoupení Dimension Data v České republice.

O společnosti Dimension Data
Dimension Data (LSE:DDT) je specializovaným mezinárodním poskytovatelem IT služeb a řešení. Klientům pomáhá plánovat, budovat, podporovat a řídit jejich IT infrastrukturu. Dimension Data poskytuje své odborné zkušenosti v oblastech budování sítí, bezpečnosti, ukládání dat a technologií pro kontaktní centra. Díky unikátním schopnostem v oblasti konzultací, integrace a řízení služeb vytváří společnost jedinečná klientská řešení. www.dimension­data.com/cz

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Lupa.cz: Z pražského sídla CETINu budou byty

Z pražského sídla CETINu budou byty

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz